Miresele anului 2005 (7)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:

fericire mare shi pe mine.am shi eu stelutza.uraaaa.
pupici la toate miresicile.fetele care merg la targ sa ne zica shi noua ce au vazut.
pupici la toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pupezica spune:



Sa-mi fie rusine, ca n-am mai scris de f mult timp, dar v-am urmarit.
Am rezolvat aseara cu DJ-ul si fotograful, mai mi-ar trebui cameraman.
Urmeaza verighetele si...multe altele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana07 spune:

VREAU SI EU LA TARG!!!! Pana maine cred ca inebunesc! M-as duce eu si azi dar...serviciul asta.... Oare or veni si aia cu invitatiile de la Koza? Am vazut unele anul trecut la targul de la Marriott care mi-au placut...



Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana-paula spune:

Ioana81, multumesc mult de adresa de pe PM. Probleme mea acum este ca mi-ar trebui fotograf si cameraman din Ploiesti.Nunta va fi in Valenii de Munte(nu stiu daca ati auzit de oraselul asta) si nu cred ca vor accepta cei de aici sa vina(fara o suma considerabila,de care nu dispunem)
Aveti ceva idei?Nu stiu ce sa mai fac.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana-paula spune:

Ia uite ca am si eu steluta!!!
Apropo ,Bybirox, ai si votul meu!SUPER!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Cine a fost la targ,sa ne dea toaaaaaateeeeeeeeee detaliile!!!!!!!!!????Este ceva nou?Ati probat ceva?V-a placut??????????

zozela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisu_miau spune:

dragele mele, am fost la targ!
erau rochii de la toate casele de moda de care auzisem: agnes toma, nanette, mirandi, florenza, si altele dar mai ales de la DEMETRIOS! eu una abia asteptam sa ajung la standul lor dar am ramas cam dezamagita, rochitele cele frumoase din colectia princess costa in jur de 1300 euro, eu una nu imi permit sa dau atat de mult, oricat de frumoasa ar fi. Oricum ele nu erau aici, le aveau doar pe comanda, pentru ca au adus numai rochii pana in 800 euro la targ, sa nu se strice si sa ramana cu ele probabil .
Costume erau de la dinasty si narman, mai erau firmele full service cu ofertele lor, am vazut si invitatii kozo de care ziceati, intrre 40-100 000, am vazut si oferta de filmat sonorizare, foto insa mie una mi s-au parut un pic neseriosi, la simonne erau niste rochite dragute dar nu am apucat sa probez ca le pregateau de prezentare, oricum n-as fi luat una probata si rasprobata de nu stiu cate ori. In rest, cam atat. Daca aveti intrebari, va astept.
Pupici

Pisu_Miau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Pisu-miau,dar ai probat ceva? Te lasa sa probezi? Agnes Toma cu ce a venit,ca au zis vanzatoarele de la magazinul nostru din Craiova,ca noua colectzie va fi prezentata la Marriott in martie...?? Pupicioi!!!!

zozela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisu_miau spune:

eu am probat ceva de la adeline dar nu mi-a placut in mod deosebit, chiar am ramas un pic dezamagita de cum picau si o rochie de la demetrios, insa nu era cea pe care mi-o doream. pana la urma tot la comanda imi fac, nu iau eu rochiile lor tarate pe la toate targurile si expuse nush'cat timp in magazin . Mi-au placut cele de la Creal Design, materiale si modele tare frumoase . La agnes Toma era reducere 10 procente, aveau rochite din colectia veche din ce am vazut eu dar nu mi-a placut nimic.

Pisu_Miau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moiraine7 spune:

Buna fetele!!
am fost si eu la targ, da' nu m-am ales cu mare lucru... afara de multe pliante...
m-am bucurat asa tare ca am gasit in multe locuri invitatii Koza, dupa care m-am dezumflat brusc cand mi-am dat seama ca nu sunt asa cum mi se parusera din poze (in poze mi-au parut mai fine, nu tot din cartoane d-astea rigide, batzoase...)
m-am dus mai ales cu gandul la verighete, dar erau doar cateva modele, si alea banale, si cica nici daca te duci la magazin nu au mai multe,se face comanda dupa catalog.. ooofff, asa ca tot bat pasul pe loc...
rochii erau tot felu, nu m-a impresionat vreuna in mod special da' cred ca daca cautai printre umerase gaseai si mai rasarite..
oricum , trebuia multa rabdare, ca erau spatii mici, lume multa, si fetele alea cu pliantele aveau niste rochii imeeeense, 2 fete umpleau o camera d'aia, nu mai aveai loc sa treci...

pupici!

Mergi la inceput