Lista medici ginecologi/obstetricieni (5)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Briantis spune:

Intreba cineva pe forum de dr. Badiu si de doctorita Grigoriu de la Municipal .Amandoi sunt buni in ceea ce fac ,primul cu o experienta mai mare ,insa tocmai pentru ca sunt doctori buni sunt greu de abordat .Primul cel putin ,are f.f. multe paciente ,astepti de inebunesti pt. o cosultatie iar mie mi se pare ca nu mai are rabdarea necesara sa-ti dea raspunsuri la toata intrebarile .Nu vorbesc din auzite ,sora mea a nascut cu el ,am fost si eu pacienta lui dar am renuntat pentru ca ma saturasem "sa alerg "dupa el o mie de ani si dupa aia sa fiu expediata in 2 timpi si 3 miscari .
Ps:credeti-ma ca nu sunt pisaloaga ,sa pun omul pe fuga ,voiam lamuriri legate de unele razultate la analize .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flafi spune:



Vreau sa recomand si eu din tot sufletul un doctor: MARIUS CALOMFIRESCU de la Medicover Victoriei.

S-a purtat foarte delicat, politicos si cu multa amabilitate si a inteles ca am o problema care necesita mai multa atentie.


Prin urmare are o mare bulina alba de la mine!


"So if you tried to understand me
Would you crucify or damn me
Or stand by me
Like smoke around the flame" Vaya con Dios
http://community.webshots.com/user/flafi1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adriana mica spune:

Buna fetelor,

Stie cumva vreuna dintre voi daca dr.Badiu are cumva si cabinet particular(nu ma refer la Centru Medical Unirea)? Mi-ar fi de un real folos o asemenea informatie,

Multumesc anticipat

AdrianaB

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimutoi spune:

era un subiect despre Dr.Anca de la Municipal pe "Discutii generale" dar nu mai reusesc sa gasesc subiectul sub nici o forma. poate imi zice si mie cineva cum sa mai dau de subiectul asta. Si daca mai stie cineva ceva despre el....cine e la el sau a nascut recent cu el?
Multumesc

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns axia spune:

Un vot si de la mine pentru Dr. Radu Vladareanu de la Elias.
Este Ok si profesional si ca om. Mie mi-a inspirat multa incredere pentru ca este foarte calm.

Andre si BB Tibi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

pentru ca s-au pierdut mesajele in urma cu ceva timp, vreau sa mai spun si eu o data ca am fost f.f. multumita de Dr. Hamid/Medicover/Filantropia. S-a purtat excelent ca medic si ca om cu mine.

Patricia si Rebecca (05.02.05)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/danana_me/my_photos


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Doctorul Serban Nastasia de la Cantacuziono-un medic de nota 10, cu multa rabdare, bun simt si profesionalism. Il recomand din tot sufletul oricui (desi risc sa vad coada la usa lui cind o sa fac al doilea bebe :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lona spune:

O recomandare calduroasa pentru dr. Gelu Argetoianu de la Spitalul Judetean Tulcea. Am nascut cu el, cezariana fara probleme, este un adevarat profesionist, cald si apropiat de paciente.
Un NU hotarat pentru dr. Florea Dumitrache, am argumente (diagnostice neconfirmate, comportament care lasa de dorit, nervozitate, reclamatii la Colegiul Medicilor). Din pacate nu pot spune mai multe, dar cred ca se subintelege

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia13 spune:

Cine poate sa-mi dea niste detalii despre Marinescu Bogdan de la Giulesti?Cum este ca medic si ca om? Are timp sa te asculte sau te expediaza f.repede?

Mergi la inceput