Mamici din Arad...???(27)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Tuturor bolnavioarelor sa va faceti bine.

Gabi iti tin pumnii. Las ca o sa vazi ca va fi bine. Ti-am spus ca prietena mea nu a avut probleme dupa operatie. Am citit ca ai fost superinvestigata de medicii de acolo? Cum ti s-a parut fata de aici? Nu-i asa ca merita toti banii pe care ii dai?

lui Mihai al lui Cristinacsa.

Tanja capul sus ca toate trec. Ai un copilas superb. El iti este cel mai bun ajutor.

Linda ma bucur ca bunica ta se simte mai bine.

Clau, sa stii ca eu am incercat tot felul de tratam pentru herpes, dar fara succes. La sfarsitul asta de saptamana vine soferul pe care l-am rugat sa-mi cumpere din Germania medicamentul de care am auzit si o sa il iau neaparat pentru ca nu am voie sa fac herpes daca imi reuseste cumva si raman insarcinata. Iti spun daca a avut ceva efect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Gabi, inseamna ca esti deja stilata, de aia nu se observa ca porti lentile Chiar ca ma intereseaza, la ce pret sunt acum lentilele de contact, ca ma dispera Clau cu ochelarii...ii uita vesnic acasa, sau cand mai merg prin oras si trec pe la DF fara stie, vesnic il prin fara ei, iar el ar trebui sa-i poarte non stop...mi-a zis ca daca ii iau lentile le poarta, dar eu stiu
Daca vorbesti cu Alina transmite-i salutari si spune-i ca o asteptam sa revina!

Ioana, nu mai zi de facturi ca ma doare capu...mi-e rau numa cnad ma gandesc ca mai bine de jumate de indemnizatie merge numai pe facturi
Tu Ioana si raul e tare bronzat, de aia vreau sa-i iau crema pentru protectia solara, ca daca are tenu ca mine si ca si Clau va fi vai de curu lui...noi aproape in fiecare vara facem insolatie

Flavia, spune-mi si mie, ca te-am tot auzit ca zici, ce legatura are sarcina cu herpesu? ca eu in sarcina am facut herpes si nu s-a intamplat nimic...deci sunt cam in ceata

Eu zic sa ne intalnim saptamana viitoare, luni sau marti, ca pana atunci poate se vindeca si Alinush si Cristina o fi deja acasa la Romanica...sper doar ca Li sa nu fie plecataCe ziceti???



Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Mihai
Sa ai o viata lunga si fericita alaturi de fete tale!



Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

LA MULTI ANI MIHAI!!!

Pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)http://alesio.shorturl.com/

---------------------------------------------------------------------------
When life gives you lemons, make a juice!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_maria spune:

Buna fetelor
La muti ani Mihai
Eu ni stiu ce sa mai zic cu colicii astia 2 zile suntem bine dupa aia iar incep,acum a fost bine de 3 zile sper sa fie la fel mai ales ca maine avem botezulspr sa fie cumintica nu sa plinga.
Azi vad ca iar a fost nelinistita nu doarme mult ca se strezestedupa 15-20 minute ,plinge o iau putin in brate si adoarme,ma gindesc sa nu fie cumva si din cauza caldurii.Nici nu stiu cum sa o imbrac ca e asa de cald la mine nici cum nu e bine.
Tineti_ne pumnii pe maine am si eu putin emotii nu stiu de ce dar am.
Claudia_Maria si bubulina Ana-Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Claudia, asa e cu astia mici, azi e bine maine n-ai de unde sa mai stii Las ca creste ea mare si atunci vor incepe alte probleme
Nu-ti fa probleme pentru maine la botez, in general toti copilasii dorm ffff mult dupa ce-s botezati...Raul dupa botez mi-a dormit 5 ore intruna, ca eu eram panicata ca pana atunci n-a dormit mai mult de 2 ore intruna!
De maine ai un copil crestin

Ce vant urat e afara Pacat ca in rest e fff cald, numa vantu asta imprastie prafu
Am fost in Jackson sa iau un cadou, iar Raul a fost cu Clau la plimbare...acum scoate tot ce apuca d eprin dulapuri



Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

La multi ani Mihai!
Multa sanatate si numai bucurii alaturi de familia ta.

Mai fetelor,eu tot asa o tin cu raceala si se pare ca si Dragos s-a imbolnavit.Inainte sa-l culc am simtit ca are mainile reci si i-am luat temperatura,avea 37,5.I-am dat 2 tabletute de Tylenol sa suga su dupa jumate de ora l-am simtit mai cald si i-am pus supozitor Novocalmin,asa i-a scazut febra.Nici nu stiu ce sa fac,sa-i dau antibiotic sau sa mai astept??????

Flavia,am vazut la cineva un unguent pentru herpes,adus din USA,Viracon se cheama,zicea ca e foarte bun. Il poti vedea www.hmedicine.com/shopping/product/1356/b_whp" target="_blank">aici Scrie pe el ca e homeopat.
Cum se cheama medicamentul care ti-l aduce din Germania?

Claudia,succes pe maine si sa fie cuminte fetita la botez. De ce crezi ca plange fetita din cauza caldurii,e foarte cald la voi sau e prea imbracata? Eu zic ca e destul daca o imbraci cu o salopetica si fara caciulita in casa.

Clau,bucura-te ca iti face Raul curatenie prin dulapuri! Cu rotobilul mai merge?

Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanja spune:

Fetelor,ce mai stiti de Anto?Pupici din calduroasa Austrie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Clau, nu pot sa iti dau un pret exact pentru lentilele de contact. Depinde de firma si de tipul de lentile. Eu am lentile ce sunt 6 in set pentru un ochi si sunt valabile o luna, dar unele le-am purtat si trei luni fara probleme.Cred ca sunt vreo 3 mil/6 luni+solutie vreo 400.000 lei/3 luni. Nu mai stiu exact , eu le am de anul trecut. cele mai igienice sunt cele zilnice, dar sunt si foarte scumpe, nu cred ca isi permite multa lume. La inceput am avut lentile care se puteau purta o saptamana fara sa le dau jos si erau valabile un an, dar nu m-au tinut atata.
dar ce dioptrii are Clau?? Eu nu prea vad un barbat purtand lentile de contact, poate unul din ala ce e toata ziua la oglinda! mi se pare asa o chestie feminina! La mine e rutina deja si in doua secunde mi le-am pus sau le-am dat jos, nici nu ma uit in oglinda. Dar pentru un barbat cred ca e greu sa se obisnuiasca cu acest ritual.
Alina M sa va faceti bine!

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Claudia tinem pumnii sa fi cumintica pitica la botez!

Ma duc ca urla bb!

Pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)http://alesio.shorturl.com/

---------------------------------------------------------------------------
When life gives you lemons, make a juice!

Mergi la inceput