Fete din Austria 14

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Babee spune:

Neata...
Nico sa nu-mi spui ca iei masina si te duci singura la cumparaturi..Poze faine maine-dimineata noi dormim(adica unii din casa) si apoi vom vedea.Din cate am inteles in week-end e mai racoare si posibil sa ploua.Cum facem cu intalnirea ??Vreti sa mergem la bazin duminica???Bubu e primul care vrea.

ieri ne-am plimbat si jucat..si atat s-a obosit copilul c-a adormit pe tricicleta.M-am carat cu el acasa si de-abia am ajuns.Gafaiam de numa.
Astazi fug sa iau sosete(trebuie sa fac si eu ceva).
Va pup si zi frumoasa.

-----------------------------
'Babies come into the world holding joy in their hands and when they open those small fingers, the whole world's supply is replenished.'

Si a trecut un an

Gabriela si Phillip (6.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Primel spune:

Salutare, salutare!
Va trimit niste si va urez un sfarsit de saptamana super !

Ajutati-l pe Florin sa traiasca! Popularizati acest site:http://florin.webmyc.com


www.craiova.ro/argos

"A gresi e omenesc; a ierta este divin." Alexander Pope

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Babee spune:

Multumim Primel...si tie un week-end excelent!

Fugim acum la plimbarica..tra la la

-----------------------------
'Babies come into the world holding joy in their hands and when they open those small fingers, the whole world's supply is replenished.'

Si a trecut un an

Gabriela si Phillip (6.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolada spune:

buna fetele,

eu de cand cu schimbarea asta de vreme sunt cam indispusa si obosita,plus dureri de capdesi imi place ca s a schimbat vremea ca ma saturasem de iarna si zapadaam terminat cu scoala pt.2 sapt.,mai bine ca motaiam pe la ore
fetelor distractie placuta la zoosi sa puneti niste pozici sa vedem si noi.

pupicei si weekend placut


www.camping-kasern-salzburg.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Babee spune:

va salutam!

Chiar daca a fost putin frig iar unele dintre fete au fugit cu puiutii acasa, am reusit pana la urma sa ne intalnim cateva(Angelina si prietenul , o amica de-a ei, Nico si sotul si bineinteles noi).Nu prea lunga intalnirea, cand va fi cald si bine sa te tii povesteli la un picnic in Schönbrunn(stiu loc unde avem voie).

Fug sa-i fac baie lui Phillip, sa-l hranesc si apoi el nani, eu filme multe....ca am timp.
Pupici si nani bun!

-----------------------------
'Babies come into the world holding joy in their hands and when they open those small fingers, the whole world's supply is replenished.'

Si a trecut un an

Gabriela si Phillip (6.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolada spune:

babee la ce filme te uiti? prinzi programe romanesti sau ai casete ,dvd uri?eu am vazut in seara asta "semne" cu mel gibson,dar n a fost cine stie ce,ori o fi din cauza ca n am inteles eu tot ca lumea?am fost si la cinema intr o zi si am vazut "mar adentro"(Meer in mir)de care auzisem,dar a fost cam trist si mi a adus aminte de tataeh,si asa de maine ma apuc de curatenie la camping si miercuri deschidem pt.pasti,asa ca s a dus cu hoinareala

o saptamana placuta va urez




www.camping-kasern-salzburg.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Babee spune:

Carolada am vazut Bridget Jones 2 si When i will be loved-pe dvd-uri ca altfel...sa pricep si eu tot.Spor la treaba si un an super roditor!
Fug la nani ca maine la 7 ni se da desteptarea...

-----------------------------
'Babies come into the world holding joy in their hands and when they open those small fingers, the whole world's supply is replenished.'

Si a trecut un an

Gabriela si Phillip (6.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Flaflo spune:

Buna dimineata fetelor, sper ca ati avut un weekend placut!! Noi am lenevit toata dumineca, am fost la parinti la masa, apoi ei au plecat cu Bianca la plimbare, iar noi ne-am intins si am tras un somn bun! Simbata a fost mai stresant, ca am avut niste musafiri galagiosi si Bianca a fost prost dispusa din cauza asta. Babee, ati fost la bazin?
Va doresc o saptamina buna!

Flavia si Bianca

http://de.pg.photos.yahoo.com/ph/fersedif/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Babee spune:

neata
Flavia n-am mai ajuns la bazin..ca am ramas pe la Schönbrunn.
Astazi am treaba de nu ma vad..sper sa doarma Phillip mai mult ca sa pot calca.....(urat imi mai e)
Pupici fetelor..chiar unde-o fi Alexandra???

-----------------------------
'Babies come into the world holding joy in their hands and when they open those small fingers, the whole world's supply is replenished.'

Si a trecut un an

Gabriela si Phillip (6.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa22gandi81 spune:

Buna dimineata!
Noi suntem pe aici dar de scris nu prea putem,seful mic e la carma acum in casa,asa ca, cum mai prind si eu timp.Acum aadormit la titi de va pot scrie.
Cand am crezut ca vine primavara,si v-a fi numai soare ,hop se intoarce cuana vreme si se raceste si mai aduce si ploaie.
Babee sa-ti traiasca flacaul,domne ce mare e ,creste si e un scump,ce par cret are,abia astept sa ne intalnim cand o fi mai caldut.
Alina ce mai faci,ce face Armin?
Caro poate ne strangem toate la tine la chemp. ,ce zici e o ideie!?A si spor la treba.Daca mai vorbesti cu Nelke sa-i spui ca o pupam dulce si ca ii simtim lipsa aici.
Viktoria cum te simti,ce face printesa?
Tori unde umbli iarasi draga,sa nu zici ca esti iar acasa in RO. !!!!??
Cat vino si ne mai spune de domnisoara ta cate ceva,ne este dor de voi!!
Va pupam pe toate dulce si o saptamana frumoasa cu cat mai mult soare.
Ganditi-va cand ne intalnim,iarasi ca a trecut ceva timp de cand nu ne-am vazut!

alexandra si bebe Alexander(06.07.2004)
http://de.f2.pg.photos.yahoo.com/ph/alexastan1981/my_photos

Mergi la inceput