Miresele anului 2005 (9)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Degetzel,stai linistita,se vor rezolva toate.Eu la cununie tot vinerea mi am luat sandalele si nu devreme,pe la 7 seara(sambata am avut cununia)dupa o zi intraga de umblat.In legatura cu culoarea si eu sunt de aceeasi parere:nu albi.

Poze cununie:
http://www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?catID=87&albumID=3219207

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Degetzel spune:

Ok...deci m-am hotarat : FARA PANTOFI ALBI !! Ma bucr ca se mai pot rezolva problemele si pe ultima suta de metrii... Si noi ne-am organizat toata nunta singuri singurei (ma refer acum la nunta pe care o s-o facem in mai, dar si la cea de sambata ) pentru ca am vrut sa iasa exact asa cum ne-am dorit-o noi. Asa ca le-am spus parintilor ca nu vrem de la ei nici un ban, nici o idee, ca nu trebuie sa se streseze : Facem noi totul !!! Dar acum cand se apropie, au inceput toti cu intrebarile... cred ca nu prea au incredere ca o sa iasa bine, pentru ca ei nu au fost implicati cu nimic si nu au nici cea mai mica idee de ce se va petrece la nunta !! !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codita spune:

Noi avem cununia religioasa la Biserica SF. Nicolae. Am dat 500.000 avans (cu chitanta) si mai trebuie sa dam 2.700.000 in ziua nuntii. O sa am si cor inclus in banii astia.Si pe noi ne-a chemat sa ne spovedim cu o zi inainte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxygeo spune:

Hello again!

Ioana07 nu mai stiu acum, dar din cite imi aduc aminte ne-a trecut intr-un caiet. Si eu am auzit povestile cu programarile suprapuse - si am emotii - sper sa nu ni se intimple!!!
Preotul ne-a spus sa trecem cu o saptamina inainte sa ne spuna ce trebuie sa aducem.
Pupici


Cum stam cu intilnirea???

roxygeo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:

cum sa nu shtiu biserica, angelique.stau oarecum prin zona.shi tu stai tot pe acolo?te pomeneshti ca suntem vecine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Roxy, am stat 4 ani pe strada Nicolae Iorga dar acum m-am mutat la Galeriile Soveja. Iubi sta pe Maramures si eu sunt oricum toata ziua la el, asa ca pe undeva tot suntem vecine. . Tu unde stai, ca m-ai facut curioasa?

quote:
Originally posted by roxy79ro

cum sa nu shtiu biserica, angelique.stau oarecum prin zona.shi tu stai tot pe acolo?te pomeneshti ca suntem vecine



Angelique
http://community.webshots.com/user/kristina_deppner

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Buna dimineata miresici
Nu am mai scris de mult timp pt ca nici cu pregatirile nu am avansat.
Pana acum nu mi-am cumparat decat rochia, am vorbit cu diversi Dj dar nu ne-am hotarat inca.Vrem si formatie...
Am o intrebare: stie cineva cum este la Biserica Gradina Icoanei?
Face cineva acolo?
Aseara am vorbit cu nasii si ne-am hotarat sa schimbam biserica.
V-am pupat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Alexia, cum e rochita? Spune-ne si noua cu lux de amanunte, adica de unde, model, pret, etc, te rooooog...

Angelique
http://community.webshots.com/user/kristina_deppner

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:

quote:
Originally posted by AngeliquedeS

Roxy, am stat 4 ani pe strada Nicolae Iorga dar acum m-am mutat la Galeriile Soveja. Iubi sta pe Maramures si eu sunt oricum toata ziua la el, asa ca pe undeva tot suntem vecine. . Tu unde stai, ca m-ai facut curioasa?

quote:
Originally posted by roxy79ro

cum sa nu shtiu biserica, angelique.stau oarecum prin zona.shi tu stai tot pe acolo?te pomeneshti ca suntem vecine



Angelique



http://community.webshots.com/user/kristina_deppner




Eu stau pe Topraisar, nu shtiu daca shtii strada, pentru ca e micutza.Unde se intersecteaza Iorga cu Mihai Vitezu, prima stradutza paralela cu Iorga, la stanga, cum vii dinspre spital.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricika spune:

Angelique, Flafi, am vazut ca v-ati gasit formatie. Da-ti-mi si mie un mesaj privat cu detalii despre ei, un telefon, ce gen de muzica canta.....Pleeeeeaaase.....Sunt foarte stresata ca nu am gasit formatie inca, deja ne-a sarit toata lumea in cap ca suntem inconstienti, ca nu o sa mai gasim. Noi oricum avem si DJ deci problema nu e asa grava daca nu gasim formatie, dar nu se poate fara....Merci mult!

Mergi la inceput