Mamici din Arad...???(27)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

LA MULTI ANI FLAVIA!

Multa sanatate,fericire si tot ce-ti doresti sa ti se implineasca!

Fetelor,ce vreme super e afara,se pare ca a venit primavara. Sunteti la plimbare? Aveti grija sa nu va imbolnaviti ca e dezastru cu virozele.La noi la lucru am crezut ca nu se mai termina azi,mai ales copii.
Pupici!

Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Multumesc mult de tot Alina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

LA MULTI ANI FLAVIA!!!!Sa fi sanatoasa si cat mai repede!!!
Pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)http://alesio.shorturl.com/

---------------------------------------------------------------------------
When life gives you lemons, make a juice!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Flavia la multi ani, multa fericire si un bebe cat mai repede!( nu imi merg toate imoticoanele, sa iti trimit un tort)

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Flavia
Sa va ajute D-zeu sa va impliniti visul cat mai repede cu putinta!


Offf ce nervoasa sunt...am scris un mesaj si cand sa-l postez a cazut serveru la
Revin mai tarziu ca acum nu mai am nervi sa reiau totul



Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

La multi ani Flavia! Sa auzim de bine si sa ne vedem cu burtica!

Diana & Vladut (16.05.2004)
Vladut 9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Buna dimineata fetele
Va multumesc la toate pentru urari si sper sa va dau vestea cea buna cat mai curand. Am inceput sa ma pregatesc pentru ce va urma, incerc sa mananc cat mai sanatos si sa ma feresc de raceala. Daca totul merge ok incepem tratamentul prin 5 aprilie.

Fetelor care lucrati in domeniu ajutati-ma cu ceva. Ce sa iau ca sa ma feresc de aparitia herpesului. Eu fac herpes destul de des si acum cu schimbarile astea de temperatura am si facut deja unul si asa ceva nu e bine in sarcina si ma cam ingrijorez. Am luat pastile de aciclovir, m-am dat cu creme, dar toate au efect doar pe moment si nu ca ma ma ajute sa mareasca perioada dintre doua aparitii. Acum am aflat de ceva medicament nemtesc care se ia 7 zile si zice ca previne aparitia herpesului pt o perioada indelungata, dar pana vine soferul nostru de afara ce sa fac?

Multumesc inca o data pt urari.
Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanja spune:

buna frumoasele mele.VA pup pe toate si va urez o primavara cat mai frumoasa.Cand voi avea mai mult timp va voi scrie ce mai este nou in viata mea.vA pupicam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Tanja,bine ai revenit! Ce mai faci,ce face Stefan? Asteptam sa ne mai povestesti.

Flavia,nu prea stiu ce sa iei preventiv pentru herpes,e nasol ca nu scapi de el,apare si dispare.Eu stiu ca Acyclovir sau Zovirax e destul de bun.Probabil la tine stresul este un factor favorizant si de aceea apare asa de des.

Suna cineva,revin imediat!

Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Tanja, bine ai revenit. Sa ne scrii cum mai esti.

Alina, ai dreptate, nu scapi de virusul asta niciodata. Mi-e imi apare si de la stres si soare si frig. Si pentru ca stau cam prost cu imunitatea iti dai seama ca imi apare destul de des si ma enerveaza. Pe langa ca este inestetic ma si mananca si ustura.

Sper sa tina vremea asta asa mult timp de acum inainte.
Va pup.

Mergi la inceput