Rochia de mireasa (5)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Este putin cam grea,dar asta este...Oricum la restaurant trena se prinde in spate si se aseaza chiar frumos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricika spune:

da, si eu cand am probat mi s-au parut cam grele, dar era una cu o trena imensa. Eventual una cu o trena mai mica. Dar arata superb cu trena, elegant, de printesa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

mama mia Dana ce rochita frumoasa!!!!!!!!!!!!
Regina, ce mai?
Ai inchiriat-o? Cat ai platit pe inchiriere?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana07 spune:

Dana, nu vreau sa te superi pe mine dar vreau sa-ti spun ca o prietena de-a mea care a avut nunta anul trecut si-a luat de la Salonul Gabriela o rochie identica tot din colectia EddyK (s-ar putea sa fie chiar cea care iti place si tie) Si toata nunta s-a LUPTAT cu trena aia; a fost un adevarat calvar. Avea la spate un nasturel sau ceva de care se prindea trena dar de la atata zbenguiala s-a rupt...
Iar in biserica...a fost frumos cand a intrat mireasa...cu trena aia lunga...dar cand s-au invartit de 3 ori in jurul mesei...cu nasii, cu preotul, a trebuit sa se mai invarta inca vreo 2 persoane ca sa-i tina trena...
Inca o data iti spun sa nu te superi dar gandeste-te bine inainte. Intr-adevar rochia e superba dar nu e comoda.



Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

quote:
Originally posted by dana n.
ea costa 1110€ de cumparat iar eu o inchiriez cu 200€ plus 1500000lei garantie in cazul in care o ard sau patezi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Nu am de ce sa ma supar.Din contra orice sfat este bine venit.Oricum am sa fiu pregatita ptr orice surpriza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

sincer nu as da 200 euro doar pt. a o inchiria. Prefer sa platesc mai mult si s-o tin pe urma in dulap, dar stiu ca e a mea.
dar oricum fiecare are pareri diferite.
ai grija, chiar sa nu ai surprize cu trena la nunta. Inarmeaza-te cu ace, ate, ca nu se stie niciodata.
te pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

quote:
Originally posted by Giova

Dupa cate vad eu, Catalin s-a suparat pe noi si ne-a luat steluta. De ce Catalin?

quote:
Originally posted by krelia

Catalin, daca am gresit cu ceva, , eram si noi bucuroase ca avem o stelutza, dar, nu-i asa ca ne-o dai inapoi, pliiiiizzzz ...

Daca puteam, va puneam stele si-n frunte, dar nu sunt eu vinovat pentru numarul lor...

www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Catalin" target="_blank">Catalin


Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

stai linistit CATALIN ca am inteles.
doar dupa 100 mesaje ti se da prima steluta. am citit undeva in forum.
pa,pa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricika spune:

Si eu m-a gandit pana la urma sa imi iau o rochie cu trena, si deja faza cu trena am rezolvat-o, zic eu. Am 2 nepotele plus un baietel de 4-5 anisori care imi vor tine trena de cand plec de acasa si la biserica. Apoi, la restaurant, o prind in nasturei si bineinteles ca imi ace de rezerva la mine. Si oricum, sper sa gasesc o rochie cu o trena mai rezonabila, nu foarte mare.

Mergi la inceput