Miresele anului 2005 (8)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns deeapui spune:

zozela, nu-mi vine sa cred...iti place si tie exact acelasi model.....doamne..si din acelasi oras..si cu aceleasi gusturi. SUPER!!!

E nevoie de mult curaj sa indraznesti sa fii tu insuti.
DEEA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Deea,care model iti place?


zozela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

zozela, unde se pot gasi modelele date de tine, sunt foarte frumoase, unul dintre ele imi place raaau de tot ...


anca DNP21martie
bb BIANCA ECATERINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Buna dimineata!!!
Sunt superbe pozele, iar tortul..., nu am cuvinte. Si eu am gasit ceva modele de tort, poaye le incarc pe pagina sapt. viitoare (nu am timp mai repede).
pupici la miresici!!!!!!!!

http://community.webshots.com/user/ioananemes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Ajutoor!!!
Acum am alta problema!
Nasa mea a ramas insarcinata. Ma bucur mult pt ea pt ca isi dorea de mult acest copil dar vai de noi. Am auzit la radio, am auzit si pe la altii ca daca esti insarcinata nu ai voie sa cununi. Sunt disperata. Cu trei luni inainte de nunta oare trebuie sa ne cautam nasi? Stie cineva ceva legat de asta? E adevarat sau este doar o superstitie? Astept si eu un raspuns pt ca pana ajung sa-l intreb pe preot ....innebunesc.

V-am pupat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Zozela, UNDE se gasesc modelele tale? Da-ne amanunte, te rooooooog.....

Angelique

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Alexia, nasa care a cununat-o pe mama era insarcinata. Acum 30 de ani se pare ca nu era problema asta, doar daca nu s-o fi schimbat intre timp ceva, cine stie.... Pupici

Angelique

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

quote:
Originally posted by alexia28

Ajutoor!!!
Acum am alta problema!
Nasa mea a ramas insarcinata. Ma bucur mult pt ea pt ca isi dorea de mult acest copil dar vai de noi. Am auzit la radio, am auzit si pe la altii ca daca esti insarcinata nu ai voie sa cununi. Sunt disperata. Cu trei luni inainte de nunta oare trebuie sa ne cautam nasi? Stie cineva ceva legat de asta? E adevarat sau este doar o superstitie? Astept si eu un raspuns pt ca pana ajung sa-l intreb pe preot ....innebunesc.

V-am pupat.



buna! nasa mea a intrebat pe un preot daca ar ramane insarcinata, ar mai putea cununa... si poate, fara nici o problema... numai dupa ce naste femeia nu poate intra cateva luni in biserica. asa ca, daca de abia a ramas insarcinata nu cred ca este vreo problema. sper ca te-am mai linistit

Dumnezeu i-a dat sperantei o sora: ea se numeste amintirea - Michelangelo

http://community.webshots.com/user/malynskaya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:

draga zozel,rochitzele sunt foarte frumoase,chiar daca nu sunt genul meu am vazut cateva modele care imi plac tare mult.mi-a placut foarte mult aranjamentul de la masa mirilor, rochia pe care vrei sa shi-o faca nasha shi pantofii tai.ca sa nu mai zic de tort.e superb.
pupici la toate miresicile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellamiss spune:

Zozela,toate modelele sunt de pe site-ul www.theknot.com?Spune-mi si mie te rog ca mi-a placut un model.pupici

photos.yahoo.com/ellamiss2000

Mergi la inceput