Miresele anului 2005 (8)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

[/quote]

Angelique, sambata sunt in Constanta/Mamaia.

daca vrei, ne putem intalni. da-mi un PM cu coordonatele tale.

te pup

mihaela
[/quote]

Mihaela, am incercat sa iti trimit un PM dar imi spune ca nu primesti Ce zici, mai incerc sau iti trimit coordonatele pe forum? Sper sa nu fie vreun obsedat pe aici....

Angelique

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellamiss spune:

Roxi ,as vrea sa vin si eu la intalnire.Ar fi bine sa ne intalnim duminica 20 martie,la ora 17:00,dar sa discutam si despre locatie,sa nu cumva sa ne invartim dintr-un bar in altul pana gasim liber pe undeva,ca duminica cam toate sunt ocupate si mai ales la ora aia.Abia astept dar sa vad ce fac cu nasii ca ei vor veni in Bucuresti si trebuie sa ne intalnim si cu ei.Nu stiu sigur,oricum mai vorbim.
Pupici la toate miresicile si succes in continuare la pregatirile de nunta.

photos.yahoo.com/ellamiss2000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana07 spune:

quote:
Originally posted by AngeliquedeS

Buna, miresicilor. Va urmaresc de mult dar acum ca am devenit si eu membru ma simt ca o intrusa. Eu ma marit pe 30 iulie 2005. Poate ma baga si pe mine cineva in seama.... Va pupic

Angelique



Offff......draga de ea!!! Cum sa nu te bage nimeni in seama?
Bine ai venit printre noi si te asteptam cu amanunte...
Si eu tot pe 30 iulie am nunta...



Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellamiss spune:

Eu voi merge sambata la targ pentru ca vin si nasii din Tulcea si merg si ei cu noi.In legatura cu intalnirea noastra,a miresicilor,nu-l voi aduce si pe iubitelul meu ca doar este o intalnire de fete.Vad eu cum fac ca sa scap de el,avand in vedere ca este duminica seara si noi doi iesim in oras in fiecare duminica.

photos.yahoo.com/ellamiss2000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miezure spune:

Mihaella, ce prezinti la stand la Mariott?

miez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

Si eu , si eu vin la intalnire Eu nu am program pentru duminica asa ca mie mi-ar conveni oricand. M-as bucura sa va vad si sa vorbim despre nuntile noastre ca si eu de la un timp am devenit obsedata......visez in fiecare noapte nunta care bineinteles e un dezastru, dar cica in realitate este opus ca in vis ... si eu asta sper . oricum una peste alta sunt super fericita ca totul merge bine. Sper ca si la voi colege miresici totul e bine.
........................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

[[/quote]

Offff......draga de ea!!! Cum sa nu te bage nimeni in seama?
Bine ai venit printre noi si te asteptam cu amanunte...
Si eu tot pe 30 iulie am nunta...



Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume.
[/quote]

Multumesc, iubita. Ce coincidenta, sa avem nunta in aceeasi zi. Eu si viitorul meu sot suntem de 7 ani impreuna (ma rog, la data nuntii vom avea aproape 8) si am spus sa oficializam.... Abia astept, imi fac atatea planuri si ma bucur ca am dat peste voi, sa vad ca nu sunt singura care am emotii. Nu vi s-a intamplat sa vedeti ca prietenele se racesc de voi dupa ce ati stabilit ca va maritati? Mie asa mi s-a intamplat, tipa cu care imparteam apartamentul a spus ca nu mai vrea sa stea cu mine pentru ca... ma marit. Asta da motiv! Si s-a tinut de cuvant, s-a mutat. Asa ca acum imi e si frica sa mai deschid subiectul, cu exceptia voastra care aveti aceeasi preocupare. VA pupic pe toate si poate imi spuneti cum sa fac sa intru si eu in lista miresicilor. Pupici......

Angelique

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Buna miresicile mele,

In primul rand sa le uram BUN VENIT noilor miresici si le asteptam cu amanunte!
Pisoi stii ca esti tare???!!! Mi-ai placut la nebunie!!!

Lista cu miresicile care se inscriu pentru intalnire o gasiti aici:www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40476&whichpage=2" target="_blank">Intalnirea mireselor
Astept inscrieri si propuneri! Mai multe amanunte gasiti chiar in subiectul respectiv.

Pupici


Orice este posibil daca nu stii despre ce vorbesti...
Roxxy

Creatiile mele
Pt. Miresicile 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:

bine ai venit miresico.eu nu am mai intrat de cateva zile pe forum shi azi am reushit sa mai citesc ce atzi mai scris.
ma bucur foarte mult ca e in sfarshit shi cineva din constantza.mai e shi magdala, dar ea e miresica anului 2006.

quote:
Originally posted by AngeliquedeS

Buna, miresicilor. Va urmaresc de mult dar acum ca am devenit si eu membru ma simt ca o intrusa. Eu ma marit pe 30 iulie 2005. Poate ma baga si pe mine cineva in seama.... Va pupic

Angelique

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellamiss spune:

Hai ca iar m-am sucit referitor la intalnirea mireselor.Imi este mai bine pe la ora 14:00 si locatia: MC Donalds sau Sherrif's la Unirea.

photos.yahoo.com/ellamiss2000

Mergi la inceput