Dependenti de Bixtonim

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Energy, parca a zis cineva ca sunt si in .ro...

--------------------

Andra
Noi
Pufi
Actele lui Liviu Ungureanu

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43117" target="_blank">Ajutati un OM sa traiasca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Da, eu am zis. L-am cumparat acum vreo patru ani, am fost dezamagita de rezultat (ce-i drept, nici n-am avut rabdare sa procedez cum spune Crinuta...) iar acum l-am gasit pe site-ul SensiBlu. La 800.000 lei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

quote:
Originally posted by iileana

Da, eu am zis. L-am cumparat acum vreo patru ani, am fost dezamagita de rezultat (ce-i drept, nici n-am avut rabdare sa procedez cum spune Crinuta...) iar acum l-am gasit pe site-ul SensiBlu. La 800.000 lei...



800mii??? Mai bine da cu bixtonim, Energy!! Aici e £7, deci pana in 400mii lei ar veni si aia il baga dublu??
Plus ca e asa mic...ei zic ca sunt 60 pufuri, daca dai doua pe zi atat...dar daca il folosesti cu zice Crinuta la fiecare 10min....Ptiu! Salariul si picaturile, soro!
--------------------

Andra
Noi
Pufi
Actele lui Liviu Ungureanu

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43117" target="_blank">Ajutati un OM sa traiasca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

quote:
Originally posted by motanik


Plus ca e asa mic...ei zic ca sunt 60 pufuri


Nu ii dau si poza, asa ca nu stiu daca e tot ala pe care-l luasem eu, pe vremuri. Pe site-ul HelpNet (ca si acolo l-am gasit) zic ccc ca are 120 doze. O fi la damigeana...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Aici e o sticla fumurie cu un capa imens prtocaliu si scrie pe cutie ca sunt 60 de doze. Probabil ala de care zici tu era dublu...dar oricum prea scump.

--------------------

Andra
Noi
Pufi
Actele lui Liviu Ungureanu

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43117" target="_blank">Ajutati un OM sa traiasca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

So, am 10 flacoane de Bixtonim pe care NU LE VOI MAI FOLOSI!!! Le-am primit din Romania, un pic cu intirziere, dar eu deja nu mai folosesc Bixtonim...
Le donez! Este cineva prin apropiere, care ar avea nevoie de ele?

Simina & Andrei (Deiutzu)

Home, wherever you are...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Simina, cum am mai zis, esti o fericita..

--------------------

Andra
Noi
Pufi

Ajutati un OM sa traiasca!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43117" target="_blank">Subiectul Liviu pe forumul DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Inca una in clubul dependentei!
Eu una nici macar nu pot pleca de acasa daca stiu ca nu il am in geanta. Daca se intampla sa il uit, stau toata ziua stresata si nu ma mai concentrez la nimic...si bineinteles am senzatia ca ma sufoc.



Si de-as avea darul prorociei si tainele toate le-as cunoaste si de-as avea atata credinta incat sa mut si muntii din loc iar dragoste nu am...nimic nu am!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Ralucah bun venit dar uitasi sa ne spui cati ani ai la activ...

--------------------

Andra
Noi
Pufi

Ajutati un OM sa traiasca!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43117" target="_blank">Subiectul Liviu pe forumul DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dma spune:

si eu am avut probleme cu dependenta la Bixtonim.

ORL-istul meu mi-a recomandat urmatorul tratament:

1. Efedrina solutie 1% 3x2 picaturi/ zi
2. Protargol solutie 1 %o - 2x2 picatura /zi
3. Vit A uleioasa 3x2 picaturi/ zi
in fiecare nara timp de 7-10 zile.

eu am scapat!

Mergi la inceput