Pantelimon ?

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Lilib, alinah multumesc pt urari!
Eu am nascut la Cantacuzino, normal cu epidurala si pot spune ca nu am avut dureri deloc (imi era si jena ca pe mine nu ma durea nimic si toate celelalte fete se vaitau, plangeau).
In weekend acum pot spune ce am facut. Am fost sambata la soacra-mea si am sarbatorit-o pe Alexia si astazi am stat in casa din cauza la vremea asta urata!
Ane2, asa...s-au deschis o gramada de farmacii in zona asta.
Multa sanatate fetitei! Dar ce a patit?


Mihaela si papusica mica Alexia Maria (26.08.2004)
Alexia, de 6 luni +
Evenimentele din viata mea

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pico spune:

Hop si eu! Salutare fetele!1 Eu am stat in Pantelimon de cand m-am nascut si pana acum 4 ani cand m-am mutat la Bv....dar tare mi-e dor de Pantelimon.Mai exact am stat langa cimitirul armenesc vizavi de paine,alimentara etc.
Apartamentul l-am vandut vara trecuta..........asta e.astept vesti de la voi

Raluca si Ioana (09.04.2003),sufletelul meu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_du spune:

Hello dragelor!
Multumesc mult fetelor care mi-au laudat comoara ! Avem copii frumosi, asta-i adevarul! Trebuia sa aratam ce poate Pantelimonul, nu?
sa stiti ca sint suparata. In Pantelimon (si am informatii din sursa sigura ca si in restul Bucurestiului e la fel) ninge in draci. Mai, mie nu-mi place iarna, zapada, frigul ! De ce nu m-aor fi intrebat si pe mine astia cu vremea lor? Hai, intelegeam daca macar ar veni Mos Craciun, ca iarna asta l-am ratat, fiind in spital, dar.... Asa, fara Mos Craciun...care e rostul zapezii? Propun sa vina primavara. Subscrie cineva?

Ioana si Bianca pui (22. dec. 2004)

http://photos.yahoo.com/ioana_du

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pupesita spune:

Bun gasit fetelor!
Si eu tot DE Pantelimon sunt de cand m-am nascut, dar mai spre capat mai exact pe la spitalul Sf Pantelimon. Si eu imi fac veacu' prin Morarilor. Oare se poate merge cu sania prin parc ca precis ma scoate fi-miu dupa-amiaza la derdelus.
PA!


(5 ani)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilib72 spune:

Lume noua...bine ati venit fetele,
pico ce mica este lumea! ce iti face iubitica? (noi suntem colege si la "copilashi de aprilie 2003"
anita sanatate printesei tale si
Pupesita ai flacau in toata regula, sa-ti traiasca! merge la gradi?
prin parc cred ca poti merge numai daca au facut altii carare inainte

eu ma laudai degeaba cu circul, nu am reusit sa ajungem, cineva ne-a dat planurile peste cap lasam pe alta data; nu-mi place ca a nins acum, sa va tineti plimbari prin mocirla...; ioana sunt de acord cu tine, eu iubesc primavara.

numai bine!
http://community.webshots.com/user/lilib72

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pico spune:

asa e.Stiu,pai ce crezi ca te-am uitat?
Acum doarme si am si io putin timp pt mine...adica stau pe calculator.Ieri am venit din Bucuresti si acum are de recuperat somn.Pt ca s-a culcat numai la 1-2 noaptea iar la pranz nu a dormit deloc.Ne-am plimbat pe la neamuri,am fost in mall-uri si a fost foarte cuminte si chiar foarte activa.Am vazut si io Platza Romania(aici in Bv imi lipsesc asa de mult magazinele...........). ce sa-i faci........nu le poti avea pe toate.
Si la Bv ninge iar eu ABIA ASTEPT SA VINA VARA!!!!!!!!!!!!!
m-am saturat de zapada......
Voi ce mai faceti,draga Lilib72?

Raluca si Ioana (09.04.2003),sufletelul meu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mia. spune:

Trezirea!

www.lucavasile.go.ro" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_du spune:

Mai Pantelimonistelor, ce tacute sintem ! Pai se poate !!? Hai, scoateti capul, ca a venit primavara! Pe unde va plimbati? Prin ce parcuri, pe ce stradute? Eu m-am plictisit de vesnicul traseu MegaImage - parcul 23 - Socului ! Ceva sugestii?

Ioana si Bianca pui (22. dec. 2004)

http://photos.yahoo.com/ioana_du

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nally spune:

Noi azi am fost prin Parcul Morarilor! a fost foarte frumos! Pomii sunt infloriti si o droaie de copii!!! Poate ne intalnim si noi zilele asta cat e frumos afara!

Haideti la o plimbareala ca e frumos foc pe afara !!! A venit primavara!!




Nally si Sebastian (14.04.2004)

Poze nou-noutze cu Sebastian!!!

Poze...Poze...Poze

* Nici un barbat nu crede ca o femeie vorbeste prea mult... cand il vorbeste de bine!*


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Si YO!... Tot din Pantelimon!... NALLY... Pai eu stau aproape de Morarilor, si trec destul de des pe acolo, da eu azi am fost in IOR cu inca 3 mamici de la bebei nov-dec...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
Albumul lui Mihai

Mergi la inceput