Pantelimon ?

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Hello!!!!!!!!!!!!!!!!!...
Unde sunteti?...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
Albumul lui Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Mey... V-ati speriata de mine?... Pai asa de sperioase sunteti?... Credeam ca sunteti "de Pantelimon"
Nu a mai scris nimeni de cand am postat eu... E clar ca v-ati speriat ...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
Albumul lui Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_du spune:

Felis ...... SURPRISE !!!!!!!!!! Dupa cum am scris si la topicul cu contabilii..... nici un topic fara Ioana in ceea ce te priveste!.
Mai fetelor, cine naiba m-a pus sa ma reintorc la munca asa repede?!!??! Bine, e adevarat, nu prea am avut de ales, ca asa sint eu, intelegatoare !!!! (da, puteti sa cititi TUTA in loc de intelegatoare, nu-i bai!). Vreau si eu la plimbare cu fetele !!!!!

Ioana si Bianca pui (22. dec. 2004)

http://photos.yahoo.com/ioana_du

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinah spune:

Ioana....bravo maica, frumos iti sade in scaunul de la birou
Bine iti fac sefii aia, de te freaca la ridichie, ca numai asa vezi cat de fletzomana ai fost, ca sa nu zic "tuta"
In loc sa masori gropile din asfalt si papadiile din Morarilor, Titan sau 23 august cu carutul la plimbare, la o barfa cu fetele DC, stai ca soarecele cu nasul in hartoage
Pai nu meriti tu, matalutza una buna pe spinare??

Fetelor, eu nu prea mai ce sa scriu despre Pantelimon, ca nu mai am contact cu Pantelimonul, eu scriu din amintiri (nu chiar numai din copilarie) Dar imi imagineam si mai aflam si eu schimbarile prin realtarile voastre. D-aia ma inscrisesem cu atat sarguinta la topic-

Poze (23.08.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_du spune:

Mai alinah, nu prea am avut eu de ales cu serviciul asta! Nu sintem decat 7 oameni, fata de la vanzari a plecat exact cand am zis eu ca ma intorc, iar cea care m-a inlocuit pe mine in perioada mea burtoasa nu avea cum sa faca fata si la vanzari si la hartoagele mele. Asa ca...... stau cu nasul in hartoage si astept sa mi se ridice statuie in fata firmei !

Ioana si Bianca pui (22. dec. 2004)

http://photos.yahoo.com/ioana_du

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

salut pantelimonistelor

mai primiti una printre voi?
eu stau pe Chisinau aproximativ vis-avis de Helpnet

cand ne intalnim la o mica barfa?


Alexa si bebe Silviu ( 27.11.2004)
http://community.webshots.com/user/paxela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piticasigogosica spune:

Si eu am stat pana acum 3 ani in Pantelinom,vis a vis de circa 9 de politie in blocul cu posta(ala lung...)
Vorba aceea nascut si crescut in Pantelimon!!!
Si inca ceva se zicea ca sunt fete frumoase in Pantelinom,voi ce ziceti?Eu nu sunt modesta ,recunosc si chiar aveam multe vecine "bune" cum spuneau baietii.


IRI SI IRIS...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Felis, eu stau destul de aproape de tine...pe strada Delfinului. Te-am vazut o data prin cartier dar pareai ca te grabesti si nu am indraznit sa te opresc...dar data viitoare cand te vad, te scot si la plimbare ca eu sunt taaaareeee plimbareata.
Si cu tati ne-am intalnit prin parcul Riviera!

Eu ma plimb prin Stadion, prin IOR cu alte mamici, Morarilor mai mult cu Nally daca merge ea si in rest fac trotuarele de la Piata Delfinului pana la Morarilor si tot asa.

Cand iesiti la plimbareala, da-ti un semn si vin si eu.

Pupici!

Mihaela si papusica mica Alexia Maria (26.08.2004)
Alexia, de 7 luni +
Evenimentele din viata mea

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

quote:
Originally posted by roandre

Felis, eu stau destul de aproape de tine...pe strada Delfinului. Te-am vazut o data prin cartier dar pareai ca te grabesti si nu am indraznit sa te opresc...dar data viitoare cand te vad, te scot si la plimbare ca eu sunt taaaareeee plimbareata.
Si cu tati ne-am intalnit prin parcul Riviera!




Roandre... daca ma grabeam inseamna ca fugeam sa ma intalnesc cu Paxela, cu care stau aproape zilnic cate 6-7 ore afara... Era si ea cu mine cand ne-am intalnit la baby-expo...

Cu tatai al nostru te-ai intalnit???????

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
Albumul lui Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Da... L-am intrebat pe tati... O singura data a iesit el singur cu bb si atunci a trecut si pe la Riviera in plimbarile sale... A fost intr-o duminica , mie imi era rau, si l-am rugat sa iasa cu bb sa pot dormi si eu 2 ore...

Cand i-am zis ca l-ai vazut : "ia uite ca nu mai pot face nimic, ca ma vad fetele tale!"

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
Albumul lui Mihai

Mergi la inceput