Pantelimon ?

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinah spune:

Ahhh, ce-as iesi si eu la plimbare cu pe coclaurile copilariei mele :) cu toate ca acum s-au schimbat mult locurile.
Pai Ioana...sa tot aiba vro' 11 ani boxerita ta. Ai mei sunt si mai batrani...facem acum 13 ani....parca acum erau puiuti. Ma gandesc ca la fel de repede vor trece anii si pe langa bebe-ii nostri!!

lilib72, si ioana_du are tot o bebelusa, a mai aparut si roandre...taman bune de petit . dar deja mi-am promis feciorul Pai tu nu stai in blocul ala lung de avea alimentara, librarie etc??

Mia, se pare ca tu stai(ai stat) cel mai select pe Pantelimon :) , nu ca noi, aproape de capatul lui 14





Poze (23.08.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Lilib, Tare frumoasa e Daria....hehehe, ce concurenta va fi!
Cati ani are printesa ta?...ca mai "batrana" se vede ca este. ;-)
Eu in Pantelimon stau de vreo 3 ani de cand m-am mutat cu sotul dar inainte am copilarit in Diham, mai exact langa Liceul Leonida.
Stadionul 23 August il cunosc ca pe buzunarul meu...hihihi, cate ghinde adunam de acolo pt la scoala pe vremea lu Ceasca...

Pupici!


Mihaela si papusica mica Alexia Maria (26.08.2004)
Alexia, de 5 luni +
Evenimentele din viata mea

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilib72 spune:

Buna dragutele,

alina eu locuiesc in bl. cu 4 etaje, chiar langa biserica (capra)din bucatarie se vede cimitirul, placut nu locuiesc aici de 3 ani, as vrea sa ma mut, bineinteles tot in acest cartier;

Multam mihaela pt. compliment, daria mea are 1 an si 11 luni;

am profitat de vremea frumoasa si am iesit cu cupilu', astia spun ca o sa se strice vremea, imi vine sa mor cand ma gandesc ca trebuie sa stam inchise in casa

pupici

http://community.webshots.com/user/lilib72

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_du spune:

Hello dragele mele! Am revenit in forta. Mai, ne-am adunat cateva! Ce-mi place !!! Zona de zona Pantelimonul asta mey ! Ieri m-am plimbat cu Bianca pe Socului, apoi am luat-o pe Muncii (parca asa se cheama) pana in parc, am dat o tura si ne-am intors acasa. E, si in tot timpul asta am "testat" vreo 3.569.357 de modele de gropi, fiecare cu stilul ei de noroi !


Ioana si Bianca pui (22. dec. 2004)

http://photos.yahoo.com/ioana_du

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilib72 spune:

ioana, de ce nu te plimbi tu mai draga pe bulivardu' pantilimon ca doar s-au reparat trotoarele si va puteti plimba cu un minus considerabil de gropi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilib72 spune:

hi,hi o vazui pe biencuta (sa-ti traiasca ioana!) alta "rivala periculoasa"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Ioana, hihihi...deci c-ati scapat nici o groapa.
Mai si ce frumusica e si Bianca. Lilib, chiar ca o sa fie o concurenta pe cinste cu fetele astea.
Eu acum 6 luni intram in sala de travaliu iar pe la 14.20 venea pe lume Alexia mea! Tii, ce repede a trecut timpul! Mama ce emotii aveam si ce frica!

Pupici!


Mihaela si papusica mica Alexia Maria (26.08.2004)
Alexia, de 5 luni +
Evenimentele din viata mea

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilib72 spune:

Sa-ti traiasca printesa mihaela, sa fie sanatoasa si sa aibe mult noroc in viata! ai vazut ce repede a trecut?! durerile si emotiile s-au dus si ele; daria nu are zi de sarbatorit luna asta, este nascuta pe 29 (martie) dar o sa facem petrecerea de 2 ani luna viitoare;
voi cum ati nascut normal/cezariana? la ce spitale?
eu am nascut normal, la spitalul polizu urat spital...singura mea placere a fost ca aveam puiul langa mine;

ce faceti in w-e? noi incercam sa mergem maine cu daria la circ, o sa va povestesc cum a fost;

va doresc toate cele bune.

http://community.webshots.com/user/lilib72

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinah spune:

Haide ma Ioana, ca mai ai pana la 4 milioane Sau se vor taia si zerourile din coada si la gropi? Ce-ti face mogaldeata? A intrebat fi-miu de ea

lilib72, am facut eu confuzie...ma gandeam la alta biserica...aia vis-a-vis de sectia 9 politie. acum stiu de care zici....cea care a fost mutata mai in spate, hat acu' un car de ani...
De nascut, am nascut prin cezariana, asa au hotarat medicii. Aici nu poti cere, vor cat mai natural. Daca n-ai complicatii si nasti, evident, normal, nasti numai cu moasa!
Eu cred ca o sa-l trimit numai pe sot cu copilul la circ. Eu am un gen de frica de clowni, nu-mi plac deloc...si nu vreau sa trec pe la circ.

Roandre, la multi ani pentru papusica mica, ce mai trece timpul! Sa creasca mare, sanatoasa, frumoasa si desteapta!



Numai bine!



Poze (23.08.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane2 spune:

Salut si eu toate fetele din Pantelimon

Acum sunt departe de casa dar tot in Pantelimon stau....mai prescis fata in fata cu cimitiru Armenesc....sapt trecuta am fost in ro. si m-am speriat cate farmacii sau deschis....

Va lasa acum ca ma fetita bolnava si tare maraita mai ie.....

Anita si Rachella -17.o1.2004http://community.webshots.com/user/sugarbabe134

Mergi la inceput