Miresele anului 2005 (7)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Ooooffff,sa speram ca la Marriott o sa avem ce vedea,ca altfel,eu una, nu stiu ce o sa ma fac....La noi in Craiova nu gasesti nimic mai de Doamne-ajuta,decat la Agnes Toma,in rest sunt de o mediocritateeeee...Si la Agnes Toma nu a venit colectia noua...ce sa mai...durere...

zozela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha_ella spune:

buna tuturor!

sunt si eu o mireasa a 2005. pe 3 septembrie, la restaurant herastrau - terasa. sper sa am parte de vreme buna .

am rezolvat pana acum numai restaurantul si biserica. de verighiete nu-mi fac griji, nu cred ca vor disparea de pe piata pana in toamna .
despre rochia de mireaa.. o sa-mi fie greu sa aleg.. cu asta ma ocup.. in schimb poate va pot ajuta pe voi..
imi puteti recomanda o formatie, ceva?.. sunt in cautari si nu stiu unde/ce sa aleg...

va pup!
mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iael spune:

Fetelor astazi am fost la targ la Sofitel.Sincera sa fiu ma asteptam la mai mult de la acest targ .Rochite dragute se pot alege dupa catalog la cele mai multe case de moda , dar de unde poti sa sti cum iti va sta cu respectivul model caci una e sa vezi o rochita in catalog si alta e sa o probezi...Si dureaza destul de mult comanda, sunt aduse din strainatate.Preturile sunt si ele pe masura.
Mie mi-au placut rochitele de la Simone dar modelul de care am intrebat costa 3000 euro, parca totusi e cam mult.Iar de inchiriat 1000 euro.
Si noi tot la Herastrau facem nunta Miha Ella .
Inca nu am luat o hotarare referitor la culoarea in care dorim sa amenajam sala, ca sa nu mai vorbesc de fotograf,DJ,cameraman ...

Iael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Buna fetelor!Sunt si eu o viitoare mireasa a anului 2005!(daca sunteti dragute,as dori sa ma treceti si pe mine pe listuta).Avem nunta pe 23 iulie,cununia civila am facut o anul trecut in sept.In ultimul timp,nu vorbesc si nici nu visez altceva decat despre nunta.Ma bucur foarte tare ca v am gasit si avem aceleasi preocupari:pregatirile ptr. marele eveniment!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha_ella spune:

referitor la intalnirea de-o planuiti la marriott. treceti-ma si pe mine pe lista va rog...

sper sa va pot invita la standul meu
miercurea asta aflu sigur raspunsul - inca sunt in negocieri.
iar in privinta cafelei, nu va faceti griji, eu o vand ieftin

va tin la curent. pana atunci... stie cineva o formatie/taraf?

va pup

mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musca tzetze spune:


Salutare miresici!

Am vazut ca ati scris f mult si eu nu am mai zis nimic, dar am fost cuminte si am citit tot...

Am fost f suparata din cauza restaurantului... a trebuit sa aman o saptamana, asa ca nunta mea va fi pe 27 aug, nu 20 (cum ne-am dorit)
Cand am vb in decembrie cu cei de acolo, au spus ca e liber si sa mergem dupa sarbatori cu avansul (mare gresala). Cand am fost sa platim, cica a platit deja altcineva avans pt 20... asta e. Acu` a mai trecut supararea...

Voi sunteti atat de avansate cu pregatirile... eu abia am rezolvat cu restautrantul... incep sa ma stresez cand ma gandesc cate mai am de facut.

Imi pare rau daca tonul nu e asa optimist ca al vostru, dar sincer nu sunt intr-o pasa prea... referitor la nunta.

PS: era sa uit... multumiri pt toate cele care ati dat detalii despre targul de la Sofitel. Parca nu imi pare rau ca nu am ajuns in Bucuresti, dar sper ca cel de la Marriott va merita, planuiesc sa vin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Olgutza, buna! Despre nunta pot sa-ti spun ca in Campina nu prea exista o sala atat de frumoasa si incapatoare (o sa avem in jur de 150 de pers.), asa ca am optat pt Sinaia, hotel Mara sau Holliday Inn.Pe 23 iulie o sa fie, iar despre invitati, o sa le asiguram transportul pana la manastire, cine vrea sa vine si pana la restaurant celorlalti. Sper sa iasa bine, ca nu ma mai pot odihni...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_pisi spune:

buna fetelor.
sunt foarte suparata... v-am scris mai demult ce rochie mi-am ales... era asa de frumoasa pe net si in catalog... am fost la targ si cand am vazut-o nu mi-a venit sa cred cat de aiurea arata... are corsetul pana la gat , nici urma de decolteu si tare banal..fusta arata bine dar corsetul cei de la agnes toma, caci de acolo e rochia mi-au zis ca mi-l pot face mai decoltat dar ca nu va arata ca in catalog... in rest ce am gasit sa-mi placa sarea peste cat imi pot permite eu sa dau pe rochie.. sunt tare trista... nu stiu ce am sa fac... sper sa-mi gasesc una sa-mi placa cat mai repede.
ve pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana07 spune:

Bun gasit miresici si Happy Valentine's Day
Am fost si eu sambata la targ...... era o INGHESUIALA.... Nu m-am dus la targ ca sa probez rochii dar si daca m-as fi dus pt asta nu cred ca as fi reusit...Si oricum nu cred ca m-as fi putut decide asupra vreunei rochii in harmaiala aia care era acolo...
Am vazut si rochiile de la Demetrios, si sincer am ramas putin dezamagita...Pai intr-un fel arata rochia in poza din catalog si altfel arata in realitate Parerea mea...
In rest...am vazut niste pantofi SUPERBI la agentia Angel's Day (parca) dar care costau vreo 350 euro





Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miezure spune:

Buna sa va fie inima mireselor!
Am fost si eu cu viitorul meu sotior la targul de la Sofitel. Ce inghesuiala!!!!! Nu mi-a placut nimic in mod deosebit.
Poate doar sala aceea decorata ca pentru nunta. Aia da, era frumoasa.
Rochiile..prea impopotonate.
Dar tot m-am ales cu ceva: ielul de logodna promis de multa vreme. E finut si dragut si sunt tare bucuroasa ca il am!!
In sfarsit au vorbit si nasii la biserica si suntem trecuti in caietel.
Incet incet le-om face noi pe toate!!!!

V-AM PUPAT!

miez

Mergi la inceput