Miresele anului 2005 (7)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

MIRESELE 2005
Martie 1 miresica
05.03 Lua
Mai 3 miresici
14.05 Kmi26 YDa Club
21.05 Zam
28.05 Degetzel Crowne Plaza, Restaurantul Primavera
Iunie 18 miresici
04.06 Moiraine7 Hotel Caro
04,11.06 Lory04
04.06 Miezure Casa Armatei, Bucuresti
04.06 Martiana
05.06 Roxygeo Rest.Polo (Floreasca);Biserica Domnita Balasa
05.06 AndreeaCristina
11.06 Toma_lly Hotel Caro Bucuresti
11.06 Kopilash Rest.Herastrau
11.06 Acina Rest.Herastrau
11.06 Before-after Restaurant Perla
12.06 Ioana Pisi Restaurant Aro Palace, Brasov.
18.06 Alexia28 Rest.Terasa Doamnei; Biserica Stavropoleus
18.06 Oanamadalina Biserica Elefterie
25.06 Alexuta81 Club Residence, Biserica Visarion
25.06 A_N_N_E
25.06 Pufishor Rest.Caraffa Iasi
25.06; 16.07 Leyla Clubul Diplomatilor (25.06); Tuzla (16.07)
25.06 Em Sighisoara
26.06 Zozela Restaurantul Jiului - Craiova
Iulie 18 miresici
02.07 Pupezica "Polo Club" Bucuresti
02.07 Alecsia Bacau
02.07 Andreea c Yda Club
02.07 Luminita100 Rest.Johan Strauss
09.07 Alehiam Rest.Cocosu' Rosu, Biserica din Politehnica
09.07 Ancasoare Rest."La provence"
09.07 Ilinca79 Casa Universitarilor - Cluj
10.07 Simonitza
16.07 Bibyrox Rest."Pizza&Pasta"; Biserica din Parc IOR.
16.07 Ellamiss Bucuresti
16.07 Misi Restaurantul Picadilly Bucuresti
17.07 Olguttza Casa Universitarilor
23.07 Oana-Paula
23.07 NumeIoana Sinaia
23.07 Dana n.
30.07 Ioana07
30.07 Vmariejeane "Polo Club" Bucuresti; Biserica Sf.Elefterie
30.07 Blanca000(Nasa) Student Club
30.07 Codita Rest.Balbeck; Biserica Sf. Nicolae
August 13 miresici
20.08 Flafi Casa Alba Baneasa
20.08 Katle
20.08 R.Cata Buzau
20.08 Floricika Yacht Club; Man.Casin
20.08 Pisoi_turbat- Cununia civila; 24.06.2006 - Miresica
20.08 Ioana81- Rest.Lebada
20.08 Sandi(Nasa Ioanei81)
20.08 Katie - Rest.Etiquette, Biserica Sf.Spiridon
21.08 Pyssy Sibiu
27.08 Musca tzetze
27.08 Creatza Mc'Monis Bucuresti
27.08 Irinuca_81 Arcade
27.08 Ciciep Trafalgar Pub, Biserica Mavrogheni
27.08 Minou Rest.Pescarus, Biserica Sf.Silvestru
Septembrie 8 miresici
03.09 Miha_ella Rest.Herastrau (terasa)
03.09 Olim (Ioana)
04.09 Niccostea
10.09 Pisu_miau Bis.Sf.Elefterie; Rest."A.Ro Club"
10.09 Roxy79ro Rest.Flora, Mamaia
10.09 Blonda Rest.Pizza&Pasta, Bucuresti
24.09 Ianuta Club A.Ro.
25.09 Deeapui Craiova
Octombrie 2 miresici
01.10 Lucia-Mihaela Rest."Taverna Romaneasca", Buc.
22.10 Anangel_lexi

Bun venit noilor miresici!!! Miha_ella bineinteles ca vrem sa ne dai mai multe informatii despre ceea ce faci tu si cum ne-ai putea ajuta!


Orice este posibil daca nu stii despre ce vorbesti...
Roxxy

Creatiile mele
Pt. Miresicile 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Buna dimineata miresicile mele!!! Astazi este ziua noastra, a indragostitelor asa ca hai sa sarbatorim!!!
Eu sunt foarte fericita.. am castigat locul I la concursul din ziarul Libertatea... daca ati cumparat ziarul azi pe pagina 2 ne vedeti pe noi doi si poza cu care am castigat concursul. In poza este Ankalaura, membra noastra de pe forum, la nunta careia am pozat!
Asadar am castigat o cina romantica astazi la ora 18 la restaurantul Harbour din Ptza Amzei! Abia astept!!!! pe urma seara mergem la o alta petrecere chiar la restaurantul unde vom face noi nunta pentru ca se organizeaza petrecere speciala de Valentine's day! Deci astazi o tin in distractii!

La targ nu am fost pentru ca eram mai mult ca sigura ca nu va fi nimic interesant... Cel din martie e cel la care se merita sa mergem!

Va doresc o zi nemaipomenita si sa sarbatoriti asa cum se cuvine!

Va pupa fata muahhh


Orice este posibil daca nu stii despre ce vorbesti...
Roxxy

Creatiile mele
Pt. Miresicile 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

quote:
Originally posted by bibyrox

Buna dimineata miresicile mele!!! Astazi este ziua noastra, a indragostitelor asa ca hai sa sarbatorim!!!
Eu sunt foarte fericita.. am castigat locul I la concursul din ziarul Libertatea... daca ati cumparat ziarul azi pe pagina 2 ne vedeti pe noi doi si poza cu care am castigat concursul. In poza este Ankalaura, membra noastra de pe forum, la nunta careia am pozat!
Asadar am castigat o cina romantica astazi la ora 18 la restaurantul Harbour din Ptza Amzei! Abia astept!!!! pe urma seara mergem la o alta petrecere chiar la restaurantul unde vom face noi nunta pentru ca se organizeaza petrecere speciala de Valentine's day! Deci astazi o tin in distractii!

La targ nu am fost pentru ca eram mai mult ca sigura ca nu va fi nimic interesant... Cel din martie e cel la care se merita sa mergem!

Va doresc o zi nemaipomenita si sa sarbatoriti asa cum se cuvine!

Va pupa fata muahhh


Orice este posibil daca nu stii despre ce vorbesti...
Roxxy

Creatiile mele
Pt. Miresicile 2005



Pai am cumparat ziarul special pentru tine, ca altfel noi nu prea citim Libertatea. Frumooos!
Petrecere placuta la

I wish I were an angel...

http://photos.yahoo.com/anangel_lexi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Degetzel spune:

Si eu am fost la targ, dar am trecut vineri, in jur de ora 4 si nu era chiar asa de mare aglomeratia... Adica am reusit sa probez rochite fara sa astept la cabina :) Totusi nu am vazut nimic care sa ma impresioneze in mod deosebit... pana am ajuns acasa si am inceput sa rasfoiesc pliantele pe care le primisem. Si asa am dat peste o rochita care mi-a placut enorm, de la Creal Design. Am mers sambata la sediul lor si mi-au spus ca momentan nu mai au acel model de rochie, dar sa revin veste 2 saptamani daca vreau sa-l probez.. sa vad cum vine pe mine ! Abia astept !!!

Si am mai scapat de o grija : am cumparat costumul LUI cu tot cu camasa, vesta si lavaliera ...

Cam atatica ... si pupici !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vmariejeane spune:

Am fost si eu la targ vineri. Dezamagire totala!
Am ajuns la concluzia ca rochia o sa mi-o fac pe comanda dupa modelul meu. Acum ramane sa imi caut casa de moda. Voi stiti vreuna care sa faca dupa modelul meu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Martiana spune:

Ah ce bine imi pare ca m-am inregistrat si eu in sfarsit pe aceste forumuri. Le-am gasit cam tarziu pentru ca noi am stabilit nunta demult si multe pregatiri s-au aranjat deja. Pe noi la toate treburile mai mari ne-au mai ajutat parintii financiar si niste prieteni care s-au casatorit anul trecut. Dar tot ne-au mai ramas cateva maruntisuri. Sper sa ne descurcam, mai ales cu tona de informatii gasite aici .... Doamne cat este de citit!
Desi sunt cam nou venita, pot sa fac si eu o cerere pentru lista miresicilor pe 4 Iunie in Bucuresti ? Multumesc mult mult mult de tot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simonitza spune:

quote:


Buna miresici!Sunt si eu o miresica cam intarziata,a carei nunta este pe 10 iulie si care ar fi extrem de bucuroasa daca ati primi-o in minunata voastra familie .Regret ca v-am descoperit asa de tarziu,dar stiti cum se spune,mai bine mai tarziu decat niciodata.V-as ramane vesnic recunoscatoare daca pe parcurs o sa-mi impartasiti si mie din experienta voastra,daca o sa ma ajutati cu un sfat,astfel incat si nunta mea sa fie minunata.Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

buna fetelor. as vrea sa ma inscriu si eu la miresele anului 2005. in sfarsit mi-a venit si mie vremea dupa 8 ani impreuna. avem starea civila pe 27 august si nunta pe 3 septembrie. as vrea si eu cateva sfaturi de la cele care au trecut prin asta, deoarece eu nu am mama si-mi este destul de greu cu toate numai singura. astept raspunsurile si sfaturile voastre. un pupic ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

03.09 ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns minou spune:

Minou va saluta pe toate, va pupiceshte dulce si va ureaza sa fiti iubite, vesele si norocoase. As vrea dc se poate sa ma inscrieti si pe mine in "clubul mireselor 2005"
Nunta o avem pe 27 august. Petrecerea la Restaurant Pescarus din Herastrau, iar cununia religioasa la Sf. Silvestru.
Si o intrebare pt voi...am vazut ca majoritatea creatorilor de rochii de mireasa au magazine in Iasi, Piatra Neamt sau Suceava. Asta presupune macar un drum pt proba...si inca unul pt a lua rochia.
Recomandati-mi si mie unul din Bucuresti unde sa pot merge sa imi fac macar o idee. Ca la capitolul timp, stau foarte prost.
Pupici,


Mergi la inceput