Fete din Austria 14

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinah spune:

Pai ce sa fac???
Socoteala de acasa nu se potriveste cu socoteala de acasa de pe urma Planificasem noi o seara romantica pana la sfarsit, poate mai iesea un Armin, dar eu am mancat ca scroafa din cocina si apoi mi-a fost un rrraaaauuuu, am varsat si m-am zavrcolit de pe-o parte pe alta de burta

Mi-am facut-o cu mana mea, n-am ce zice. Acum zburd ca o albinuta din nou


Hai arate-ne ce n-am mai vazut


Poze (23.08.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Primel spune:

va ,
Alina, am ras de m-am capiat (scuze plizzz ca sunt , adica poarca). Tie ti-a fost rau si eu ma tavalesc ... Bine, rasul m-a apucat pana sa citesc continuarea, adica raspunsul...
E... cred ca am eu azi ceva ca prea imi vine sa rad, numai "sa fie de-a buna" , vorba bunica-mii...
Caro, parca aud de mine cu ce povestesti, la fel mi se intampla si mie de multe ori

va din nou si sa aveti o zi frumoasa, frumoasa si cu soare! (ca la noi iar e ... de )

http://site.neogen.ro/argosargos/


"A gresi e omenesc; a ierta este divin." Alexander Pope

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinah spune:

Caro, am uitat sa-ti multumesc de urari, asa intarziate cum sunt. Sunt bine primite Ca doar o data in an vii cu uratoarea la mine
Imediat te-a dus capul la De ce oare??
Nu-mi spune de turnat cafele in posete, frisca in salate...la asta incep sa fiu de neintrecut Chiar m-am specializat, dau acusi masteratu'!! Cred ca ne pun astia ceva in mancare, la auslenderi, sa ne dam cu stangu'-n dreptu'

Primel, hai razi, tavaleste-te de ras!! Ca asta si merit !
Dar ia aminte, de ziua ta nici o masa romantica. Treci direct la fapte

Poze (23.08.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Babee spune:

Alina... ziceai ca nu spui

Bai ma doare un cap..iarasi dadui in migrena o fir-ar..

I ghiciti voi unde e Phillip acum.Pe birou sus, langa tastatura mea si se joaca cu pixuri.ce conteaza ca are atatea jucarii, tot mai fain e sus langa mama.Si nu de alta..sa nu-i scape luic eva..ca poate poate scriu si eu cu vreunul..despre locul ala unde a fost Caro..si nu ma lasa mai..uitati la el.

Primel..chiar..voi cand...(si noi ca babele curioase deh).

Caro a declarat ca nu mai are chef ca nu de alta dar decat sa-i puna frisca in loc de pudra...mai bine lipsa.

Viktoria cum e cu fetele si cu casa???Oai cate vi s-au adunat acum..toate toate..sa faceti fata si sa fie bine !
Flavia e ocupata cu Bianca...care face o armata.....mama mama ca toti stam drepti.Numai la mine in brate ii place si nu zice nimic

Alexandra puiule fii tare daca vrei sa-l intarci pe Alexander ca altfel..nu se poate.Cu cat e mai tarziu cu atat iti va fi si mai greu...Eu na, am avut noroc

La noi e o vreme de numa.Vreau si eu sa ma topai pe-afara si numai cand ma uit pe geam imi piere cheful.

Intre timp..fug la filmele mele.Pupam lumea in Austria si...bis bald

-----------------------------
'Babies come into the world holding joy in their hands and when they open those small fingers, the whole world's supply is replenished.'

Si a trecut un an

Gabriela si Phillip (6.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Primel spune:

Da,da ma conformez !


http://site.neogen.ro/argosargos/


"A gresi e omenesc; a ierta este divin." Alexander Pope

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Primel spune:

ca n-am vazut mail-ul tau, Babee! Of, migrenele astea... si al meu sot are probleme de genul asta ...

de intrebarea cu bb, ihhhmmm, acu' m-ati prins la cotitura ! Pai sa ne facem de o asezare stabila pe undeva, sa mai rumegam subectu' si ... pana una-alta tot dragalim pisica ... si tot pana una-alta punem piedica dumnealor . ca ma rusinez



si tot bis bald

http://site.neogen.ro/argosargos/


"A gresi e omenesc; a ierta este divin." Alexander Pope

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Babee spune:

Primel si noi am mangaiat timp de un an doi porcusori de Guineea...
Voi de cat timp mangaiati pisica???

-----------------------------
'Babies come into the world holding joy in their hands and when they open those small fingers, the whole world's supply is replenished.'

Si a trecut un an

Gabriela si Phillip (6.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Primel spune:

de 1 an si 8 luni


http://www.revistaargos.tk/

"A gresi e omenesc; a ierta este divin." Alexander Pope

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolada spune:

alinace clapa mi ai tras si eu care speram s aud ceva gen sandra brown,m ai dezamagit complet
primel mama m ai facut sa rad cu mangaiatul pisicii
babeesi eu am stat bine la capitolul migrene anu asta,eu cred ca e de la vremea asta bengoasa


va pup pe toate

www.camping-kasern-salzburg.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Babee spune:

Carolada mai bine ar fi fost pt Alina "Dupa douazeci de ani"

-----------------------------
'Babies come into the world holding joy in their hands and when they open those small fingers, the whole world's supply is replenished.'

Si a trecut un an

Gabriela si Phillip (6.02.2004)

Mergi la inceput