Mamici din Arad...???(27)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Gabi, asa mare miopie ai de neaparat trebuie sa te opereze?? Eu iti doresc multa sanatate!

Daca joi Gabi pleaca din nou la Szeged eu propun sa ne vedem zilele astea, ce ziceti???



Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Alina, am udat in felul nostru in sensul ca Vasile s-a cinstit cu vin eu cu lapte .

Clau de acord cu intalneala. Spuneti o zi!

Ioana, eu sunt rezidenta de cardiologie. Am apucat sa fac stagiul de interne de un an jumate aici la Judetean, si din august merg la TM la padurea verde pe stagiul de cardio. Eu am dat rezi imediat cand am terminat in 2002 si l-am luat din prima.

Tania
, da-l in saracie. Bine ca ai scapat de el. Asa chiar nu mai esti tentata in nici un fel sa-l ierti pe ticalos!

Diana & Vladut (16.05.2004)
Vladut 9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Clau eu la lentilele de contact am avut -10 si -8, dar dupa indelungatele teste de ieri a reiesit ca am -14 si -10 .
La ochiul stang unde am -14 nu se poate face o corectie totala, o sa raman cu una-doua dioptrii. Acum e rau ca nu am voie sa port lentile de contact pana la operatie, si m-am dezobisnuit de ochelari, tare grei ii simt pe nas.



www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Salut fetelor!

Gabi, Doamne ajuta sa fie bine cu tine! pentru tine !

Clau nu cred ca mai venim azi ca mergem o tura cu Ovi prin oras,asa ca oi fi cam obosita dupa aia...

Diana cum de mergi asa repede la lucru?Nu mai poti sta cu piticul? sa sti ca m-am mai uitat la pozele voastre si parca s-a mai ingrasat un pic Vladut...

Ma duc ca urla barbateii dupa mine!!!

Pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)http://alesio.shorturl.com/

---------------------------------------------------------------------------
When life gives you lemons, make a juice!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_maria spune:

Buna fetelor.
De 2 zile nu am reusit sa intru.
Gabiiti doresc numai bine si multa sanatate sa ne dai vesti bune.
Alina si tie multa sanatate.
Ioanacum a fost la interviu?
Fetelor ce timp superb a fost si azi afara abia astept sa iesim si noi la plimbare

Claudia_Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare fetelor!
Eu sunt destul de bolnava,ma doare gatul,tusesc,tot timpul transpir si as sta doar in pat,azi am dormit 3 ore. Am o stare groaznica.
Gabi,succes la operatie,iti tinem pumnii si ne rugam pentru tine.

Diana,cu cine o sa-l lasi pe Valdut din august cand mergi la TM?

Fetelor cand sa ne intalnim saptamana aceasta? Maine e vineri si gata saptamana.Noi sambata dimineata plecam la Bihor si venim duminica seara.

Clau,o treci tu si pe Claudia_maria pe listuta noastra?
Nu ar fi mai bine sa schimbam subiectul in "Mamici din Arad ...(26) ca nu mai este cel care l-am deschis,am trecut de la 25 la 27.E o parere doar,daca vreti! Eu nu ma pot deloga nicicum,am incercat si imi spune ca m-am delogat cu succes si eu tot logata raman.

Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Am uitat sa va multumesc pentru urarile de sanatate!
Va pup!

Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Alina, multa sanatate! Daca ma simt in stare o trec si pe Claudia, daca nu maine, ca nu se supara ea

Ioana, am fost la plimbare, am stat 4 ore, de fapt Raul a mai fost cu bunuso 2 ore dis de dimineata...iar acum sunt rupta de oboseala Abia mai vad tastele Ai luat ceva din oras??

Gabi, dar chiar ca ai miopie mare Nici n-am observat ca ai probleme cu ochii, serios
Ce mai stii de Alina?? De ce nu mai intra pe net??? Sper ca sunt bine!



Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Alina, multa sanatate! Sa te faci bine cat mai repede!
Clau, nu aveai cum sa observi ce probleme am cu ochii, fiind purtatoare de lentile de contact de 6 ani jumate.
De alina33, nu mai stiu mare lucru, nu am mai vorbit de vreo trei saptamani. Tot am zis de nu stiu cand ca o sun, dar nu am timp de nimic.

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Salut gagici!

Alinush tinem pumnii sa te faci bine repede!Ai grija sa nu-i dai si la dragos raceala de la tine!

Clau n-am luat nimic din oras, am fost numai de am platit RDS-ul, internetul, cablul, curentul....deci am stricat bani pe niste chitante! Si noi am stat destul de mult pe afara ieri, iar bazucu a povestit intr-una(ca dormise inainte)!Tare dulcic a fost! Sa vezi ce scump e bronzat.....!

Claudia, Ovi zicea ca a fost bine la interviu, ca s-a descurcat, insa raspunsul il primeste peste 2 sapt!Asa ca asteptam....si speram sa-l angajeze!

Diana cum veti face daca tu trebuie sa faci rezi in continuare la Tm?Va mutati acolo?Faci naveta?

Chiar asa gagici....cand ne intalnim??????Haideti sa stabilim o data si un loc!Cine se mai inscrie????

Pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)http://alesio.shorturl.com/

---------------------------------------------------------------------------
When life gives you lemons, make a juice!

Mergi la inceput