Lista medici ginecologi/obstetricieni (5)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mnicol spune:

Il recomand si eu pe dr. Pana Doru de la Giulesti. E un tip super OK. Ca om si ca medic.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

eu votez pt dr. suciu (polizu).nu inteleg de ce are "stelute".cu mine s-a purtat de nota 20.mi-a supravegheat sarcina si pe mine fara cusur.de fiecare data cind mergeam la control statea de vorba cu mine si cu sotul meu care a participat la toate controalele si echo.a venit in toiul noptii (ora 4) pentru nasterea alexei, iar asistentele cind aflau ca sunt pacienta lui stateau drepti in fata mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 16mmsmile spune:

Draga andira, tocmai am citit aprecierea ta la adresa lui Dan Tunaru.M-am speriat pt ca aveam dde gand sa merg la d-lui.u am amri probleme. Nu ovulez si speram sa ma ajute. As vrea sa-mi spui ce lucruri rele mai stii despre el pt ca s-ar parea ca nu e cum credeam din ceea ce am citit pe siteul reclama , adica super.Ma ajuti?Iti multumesc din suflet si astept cu infrigurare mesajul tau. Pupici si sanatate.

Smile and the world will smile back at you

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns v_florina spune:

Buna ziua! tot incerc sa dau de Dl. Dr. Florin Isopescu, de la spitalul Caritas, si nu reusesc. am fost plecata cam un an din tara, si din pacate am pierdut orice data de contact. Daca cineva cunoaste un nr de telefon, sau eventual un program al dl. doctor, va rog sa-mi transmiteti datele.

Multumesc din suflet!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanya spune:

Buna ziua!
Desi sunt inscrisa pe acest forum de mult si il citeam constant,si stiu ca fetele de aici sunt f dragute, eh uite ca mi-a venit si mie randul sa apelez la voi, deoarece am ramas , si va intreb daca o cunoste careva pe dna.dr.Anca Moise de la Giulesti .Dansa are cabinetul la un bloc de mine ,mi-am facut o programare pt maine dar speram sa mai aflu si alte pareri de la voi.

Pupici la toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

quote:
Originally posted by roxanya

Buna ziua!
Desi sunt inscrisa pe acest forum de mult si il citeam constant,si stiu ca fetele de aici sunt f dragute, eh uite ca mi-a venit si mie randul sa apelez la voi, deoarece am ramas , si va intreb daca o cunoste careva pe dna.dr.Anca Moise de la Giulesti .Dansa are cabinetul la un bloc de mine ,mi-am facut o programare pt maine dar speram sa mai aflu si alte pareri de la voi.

Pupici la toate!



Buna Roxana,
Felicitari pentru , sa ai un bebe sanatos si o sarcina usoara. Eu nu o cunosc pe Anca Moise dar sunt convinsa ca fetele de la 'Asteptand un ingeras...' te vor ajuta pt ca unele dintre ele sunt chiar pacientele dansei. Bafta multa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanya spune:

Alexia, sarumana pentru raspuns, am reusit sa citesc mai multe despre Dr.Moisa, m-a si consultat,mi-a dat poza cu bebe de 6 sapt , care arta ca un bob de fasole,am desoperit ca am o rana pe col de care eu nu stiam,dar asta e, nu mai pot face nimic acum.
iti daruiesc o .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_gabriela9 spune:

"Alexa si mami", eu am fost pacienta dr. Suciu, iar in luna a V-a am renuntat la "serviciile" lui, dupa ce mi-a prescris un medicament extrem de scump, total interzis in timpul sarcinii, pe care mi l-a recomandat sa-l iau de la o anume farmacie.
Asta a pus capac la modul in care se purta la cabinetul sau particular: consultat doua paciente simultan, vorbit la telefon in acelasi timp, ca sa nu mai pun ca stateai si doua ore la coada pentru ca nu se respecta programarea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otiliarusu spune:

Aiud/Dr. RADU POMPILIU/Maternitate/
Foarte multumita!As vrea sa-i pot arata rodul "muncii" noastre impreuna cu dinsul:Bogdan,o mandrete de baiat de un an si o luna!Multumesc de mii de ori d-lui dr si colectivului de la maternitate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYLY809 spune:

quote:
Originally posted by andira

Vreau si eu sa dau o * dr Tutunaru, de la Mat. Elias.
A rupt clavicula fetitei mele la nastere, la 4h apoi a rupt clavicula altui bebelus, al unei mamici care a venit pe salvare.
Nu m-a cusut el, m-a pasat la dr rezidenta, care nu stiu ce mi-a facut dar dupa 3 zile am facut granulom la epiziotomie de innebuneam de durere la fiecare miscare.
Ar mai fi si altele, dar mi se pare suficient.




Andira, te rog din suflet, vreau amanunte, pentru ca tocmai vroiam sa-l aleg pe dansul pentru monitorizarea sarcinii si nastere.

lyly

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20724;51/st/20060528/k/6071/preg.png
Samburica
Poze echo


Mergi la inceput