Miresele anului 2005 (7)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioana07 spune:

Noua ne da cameramanul doar un singur DVD de vreo 2-3 ore...



Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

voi fi si eu mireasa la sfarsitul lui august inceputul lui septembrie, inca nu ne-am ocupat de nimic ca avem alte prioritati, eu am inceput doar sa ma uit de rtochia de mireasda pe care o vreau din romania, deocamdata atat
ici la miresici

anca DNP21martie
bb BIANCA ECATERINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katie spune:

quote:
Originally posted by vmariejeane

Fetele mele...am vorbit ieri cu un cameraman profesionist (intr-adevar avea niste montaje!!!) si mi-a spus ca el cere 500 euro pt 2 camere digitale (cum vrem noi) si fotograf. Vi se pare prea scump? Va spun, tipu e super tare, lucreaza la o televiziune din Buc...nu spun numele. Deci in principiu vor fi 2 cameramani si 1 fotograf, la pretul de 500 /Euro.

Iubesc...iubesc...iubesc


Sa stii ca nu e scump deloc, mai ales daca ai vazut cum si ce lucreaza si ti-a placut. Eu am aranjat cu 250 numai filmarea (un singur cameraman); 5 ore de filmare (digitala), casete cu filmarea bruta si casete si DVD-uri cu montajul. Si s-ar putea sa fie mai scumpicel, dar mi-a placut atat de mult ce-a facut la nasii mei la nunta, ca nici nu am mai stat pe ganduri. Oricum e singura chestie cu care ramai, concret.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iael spune:

Multumesc Bybyrox ca m-ai votat !
I-am aratat si sotului meu declaratia si a zis ca e frumoasa.
Bybirox mi-a placut declaratia ta , e foarte frumoasa , te-am votat !
Am vazut ca s-au scris destule mesaje de aseara si pana acum , nu am apucat inca sa le citesc , dar acum trec "la lucru ".
Pupici ,
Iael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

fetelor, am o problema...ii spuneam eu mica, dar cred ca daca as continua sa-i spun asa m-as minti pe mine insami. In fiecasre noapte ma visez in alta rochie. Cred ca pana nu ma duc sa-mi aleg rochia si s-o vad in sifonier n-o sa ma linistesc. Inca nu am ales biserica pentru 23 iulie, insa mi-as dori sa facem cununia la manastirea din Sinaia. In rest nu am rezervat decat restaurantul si saptamana asta ma duc sa vb cu DJ.-ul si probabil cu fotograful si cameramanul.Totusi ma gandesc ca e timp destul. Insa noaptea visez ca nu a iesit bine, ca nu ne-am oprganizat cum trebuie...chestii din astea. Nu mai dorm bine...adica dorm, dar nu ma pot odihni deloc. E normal???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

Buna dimineata, miresicilor. Mama, ce ati mai scris, dar am avut timp acum de dimineata sa mai citesc! In primul rand: BUN VENIT MIRESICI NOI Sper sa va ajute siteul, pentru mine este super, mai ales ca am parte de multe incurajari!!!!! In al doilea rand, miercuri am reusit si noi sa rezervam localul dorit: Restaurant Lebada si am fost foarte bucurosi incat am reusit sa facem gripa . Oricum de abia astept sa ma vad pe listuta - 20 august .In weekend o sa mergem la biserica Sf. Spiridon cel Nou poate au loc si pentru noi pe 20 august. In al treilea rand poate imi zice cineva cum a ramas cu intalnirea noastra? Va pup pe toate pe rand ........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Buna dimineata!!!
Diseara cand plec de la serviciu ma duc la targ.
Daca cineva se duce in cursul zilei, poate ne spune impresiile.
O zi buna.
V-am pupat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

numeioana - buna, tizo! Si io-s tot campineanca, dar stau in bucuresti de ceva anishori...Ce chestie sa ne-ntalnim pe forum! Tare-i frumos la manastirea sinaia...Nunta o faci in campina? la local ma refer...Si-s curioasa la ce restaurant din campina. Cum faci cu oamenii sa-ti vina la biserica? le asiguri transport, ceva? sau se descurca singurei?
Nunta frumoasa sa ai!!



http://pg.photos.yahoo.com/ph/olguttza/my_photos


Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

Vai m-am vazut si eu intr-un sfarsit pe listuta noastra de miresici scumpe. Multumesc Bibyrox !!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

Mama am si eu o steluta . Numai lucruri bune de cand m-am inscris pe forum!!!!!! Bravo!!!!!!!!1

Mergi la inceput