Mamici din Arad...???(27)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

La multi ani Claudiu al lui Claudelu! (scuze de intarziere). Sper ca v-ati distrat bine ieri!

Ioana si Alina la Gemi au cam ce este si la magazinul de prezentare de langa fabrica si la aceleasi preturi.

Ioana, Alesio e un scump!

Diana & Vladut (16.05.2004)
Vladut 9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Nu va mai bateti capul cu alt cabinet stomatologic ca oricum nu vrea sa mearga azi la stoma....asa ca se indoapa sotiorul meu cu ketonal...oricum multumesc
Pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)http://alesio.shorturl.com/

---------------------------------------------------------------------------
When life gives you lemons, make a juice!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Fetelor, va multumesc inca o data de urari!!!
Aseara, dupa cum va zpuneam ne-am propus sa iesim in oras...da unde sa stai frate, ca totul era plin , asa ca a venit cumnatu meu cu geniala idee de a merge la ei, ei stand la casa...zis si facut, dar nu plecam pana nu ne comandam pizza...ajungem la ei, asteptam vreo doua ore dupa pizza , timp in care clau si cumnatu meu au facut show ...am ras de ne-au durut falcile Am stat pana pe la 2 cand m-a luat o durere cumplita de spondiloza, de nu mi-am putu tine capu sus de durere, asa ca am plecat acasa Cand venim acasa, ce sa vezi Raul era treaz...a zis mama ca s-a trezit pe la 00.00 si intruna ne striga: MAMA, TATA Nu s-a linistit pana nu l-a plimbat mami prin toata casa sa vada ca nu suntem M-am asteptat sa adoarma greu, da de unde, a adormit in 5 min, dupa ce am venit acasa , asa ca trebuie sa facem ceva sa asa nu se poate, sa nu putem iesi niciodata ca Raul nu doarme fara noi
Azi cand am zis si noi ca stam si lenevim, au venit verii nostri de la Macea si am mai facut un mini chef, iar acum sunt oarba de somn Sper sa recuperez maine...SPERANTE
Cam asa ne-am petrecut noi



Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Si eu cred ca sunt aceleasi preturile la Teba la ambele magazine. Treningul lui Tudor a fost 226000. Am
mai luat un solex pentru un baietel de 3 ani cu 187000. I-as fi luat mai multe lui Tudor, dar am fost pe la Billa inainte si nu am fost pregatiti si pentru cumparaturi de genul asta. Nu ma asteptam sa gasesc magazin Teba acolo.

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Gabi,inseamna ca sunt putin mai mari preturile ca si la magazinul de la fabrica,dar nu mult.Acolo un trening e la 187.000 si solexurile erau la 160.000(asa era in urma cu 2-3 saptamani).

Clau,da' v-ati distrat,nu gluma!

Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

SI eu am fost joi in Gemi si mi-a placut tare tare mult...e super fain aranjat totul, pacat ca inca nu sunt toate standurile pline, dar cand se va umple va fi si mai fain...multe produse super faine, iar preturile sunt cam la fel ca si in oras...si mie mi-a placut standu celor de la Teba, e mare si are si loc unde sa-ti lasi copilasu sa se joace pana iti faci tu treaba prin stand...asta e lucru tare fain


Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Ceau fetelor!

Am vazut aseara la tv ca ziceau ca se incalzeste timpul! Vai ce bine ar fi! De-abia astept sa iesim si noi la plimbare!!!!

Ma duc sa-i pregatesc suculetul de mar la pitic ca imediat se trezeste!

Pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)http://alesio.shorturl.com/

---------------------------------------------------------------------------
When life gives you lemons, make a juice!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_maria spune:

Buna fetelor
Nu am mai reusit sa intru,am avut musafiri,ieri dimineata avind putin timp liber am intrat ,de la 11 pina aseara la 10.30 Ana-Maria a fost tot nelinistita doar era wekend si eram si eram si noi doi singuri in sfirsit de ce sa ne lasa puiutul nostru,ei asta e tocmai cind ziceam ca e mai bine,oricum bine ca doarme noaptea asa sunt linistita.
Ioana,foarte frumoase pozele lui Alesio e tare dulce ,eu nu stiu cum sa pun pozele ca vi-as arata si eu pe bubulina mea.
CLAUDIA_MARIAS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:


LA MULTI ANI SI LA MULTI BANI LUI CLAUDIU



Eu reusesc sa intru cam rar in ultimul timp asa ca sunt mereu in intarziere cu urarile. Ma scuzati.
Sper ca de data asta vine primavara. Eu cel putin ma simt mai happy cu vremea asta de afara.
Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Fetelor nu mai trebuie sa dau examen!!!!!!!
In tara sunt 2 procese pe rol pe tema asta asa ca deocamdata s-a anulat povestea cu examenele!!!!!

Magda si Bianca

Mergi la inceput