Miresele anului 2005 (11)

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Va multumesc. M-am mai linistit. Nu sunt in urma. Pana acum avem:
-localul
-dj
-fotograf
-nasi(cred)
-bautura alcoolica
-am dat comanda de verighete
Cam atat.

Corina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katle spune:

Buna miresici! Voi ma speriati! Eu am nunta in august si nu am facut decat rezervarea la restaurant. La capitolul idei stau bine, dar doar atat. Oare ar trebui sa ma pun pe treaba? Voi ce ziceti? Cine mai are nunta in august?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Miresicile mele harnicutze ca niste albinutze!!!
Bun venit noilor miresici! V-am trecut pe lista fetelor dar va rog pentru orice alte adaugari la lista trimiteti-mi mail pentru ca sunt zile in care nu pot intra mereu pe forum si e posibil sa uit pe vreuna dintre voi! Multumesc pentru intelegere!

quote:
Originally posted by katle

Buna miresici! Voi ma speriati! Eu am nunta in august si nu am facut decat rezervarea la restaurant. La capitolul idei stau bine, dar doar atat. Oare ar trebui sa ma pun pe treaba? Voi ce ziceti? Cine mai are nunta in august?



Stai linistita iubita... Eu am nunta in Iulie si in afara de restaurant si cateva sticle de whisky si martini n-am mai facut nimic.. Si nici nu fac pana la sfarsitul lui Mai! Ma chinui sa slabesc si... sper sa reusesc... Offf... ca greu mai e!
Aaaaaaaa!! Era sa uit! Am dat comanda la invitatii... cand o sa le am scanez una si v-o arat!

Pupici la miresici


Incetisor, ca ma grabesc!
Roxy

Creatiile mele
Pt. Miresicile 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia-mihaela spune:

Buna miresici!
Si eu am nunta in octombrie, pe aceeasi data cu tine BraveGirlsi pana acum m-am ocupat de:
-local
-biserica
-formatie (lautari)
-fotograf
-cameraman (oarecum - nu prea sigur)
-bautura (tarie)si cam atat.
Verighetele le vom lua prin iulie, imbracamintea prin august si cam atat.

Simonitza ai grija de unde-ti faci comanda la verighete, ca ii caftim pe aia, doar stii ca sar pt. tine.

va pup pe toate!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia-mihaela spune:

Degetzel, am uitat sa-ti zic:FELICITARI PT. ROCHITA SI VERIGHETE.
O sa fii o miresica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

de acord cu bibyrox!
nici eu nu am mai inaintat cu pregatirile chiar le-am lasat un pic deoparte ca incepusem sa visez urat noaptea si sa fiu stresata
da am timp pana in septembrie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Degetzel spune:

Multumesc mult Lucia Mihaela !!! Adevarul e ca abia astept sa ma imbrac cu rochita !!! O sa-mi para tareeee rau ca nu o s-o mai pot imbraca niciodata ..

http://community.webshots.com/user/roxanadobrin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katle spune:

De acord cu tine nushulica. Citind postarile de pe acest forum, am intrat in panica si am incercat sa ma interesez in dreapta si in stanga.....din pacate fara sa fac nimic concret...doar sa ma stresez foarte tare....si atunci mi-am zis: stop.....ca e timp.....dar pot spune ca sunteti de laudat ce harnicutze suntetzi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vmariejeane spune:

Fetelor am varicela!!!!!
Nu pot iesi din casa 2 saptamani asa ca pregatirele mele pt nunta vor ramane si ele in urma.
Tocmai vroiam sa mergem sa ne luam bauturile ..... ufff!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cadina spune:

In primul rand, FELICITARI DEGETZEL PT ROCHITA (cred ca pt oricea mireasa rochita este cea mai importanta)!!! Eu mi-am cumparat rochita si as vrea sa-mi cumpar si manusi. Cand ne-ai descris manusile tale mi-am dat seama ca trebuie neaparat sa-mi cumpar si eu! Stii cumva daca imi pot procura doar manusile de dantela de la Agnes?
Ca veni vorba de inele de la Cellini, eu am inel de logodna din aur alb de la Cellini de 1 an si jumatate si indiferent ce am facut (am spalat cu detergent de vase, inalbitor, etc.) nu si-a schimbat culoarea in nici un fel.

Mergi la inceput