Fete din Austria 14

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carolada spune:

madutzu ma scuzi ca n am vazut, dar eu nu citesc de obicei si dupa semnatura.
alinah m ai dezamagit tura asta,ai scris cam putinma pregateam de citit mesajul tau lung(asa credeam eu)si m ai lasat cu ochii n soare(adica la calc.)rushinica
babeeiti calc si eu pe urme cu plimbarile(dar numai in weekend)prin oras
flaflocum stai cu indiferenta-pardon,cu gripa?



www.camping-kasern-salzburg.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa22gandi81 spune:

Buna fetele!
Eu am tras iarasi chiulul,dar revin;eu sunt inca racita,si Alex mai tuseste putin dar nu mai e asa rau.
Ieri am fost in Salzburg,de fapt in apropiere de oras,dar pentru a ridica un computer si o masa de facut proiecte,altfel cu siguranta i-ti faceam o surpriza Caro.
Am o gramada de treaba,si spre norocul Alex ecu tati la plimbare si eu in loc sa termin pana vine bat campii.
Ga ta va pup pe toate dulce,dulce si merg la treaba.
Sfarsit de saptamana placut.

alexandra si bebe Alexander
www.schloesslstube.com/bogendorf/de/default.htm
http://de.f2.pg.photos.yahoo.com/ph/alexastan1981/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Babee spune:



Salutare de sambata...
E asa urat afara si serios ca parca nu am chef de iesit..dar trebuie pentru copil.M-am saturat de magazine si frig...sa vina caldura ca sa ne jucam si noi afara.
Sa se topeasca zapada, sa vina caldura si sa-mi fac gradina frumoasa.
Aveti idee la umbra ce flori tin si cresc frumos???Ca eu cam ce pun nu-mi traiesc mult.
Week-end placut si sanatate bolnaviorilor

-----------------------------
'Babies come into the world holding joy in their hands and when they open those small fingers, the whole world's supply is replenished.'

www.unet.univie.ac.at/~a0209879/botez.html" target="_blank"> BotezPrimele luniAlbum2
Sfarleaza
Bubu Plimbaret

Gabriela si Phillip (6.02.2004)
----------------------

Ajutati in OM sa traiasca

--------------------------------------------------------
www.stefanita.org/" target="_blank">Stefanita merita sa traiasca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Flaflo spune:

Buna fetelor, sint tare matinala azi, nu mai pot sa dorm din cauza nasului infundat. Carolada, cu indiferenta stau foarte bine, cu gripa din pacate mai putin. Abia de azi noapte nu mai am febra, dar simt ca-mi explodeaza capul si abia stau pe picioare. E foarte ciudat: in timpul sarcini nu am avut nimic, iar acum vin cu gramada: dureri de spate, gripa, raceli, indigestii, herpes..... Se pare ca sistemul meu imunitar cam lasa de dorit!! Dar speram sa vina primavara sa intram la o cura de soare (si de slabire?!?) sa ne mearga mai bine. Va doresc o dumineca placuta.

Flavia si Bianca

http://de.pg.photos.yahoo.com/ph/fersedif/my_photos


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Babee spune:

Salutare!

Flavia sanatate multa multa...o sa treaca si starea acesta.bianca sa fie sanatoasa si papacioasa..[floare]

Viktoria si fetele ce fac??

Noi i-am avut pe Nico si Gabi la poze...au plecat si ne gandim dupa amiaza sa iesim la bazin sa ne mai balacim.Poate mergem mai multi c-ar fi mai frumos.

Se vede ca-i week-end,ca e cam liniste.
Zi frumoasa

-----------------------------
'Babies come into the world holding joy in their hands and when they open those small fingers, the whole world's supply is replenished.'

Si a trecut un an

Gabriela si Phillip (6.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelina spune:

Dragutele mele,

Inca nu am fost la medic, din pacate, am avut o saptamana plina la serviciu si am avut programare si la dentist.
Maine insa imi fac programarea. Am sa va spun cum a fost, sa-mi tineti pumnii.
Imi cer scuze, am fost atat de obosita si am lenevit tot week-end-ul, dar, nu am uitat de voi.
Va pup dulce si de-abia astept sa vina primavara si soarele si caldut...mmmm...astazi incepusem sa-mi fac ceva sperante!
O saptamana cat mai placuta va doresc si multa multa sanatate la mamici si bebei!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viktoria spune:

Buna fetelor!
Noi sintem bine sanatosi toti. Sotul a plecat ieri la un curs in apropiere de Salzburg si se reintoarce de abia vineri. Doris a plins foarte mult insa sa linistit destul de repede. Clara doarme bine si maninca sin. Ieri am fost prima data afara cu ea la plimbare. Ma bucur si eu de venirea primaverii. Vineri am sa facem actele pentru ea si am reusit sa rezolvam aproape tot.Doris e foarte fericita si mindra de surioara ei, inventeaza in fiecare zi dimineata povesti ca o doare burtica, capul numai sa nu mearga la scoala si sa se desparta de noi. Noaptea dormim toti intr-o camera si nu se trezeste deloc cind ceea mica plinge. Ieri seara a plins vreo doua ore de mi sa rupt inima, a avut colici probabil si datorita faptului ca eu am fost mai nelinistita cu plecarea sotului. Mama e la mine si am noroc ca sta cu ceea mica, deoarece eu trebuie sa alerg saptamina asta singura intre scoala, medici si noua casa unde ne vine vana si dusul comandate din Germania. Asa sper sa scap de kg ramasa .
Va pup pe toate si pe curind

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanja spune:

Buna fetelor,si din Steiermark.Va pupicam pe toate si va uram tot ce este mai bun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Babee spune:

Ce liniste...
Adjadyn ni s-a alaturat si ea, dar la capitolul 13...cum de nu l-o fi inchis nimeni???O asteptam aici.

E atat de frumos afara ca nici nu-mi mai vine sa mai intru in casa...Da deh..program fix nani, program fix papa...ne tinem de program ca la carte ca apoi ne dam peste cap.

A facut Nico poze la ghiocei duminica..dar din lene nu le-am pus...Au iesit ghioceii in ultimele 2 zile asa ca se pot vedea si mai bine!
Fug si eu la citit reviste romanesti c-am primit de-acasa...Phillip nani si eu voi citi.
Somn usor si sanatate multa Klarei(fara colici) si Flaviei.

-----------------------------
'Babies come into the world holding joy in their hands and when they open those small fingers, the whole world's supply is replenished.'

Si a trecut un an

Gabriela si Phillip (6.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Primel spune:

'neatza fetelor!
Bucurie mare sa gasesc atatea mesaje (n-am mai intrat de cateva zile bune pe forum ca nu stiu cum am nimerit numai calculatoare proaste si nu mi se incarca pagina... Uf!) Va pe toate si soarele asta frumos sa va aduca numai lumina si bucurie! E o vreme superba si la noi in Innsbruck!
pupicei inca o data si floricele din belsug



Ajutati-l pe Florin sa traiasca! Popularizati acest site:http://florin.webmyc.com


www.craiova.ro/argos

"A gresi e omenesc; a ierta este divin." Alexander Pope

Mergi la inceput