Miresele anului 2005 (7)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns minou spune:

quote:
Originally posted by musca tzetze


Salutare miresici!

Am vazut ca ati scris f mult si eu nu am mai zis nimic, dar am fost cuminte si am citit tot...

Am fost f suparata din cauza restaurantului... a trebuit sa aman o saptamana, asa ca nunta mea va fi pe 27 aug, nu 20 (cum ne-am dorit)
Cand am vb in decembrie cu cei de acolo, au spus ca e liber si sa mergem dupa sarbatori cu avansul (mare gresala). Cand am fost sa platim, cica a platit deja altcineva avans pt 20... asta e. Acu` a mai trecut supararea...

Voi sunteti atat de avansate cu pregatirile... eu abia am rezolvat cu restautrantul... incep sa ma stresez cand ma gandesc cate mai am de facut.

Imi pare rau daca tonul nu e asa optimist ca al vostru, dar sincer nu sunt intr-o pasa prea... referitor la nunta.

PS: era sa uit... multumiri pt toate cele care ati dat detalii despre targul de la Sofitel. Parca nu imi pare rau ca nu am ajuns in Bucuresti, dar sper ca cel de la Marriott va merita, planuiesc sa vin.





Fruntea sus...si nunta mea e tot pe 27 august. Si ai sa vezi ca vom avea cea mai frumoasa petrecere si soarele ne va zambi. Mie cel putin, trebuie sa imi zambeasca din plin...petrecerea va fi pe terasa...si nu as vrea sa faca invitatii . Si eu am ratat Sofitel-ul, asa ca ne vedem la targul de miresici de la Marriott.
Pupici,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Bun venit tuturor miresicilor
Olim ( Ioana ) stai linistita, o sa te descurci, nici eu nu am mama, dar am avut norocul sa gasesc un barbat bun si intelegator, si daca exista dragoste.... poti face totul impreuna... nici pe noi nu ne ajuta nimeni cu nunta, si este foarte greu, dar avem incredere ca pana la urma totul o sa iasa bine.
V-am pupat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Bibyrox...Pe listutza lui Catalin,sunt,dar pe a ta nu... Zozela-26 iunie-Restaurant Jiul Craiova

zozela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Of of, mai mai...lasa iubita ca o sa se rezolve toate, ai sa vezi.
Sincer iti spun nu ai de ce sa fii ingrijorata si suparata cu atat mai putin. Probleme cu localul, au fost si mai grave in alte cazuri, bine ca s-a rezolvat (sper ca acum a-ti dat avansul si aveti contract!).
Acum totul este sa te linisteti putin si sa faci pasii urmatori cu calm: biserica, foto, video, sonorizare. Acestea sunt importante in momentul acesta. Pentru restul, este timp suficient, crede-ma ca stiu ce spun.
Bucura-te de aceste luni frumoase care vin si nu te mai amari asa de repede. pupici

[quote]Originally posted by musca tzetze



Am fost f suparata din cauza restaurantului... a trebuit sa aman o saptamana, asa ca nunta mea va fi pe 27 aug, nu 20 (cum ne-am dorit)
Voi sunteti atat de avansate cu pregatirile... eu abia am rezolvat cu restautrantul... incep sa ma stresez cand ma gandesc cate mai am de facut.

Imi pare rau daca tonul nu e asa optimist ca al vostru, dar sincer nu sunt intr-o pasa prea... referitor la nunta.


Si de-as avea darul prorociei si tainele toate le-as cunoaste si de-as avea atata credinta incat sa mut si muntii din loc iar dragoste nu am...nimic nu am!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Buna miresici,
Biby felicitari pt concurs.Distractie placuta
Trebuie sa rezolvam cu cameramanul si DJ-ul.
Cine are ceva cunostinte sa ma contacteze pe privat.


Anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

felicitari biby!!!!!





Iubirea e un arhitect rabdator, ce-nalta intelesuri din lucruri fara de-nteles

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musca tzetze spune:

multumesc mult pt incurajari...

minou, nu doar ca avem nunta in aceeasi zi, dar si eu tot pt terasa am optat. Tu te-ai gandit la o solutie de backup in caz de vreme rea? Ar trebui sa fim optimiste si sa speram ca va fi soare, dar totusi e o treaba care nu se poate controla... Eu am zis ca ar fi o idee buna un soi de cort de nunta, nu chiar cort ci doar asa un acoperis...

ralucah, da, acum am platit avans si avem contract...

bibyrox, felicitari pt concurs si merci ca mi-ai schimbat data pe listutza.

giova, nici eu nu-s timisoreanca, dar stau aici de cativa ani...

pt cele preocupate de pt nunta, va rog sa schimbam impresii aici: http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=42785

pt miresici...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corina v spune:

Buna fetelor,
Am fost si eu la targ la Sofitel vineri si nu era cine stie ce inghesuiala. Am probat o roche de la casa Florenza dar nu am cumparat-o pentru ca nu mi-a placut in mod deosebit. Si am participat la tombola si ... duminica am fost anuntata ca am castigat premiul cel mare. Va vine sa credeti? N-am dormit toata noaptea de fericire.
Uitati-va si voi ce am castigat>
Lista castigatorilor Targului de Nunti de la Sofitel:

Marele Premiu: Vasilescu Corina - Bucuresti
Marele premiu include:
- Nunta la Sofitel Restaurantul "Les Oliviades"
- Rochie de mireasa Maximum Chic
- Costum de mire Narman
- Limuzina cu sofer pentru weekendul nuntii Hertz
- Decoratiuni cu baloane Sandra Baloons
- Fotografii Modern Photo Studio
- Bilete avion Bucuresti/Paris/Bucuresti Air France
- "Luna de miere" Sofitel Paris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corina v spune:

Deci, ce parere aveti? Pentru mine a fost o onoare sa merg la Sofitel si va multumesc caci datorita voua am castigat. Daca nu erati voi poate nu ma gandeam sa ma duc la Targ. A facut cineva nunta la Sofitel? Cum este? Cred ca este ceva de vis. Mai ales luna de miere in Franta, la Paris. Este exact ce mi-am dorit intotdeauna, mai ales ca stiu foarte bine limba franceza si o sa ma descurc.
Va doresc sa vi se intample si voua ceea ce mi s-a intamplat mie macar pe jumatate!
Aveti grija ce va doriti, caci se va indeplinii!
Pupici!!!!!!!!!
Va iubesc pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:



Felicitari Corina.ma bucur mult de tot pentru voi.M-a impresionat tare mult ce ai scris mai sus.Inca o data felicitari.
pupici la toate miresicile

quote:
Originally posted by corina v

Deci, ce parere aveti? Pentru mine a fost o onoare sa merg la Sofitel si va multumesc caci datorita voua am castigat. Daca nu erati voi poate nu ma gandeam sa ma duc la Targ. A facut cineva nunta la Sofitel? Cum este? Cred ca este ceva de vis. Mai ales luna de miere in Franta, la Paris. Este exact ce mi-am dorit intotdeauna, mai ales ca stiu foarte bine limba franceza si o sa ma descurc.
Va doresc sa vi se intample si voua ceea ce mi s-a intamplat mie macar pe jumatate!
Aveti grija ce va doriti, caci se va indeplinii!
Pupici!!!!!!!!!
Va iubesc pe toate!

Mergi la inceput