Miresele anului 2005 (8)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ellamiss spune:

P.S.Trebuie sa alegem si un local pentru fumatori ca poate suntem multe care avem acest viciu.

photos.yahoo.com/ellamiss2000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Va rog mult trimiteti propunerile voastre aici: www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40476&whichpage=2" target="_blank">Intalnirea mireselor ca imi este mult mai usor sa le urmaresc!

Multumesc pentru intelegere!



Orice este posibil daca nu stii despre ce vorbesti...
Roxxy

Creatiile mele
Pt. Miresicile 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flafi spune:

Buna ziua stimate viitoare doamne!

Citeam eu de zor ce se tot scrie pe aici si un gand mi-a taiat creierul: :"doamne, ce indura barbatii femeilor astora, trebuie sa fie dusi cu pluta sa le ia de neveste" si apoi am avut revelatia: "oops, si eu fac parte din grup!!"
Asa ca sa ne traiasca barbatii! Ca ei trebuie sa fie mai dusi decat noi daca fac fata unor asemenea stresate!

Fetelor va pup si va urmaresc cu interes!

So if you tried to understand me
Would you crucify or damn me
Or stand by me
Like smoke around the flame

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana07 spune:


[/quote]
VA pupic pe toate si poate imi spuneti cum sa fac sa intru si eu in lista miresicilor. Pupici......

Angelique
[/quote]

Trimite-i un mesaj lui Bibyrox pe PM si spune-i data nuntii si restaurantul...biserica...tot ce vrei.



Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flafi spune:

Sa va spun ce am gasit eu dragut la sofitel:
-floricele de pus in piept- aici m-am scos! nu imi mai fac griji!
-invitatii- am telefoanele de la o firma, gasesc eu ceva pe al ei
-marturii- frumoase, dar cam scumpe, ma gandesc sa fur ideea
-menu-ul- adica lista respectiva, stiu cum va arata
-am sabilit culorile nuntii mele
post sofitel
-am vorbit cu dj-ul- e de acord, o sa ne intalnim la u moment dat cu el
-am vorbit cu coafeza, care ma va aranja pe mine si tot neamu' meu

mai am:
rochia- sunt disperata nu gasesc nimic frumos
cameraman, fotograf- inca nu am vorbit cu ei, am doar o idee de cine va fi
decorul salii- inca nu sunt hotarata daca sa angajez pe cineva sau nu, sau daca sa ma chinui eu cu toate, mai vedem...

asat am facut eu pana acum...



So if you tried to understand me
Would you crucify or damn me
Or stand by me
Like smoke around the flame

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Multumesc de sfat, asa o sa fac. Roxy79, ma bucur ca mai e cineva din Constanta si repet, ma bucur ca mai sunt si altele la fel de "stresate" ca mine, dupa cum glumeste flafi. Dar cred ca toate suntem la fel si cele care spun ca nu sunt, de fapt nu vor sa recunoasca. Si cum sa nu fim stresate, cand ceea ce ni se intampla e ceva atat de deosebit. Nu ma gandesc decat la rochii si accesorii. Apropos, am intrat pe www.splasposa.com si m-am imbolnavit..... Pupici

Angelique

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdala spune:

Pai roxy, crezi tu ca daca eu sunt miresica de 2006 nu mai citesc si ce spun miresicile pe 2005?
Pai de unde sa mai aflu si eu noutatile daca nu de la cele care trec inaintea noastra, a miresicilor de 2006 si mai departe, prin toate grijile de dinainte de nunta?
Si imi pare bine ca se mai inmultesc si miresicile din Constanta, asa ca bine ai venit AngeliquedeS, si va asteptam cu sfaturi si pe la junioare.
Aaaa, si colegele mele mi-au zis ca sunt obsedata, in concluzie le-am spus ca nu le mai zic nimic-nimicuta... detaliile le vor afla din invitatii... ca M-AM SUPARAT RAU DE TOT SI SUNT REAAAAA!!!!
Pupici.


Mami Magda si scumpa Rafaela
noi

Sa lupti si sa cauti, sa gasesti si sa nu te lasi doborat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Se pare ca toate avem aceasi problema cu cei din jurul nostru care nu ne inteleg.Dar oricum avem noroc ca ne am gasit si nu mai suntem "singure".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha_ella spune:

angeluque,

roag-o pe roxy sa-ti dea coordonatele mele. si la tine imi spune ca nu primesti PM`s...

am primit pana acum PM's.. o sa mai verific o data setarile..

mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Spuneti si voi ce parere aveti despre fotografiile mele de la http://community.webshots.com/user/zozela

zozela

Mergi la inceput