Miresele anului 2005 (11)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Luminita100 spune:

Buna dimineata miresici, am si eu o rugaminte mare la voi, poate cineva sa-mi explice si mie mai clar cum sa ajung in Duty- free -ul din Herastrau ca nu m-am descurcat, desi am intrebat pe acolo si nimeni n-a stiut sa-mi spuna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pupezica spune:

Roxygeo, m-ai speriat.Eu tot la Club Polo am nunta pe 2 iulie.Si noi tot 3 mil am dat avans, ne-au dat chitanta, dar n-am semnat nici-un contract.Tu cand ai nunta? Sa ne zici si noua daca te mai duci care sunt noile conditii.Sper sa nu avem probleme...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Roxy eu ma duc luni sa vorbesc ...noi avem botez acolo pe 26 iunie. tot 3 mil avans si tot fara contract.
Zic totusi sa nu intram in panica, pana la urma sunt deja antamate nuntile pe tot anul si Polo este un nume, nu cred sa isi permita scandaluri. S-a schimbat conducerea, ok, dar asta nu inseamna ca vor duce de rapa localul prin scandaluri si imagine deteriorata. eu zic sa stam linistite, si sa asteptam directorul nou. Luni ma duc acolo si ma prefac ca nu stiu nimic, zic ca am venit sa discut meniul, vedem ce imi spun si mie.
Din cate am aflat eu ieri, noul director va fi cineva care a lucrat la Marriott.


Si de-as avea darul prorociei si tainele toate le-as cunoaste si de-as avea atata credinta incat sa mut si muntii din loc iar dragoste nu am...nimic nu am!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:


Salutare la toate miresicile de 2005!
Sa va spun povestea mea. Ne-am hotarat prin decembrie 2004, ne-am dus la restaurat si am vorbit(prin ianuarie),am vorbit cu DJ(prin februarie) si am ramas la stadiul acela. Nu reusesc sa ma hotarasc la un model de rochita.Am fost si la targ si degeaba. Nu stiu ce sa ma mai fac.. Bibyrox cand ai timp te rog sa ma treci si pe mine pe listuta cu 24 iulie - rest. Vulturul. Merci mult. Daca are cineva cunostinta despre rest. Vulturul( este in Militari) va rog sa imi spune-ti si mie.
Va pupic pe toate si spor la pregatiri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

Fetelor cu gand de maritis, daca doriti sa figurati pe lista mireselor 2005, va rog sa-i trimiteti MESAJ PRIVAT sau MAIL lui Bibyrox! Printre randuri ascunse intre povestiri, este posibil ca solicitarile voastre sa treaca neobservate...



www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Catalin" target="_blank">Catalin


Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana07 spune:

Bun venit Aka! Sedere cat mai placuta si...spor la pregatiri. La biserica nu v-ati facut rezervare?



Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giuliatop spune:

Au aparut anunturi pe [reclama]*, deci functioneaza. Daca va inscrieti sa ne spuneti ce oferte primiti. Mai ales pentru nuntile din alte orase decat Bucuresti


*Site-ul catre care s-a facut referirea copiaza o mare parte din structura sectiunii de "Botezuri si nunti" a forumului DC, de aceea orice referire catre acest site va fi moderata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itza spune:

Draga AKA, eu am fost la o nunta la restaurantul Vulturul acum 2-3 ani. Am fost incantata de el, mancarea foarte buna. Te felicit pt alegerea facuta. Acest restaurant era primul pe lista mea, dar pana ne-am hotarat noi ca facem acolo nu mai aveau locuri. In plus stiu ca si meniul este destul de ieftin. Acum am ales Golden Blitz - Razoare. Asta dupa ce am alergat pe la ceva restaurante si nu mai aveau locuri decat duminica. Eu am fost pe la jumatatea lui ianuarie. Sper sa fie bine si aici. A facut cineva nunta la acest rest.?
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

Inca nu am facut rezervare la biserica. Sper sa nu am probleme, mai ales ca este duminica. Astept sa ma fac bine, sunt cam bolnavioara acum, si am sa ma duc saptamana viitoare. Oricum abia astept ziua cea mare. Cu toate a suntem impreuna de 5 ani si 8 luni inca sunt . Si acelasi lucru vi-l doresc si voua.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flafi spune:

Salutare!
De pe insoritul litoral al Mediteranei!

Da, cum sa nu! Fiti serioase, sunt la birou, aci pe scaun!!Dar spiritul meu liber colinda!

Pupici lu stiu eu cine, ca e fata buna si draguta si ma rezolva cu nunta! Pe aceasta cale vreau sa-i spun ca recunosc: sunt o stresata de viata, am avut o copilarie nefericita... dar ma tratez!
Raluca cu happy-family, de cand m-am intalnit cu tine de dimineta, mi-am mai revenit si eu si o sa fim si noi o hapyy family!

Va pupic!



http://community.webshots.com/user/flafi1

"So if you tried to understand me
Would you crucify or damn me
Or stand by me
Like smoke around the flame" Vaya con Dios

Mergi la inceput