Miresele anului 2005 (7)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Buna dimineata razele mele de soare! Va multumesc mult pentru sprijinul acordat. Astazi am observat ca se mai poate vota inca o data!
Iael bine ai venit miresico! Te-am votat e superba declaratia ta!
Marie imi inchipuiam eu ca nu putea sa fie altfel decat minunata revederea! Cred ca esti in al ! oricum nu te iert cu... amanuntele alea "picante" ()!

Bun venit si noilor miresici care mi-au scris pe privat! Va asteptam sa ne dezvaluiti cat mai multe despre marele eveniment!!

Va iubeste fata pe toate!muahhhh



Orice este posibil daca nu stii despre ce vorbesti...
Roxxy

Creatiile mele
Pt. Miresicile 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miezure spune:

Neatza mireselor!
Am reinceput si eu agitatia pentru organizarea nuntii.
Aseara i-am trasat sotiorului sarcini precise: sa ii sune pe prietenii care i-au promis ca ne ajuta cu filmatul si cu sonorizarea si sa stabileasca precis, sa mergem sa vedem biserica si sa o rezervam, ca sa putem face invitatiile, sa incepem cautarea de verighete si de costum de mire (cu frac si brau, neparat, desi el cam stramba din nas).
Iar am inceput sa nu ma pot odihni noaptea.
Off, e greu sa ma gandesc la toate.
Tre sa intru pe vitamine.
Ce fericite sunteti voi cele care le-ati rezolvat pe toate.
Va pup.
Pisu_miau, nu te-am tras de maneca in statia de autobuz ca nu mi-am permis sa va intrerup giugiuleala de porumbei. Cred ca sunteti foarte fericiti impreuna! Felicitari.

miez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisu_miau spune:

Buna mireselor!
miez, chiar suntem foarte fericiti
bibyrox, si eu te-am votat, si ca mi-ai dat ideea am participat si eu.
pupici la toata lumea

Pisu_Miau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana07 spune:

Offffff...examenle astea MA OMOARA!!! Abia astept sa scap de ele sa am si eu timp sa ma ocup in liniste de "operatiunea wedding". Saptamana asta a trecut oricum mai repede cu gandul la Targul de la Sofitel...sunt curioasa ce noutati ne prezinta...Am auzit la radio ca vineri e intrare libera pt cele care vin imbracate in rochie de mireasa...



Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vmariejeane spune:

Fetele mele...am vorbit ieri cu un cameraman profesionist (intr-adevar avea niste montaje!!!) si mi-a spus ca el cere 500 euro pt 2 camere digitale (cum vrem noi) si fotograf. Vi se pare prea scump? Va spun, tipu e super tare, lucreaza la o televiziune din Buc...nu spun numele. Deci in principiu vor fi 2 cameramani si 1 fotograf, la pretul de 500 /Euro.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codita spune:

Eu dau 290 Euro pe 500 fotogrfii digitale, 6 dvd-uri, 2 casete video (+dubluri la fiecare). Si montajele care le-am vazut eu erau super. Tipul a fost si la nasii mei si mi-a placut mult. Initial mi s-a parut mare suma dar astea sunt amintirile cu care ramai asa ca merita. Nu?
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana07 spune:

Vmariejeane, nu mi se pare deloc un pret exagerat, 2 cameramani si fotograf, mai ales daca sunt niste profesionisti. Deci daca dispui de "cashcavalul" necesar...da-i bataie!!!

Codita, eu nu prea am inteles partea cu 6 DVD-uri. Adica iti da 6 copii sau nunta e inregistrata pe 6 DVD-uri diferite?



Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vmariejeane spune:

Ce bine...m-am mai linistit. Deci nu e mult 500 euro pt cameramani si fotograf.Bine, fotografu nu face decat 30 poze, restu ma vor costa in jur de 60.000lei/buc. E bine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

Cam putin(e)...chiar foarte putine!!!
Parerea mea!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/olguttza/my_photos


Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codita spune:

6 dvd-uri inseamna 6 ore de filmat din nunta si cununie

Mergi la inceput