Miresele anului 2005 (11)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxygeo spune:

Buna ziua miresici!
Astazi sunt mult mai calma - mi-au mai trecut panicile Nu mai stiu cui sa raspund asa ca nu va suparati pe mine dar voi formula un raspuns general - nunta e pe 05.06.2005, am dat un avans in septembrie, in valoare de 3 milioane, pentru care ni s-a eliberat chitanta si factura.
Nu ma intelegeti gresit, eu nu m-am panicat ca ne anuleaza programarile, eu sunt impacientata de faptul ca nenea acela vorbea foarte evaziv de pretul tacimului si de bauturi....eu nu vreau sa ma trezesc ca dau banii pe bautura si apoi sa-mi spuna noul sef ca ei nu mai accepta asa.

Dar oricum m-am mai linistit ca mi-a spus si mie cineva ca nu prea are sa se intimple asa ceva, ca toate restaurantele inclusiv cele de 5 stele accepta sa-ti aduci bauturile, doar ca percep o taxa.

Ralucah - te astept cu vesti, sincer si eu cred ca intr-un final o sa exista o rezolvare, ca doar asa se intimpla cu toate cele.....dar fara niste emotii in plus sincer as fi putut sa traiesc, totusi.

Pupici la fete

Apropo am uitat sa va spun, mi-am luat si eu ciorapei cu banda si lu domnu` meu camasa alba.

roxygeo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Feteloooor sunt fericita! AM CUMPARAT MARTINI!!! Cred ca nici daca imi luam rochie nu eram asa fericita!!
Pe aceasta cale tin sa le multumesc lui Roxy si Luciei ca mi-au explicat ca la surdo-mutzi cum sa ajung acolo! Va multumesc fetelor!!!

Roxy nu mai fi trista ca sigur se rezolva... Totusi Polo e renumit si nu cred ca isi permit sa-si faca publicitate negativa. Stai linistita dar sa fi pe pozitie... Parca si Marie face la Polo... si Ralucah are botezul finutzului ei acolo... stai linistita pui!

Legat de ciorapi...eu chiar nu stiu ce sa fac. Nu prea suport eu ciorapii dar... am pantofiori pe care mi-i da nasa si mi-e frica sa nu ma bata fara dres. Sandale...hmm... nu prea sunt pe gustul meu la nunta. Mai vedem... Inca nu sunt asa stresata de aspectul asta. Eu aveam ce-aveam cu Martini ala ca nu stiam de unde sa-l iau. Acum m-am calmat!

Cata ! Te pupa fata!!!

Pupici la miresici muahhhhh


Incetisor, ca ma grabesc!
Roxy

Creatiile mele
Pt. Miresicile 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:

Itza bine ai venit pe .Avem nunta in aceeashi zi .
Bibyrox ma bucur ca ai gasit martini.Sincera sa fiu shi eu sunt cam stresata zilele astea cu bautura.Sper ca luni sa ma laud shi eu ca am gasit shi am luat tot ce am vrut.Doamne ajuta !!!!
pupicei la miersici

http://community.webshots.com/user/roxy79ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Salut fetelor!N-am mai scris pentru ca am fost ocupata.
Raducu meu si-o luat costum de mire.E super!De la Dinasty.Puteti sa-l vedeti in revista mireasa.E negru,cu dungi de matase.
V-am spus ca eu mi-am comandat invitatiile de pe net?Vreti sa le vedeti?
http://www.invitatia.ro/images/CRIST/32640_b.jpg
Sper sa va placa.
Acuma o sa va arat si rochita mea.E de la salonul Gabriela.Am inchiriat-o.
http://www.eddyk.hu/menu2_eddyk09_714_a.html
http://www.eddyk.hu/menu2_eddyk09_714_b.html
http://www.eddyk.hu/menu2_eddyk09_714_c.html
Astept pareri!
Va pup pe toate!

RAMON_RAMONEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Dragi miresici,va urmaresc forumul de ceva timp (chiar am devenit dependenta)si m-am hotarat sa ma alatur si eu voua pt ca sunt si eu o mireasa a anului 2005.Ziua mea cea mare e 1 octombrie-Casa Ardeleneasca.

Corina Pascu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Ramonella e superba rochita! Cat te-a costat inchiriatul? Si ce conditii se impun la inchiriere? Sunt tare curioasa ca niciodata nu m-am interesat.

Maine mergem sa cautam sucurile... La 100 de persoane voi cate baxuri cumparati? eu ma gandeam la 7 de Pepsi si 4 de Fanta...

Va pupa fata si va urez un week-end minunat!

muahhhh


Incetisor, ca ma grabesc!
Roxy

Creatiile mele
Pt. Miresicile 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

Buna miresici!
As vrea sa merg sa cumpar niste bauturi in weekendul asta. Dar nu prea stiu ce. As avea nevoie de un sfat. Nu ma hotarasc: Martini sau Garrone?
Voi ce ziceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simonitza spune:

Eu cunosc destul de bine pe patroni...sunt niste oameni de nota 20, si nu cred c-o sa ai vreo problema, eu zic sa stai linistita sunt oameni de cuvant si de un extraordinar bun simt...despre restaurant nu stiu ce sa-ti zic ca n-am fost acolo , insa-mi amintesc de-o fosta colega ce a facut nunta acolo si a fost super multumita...de mancat se mananca foarte bine, iar in privinta prospetimii lor nu trebuie sa-ti faci griji deoarece ei zilnic se aprovizioneaza din Metro.Sa ai o nunta minunata.

quote:
Originally posted by aka


Salutare la toate miresicile de 2005!
Sa va spun povestea mea. Ne-am hotarat prin decembrie 2004, ne-am dus la restaurat si am vorbit(prin ianuarie),am vorbit cu DJ(prin februarie) si am ramas la stadiul acela. Nu reusesc sa ma hotarasc la un model de rochita.Am fost si la targ si degeaba. Nu stiu ce sa ma mai fac.. Bibyrox cand ai timp te rog sa ma treci si pe mine pe listuta cu 24 iulie - rest. Vulturul. Merci mult. Daca are cineva cunostinta despre rest. Vulturul( este in Militari) va rog sa imi spune-ti si mie.
Va pupic pe toate si spor la pregatiri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AndreeaCristina spune:

Mai fetelor spuneti-mi si mie cum ati calculat voi bauturile alcoolice??

Daca ar fi sa ma iau dupa nenea de la restaurant el mi-a spus cam 160ml de persoana, cum vi se pare??? Cam cit bea o persoana?? (ma refer doar la aperitive)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Am si eu o intrebare pt fetele care au fost in duty-free-ul din Herastrau: au si Campari? Si la ce pret?
Multumesc anticipat!

Corina

Mergi la inceput