Miresele anului 2005 (11)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

RAMONELLA,ce pret are costumul pe care l-ati cumparat voi de la Dinasty?Da-mi un PM te rog....

http://community.webshots.com/user/zozela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valeria72 spune:

Fetelor si eu mi-am luat bautura din Duty Free, mi-am dat comanda de rochita la Creal Design, i-am luat lui iubi material de costum , mi-am luat o pereche de pantofi dar mai vreau una
Insa am o mare problema HELP!!!! Nu am formatie
Daca are cineva un nr de telefon de la o formatie buna HELP!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

quote:
Originally posted by bibyrox

Ramonella e superba rochita! Cat te-a costat inchiriatul? Si ce conditii se impun la inchiriere? Sunt tare curioasa ca niciodata nu m-am interesat.

Maine mergem sa cautam sucurile... La 100 de persoane voi cate baxuri cumparati? eu ma gandeam la 7 de Pepsi si 4 de Fanta...

Va pupa fata si va urez un week-end minunat!

muahhhh


Incetisor, ca ma grabesc!
Roxy

Creatiile mele
Pt. Miresicile 2005


Inchiriatul m-a costat 7 milioane.Am dat un avans de 3,5 milioane.In saptamana nuntii,martea ma duc sa-mi faca modificarile la rochita,adica sa mi-o stramteze.Apoi joi,ma duc dupa ea.Luni dimineata o duc inapoi.Atunci cand ridici rochita platesti o garantie de 1,5 milioane in caz ca patezi rochita cu ulei de masina sau alta pata care iese greu.Cand o aduci inapoi,o studiaza bine si daca e ok,primesti garantia inapoi.Asta e tot.



Fetelor mie nu mi-a mers forumul 2 zile si am crezut ca mor de suparare.Imi zicea ca accesul la acest forum,mi-a fost restrictionat.Am fost foarte suparata.Dar acum merrrrgggeee!
Pupici la toate!

RAMON_RAMONEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valeria72 spune:

Corina, eu am fost sambata la duty free si aveau Campari la 11 euro/l

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kopilash spune:

buna seara!!!


mi-am luat rochie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
asa....acu se pare ca e bine!!!m-am mai linistit.sa va dau detalii????sa nu va dau detalii???hm.....ei bine e de la saonul gabriela...modelul 2526 cea cu putina danteluta deasupra corsetului...mi-a placut la nebunie inca de la targ si can a vazut-o si mama...(care mai avea putin si plangea in magazin...ca deh ma vedea pentru prima oara in rochie)ni s-a pus pata si am cumparat-o.si cum stiu ca o sa intrebati...a costat 12.500.000lei.

mai ramane sa o modific putin la croitorul lor dar asta nu e o problema foarte mare.

ehhhhhhh acu pot sa zicmia-m luat rochita!!!
sunt

parca lumea arata mai bine de sambata incoace.....:P

kopilash

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valeria72 spune:

Sa fi o mireasa frumoasa kopilash

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miny spune:

uff.In sfarsit m-am gasit. Va urmaresc de ceva vreme discutiile si am hotarat sa intru si eu. Sunt o mireasa a anului 2005 si sambata trecuta am luat rochita.E minunata pentru ca e a mea. Oricum, in ziua cea mare toate vom fi superbe pentru ca straluceste si sufletul in noi.

Va pup pe toate si fiti fericite ( in asta consta frumusetea )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Bibyrox, cat martini ai luat? Pentru cate persoane. Eu 10 sticle la 150 pers, maxim 80 femei.
Sampanie a luat cineva? Credeti ca ajung 25 de sticle la 150 persoane?

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

quote:
Originally posted by kopilash

buna seara!!!
mi-am luat rochiekopilash




Bravo Kopilash, sa fii sanatoasa si CEA MAI FERICITA FEMEIE in ziua in care o vei purta. Acum ne inmultim, miresici cu rochitze!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia-mihaela spune:

Buna fetele!!!

Bibyrox- oricand cu multa placere.Ma bucur ca l-ai gasit.
Ramonella- rochita ta este absolut superba.O sa fii o miresica
Bravegirl- ai nunta in aceeasi zi cu mine
. Referitor la duty-free-ul din Herastrau nu cred ca am vazut Campari, dar am vazut Cinzano, daca te ajuta cu ceva.
kopilash- felicitari pt. rochita!!!!
numeioana- 10 sticle de martini cred ca sunt ok, si eu tot atatea am luat. Si la sampanie esti bine, eu am luat 20 sticle pt. 140 pers, pt. ca sampania se bea doar la sfat si la intrare in local.Asa ca eu cred ca e ok cat ai luat.

ps: Bibyrox, te rog, pune-mi si mie pe listuta Biserica Domnita Balasa.

va pupic pe toate

Mergi la inceput