Miresele anului 2005 (7)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sandi spune:

quote:
Originally posted by corina v

Deci, ce parere aveti? Pentru mine a fost o onoare sa merg la Sofitel si va multumesc caci datorita voua am castigat. Daca nu erati voi poate nu ma gandeam sa ma duc la Targ. A facut cineva nunta la Sofitel? Cum este? Cred ca este ceva de vis. Mai ales luna de miere in Franta, la Paris. Este exact ce mi-am dorit intotdeauna, mai ales ca stiu foarte bine limba franceza si o sa ma descurc.
Va doresc sa vi se intample si voua ceea ce mi s-a intamplat mie macar pe jumatate!
Aveti grija ce va doriti, caci se va indeplinii!
Pupici!!!!!!!!!
Va iubesc pe toate!



Felicitari Corina! Va doresc o nunta de vis si o viata lunga si frumoasa impreuna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Felicitari Corina,trebuie sa va simtiti in al noualea cer

zozela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deeapui spune:

da vad ca nimeni nu e invidios? eu da!!! mama..nunta la sofitel!!!
Felicitari!!!!!

E nevoie de mult curaj sa indraznesti sa fii tu insuti.
DEEA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iael spune:

Fetelor voi la ce culoare v-ati gandit pt decorarea salii?
Eu nu reusesc deloc sa ma decid.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana07 spune:

quote:
Originally posted by corina v

Buna fetelor,
Am fost si eu la targ la Sofitel vineri si nu era cine stie ce inghesuiala. Am probat o roche de la casa Florenza dar nu am cumparat-o pentru ca nu mi-a placut in mod deosebit. Si am participat la tombola si ... duminica am fost anuntata ca am castigat premiul cel mare. Va vine sa credeti? N-am dormit toata noaptea de fericire.
Uitati-va si voi ce am castigat>
Lista castigatorilor Targului de Nunti de la Sofitel:

Marele Premiu: Vasilescu Corina - Bucuresti
Marele premiu include:
- Nunta la Sofitel Restaurantul "Les Oliviades"
- Rochie de mireasa Maximum Chic
- Costum de mire Narman
- Limuzina cu sofer pentru weekendul nuntii Hertz
- Decoratiuni cu baloane Sandra Baloons
- Fotografii Modern Photo Studio
- Bilete avion Bucuresti/Paris/Bucuresti Air France
- "Luna de miere" Sofitel Paris



WOOOW... Deci chiar se castiga la tombolele astea!!! Ma bucur ca a castigat "una de-a noastra"
Va doresc sa aveti parte de o nunta ca-n povesti si o luna de miere minunata!!! De fapt...cum altfel ar putea fi o luna de miere la Paris?



Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

CORINA felicitari!!!!!!!!!!!!!
Sa fiti iubiti, sanatosi, bla, bla, bla....tot ce vreti voi.
Sa aveti parte de o nunta de vis si de o luna de miere fff romantica si frumoasa.
pupici la toate!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:

draga mea in principiu culorile in care vei decora sala le alegi shi in functie de local.te duci shi te interesezi ce culoare au fetele de masa, naproanele shi eventual husele de scaun (la mine husele de scaun sunt de la local,nu trebuie sa inchiriez).deci cel mai important pas este sa mergi la local.poate ca ei au mai multe variante.sper ca te-am lamurit cat de cat.

quote:
Originally posted by Iael

Fetelor voi la ce culoare v-ati gandit pt decorarea salii?
Eu nu reusesc deloc sa ma decid.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Buna fetelor!Multumesc bibyrox ptr ca m ai inscris si pe mine pe listuta si felicitari ptr premiul castigat.
Stie cineva exact cand se tine targul de nunti de la marriot?
Noi avem aproape totul pregatit(restaurantul,biserica,formatia, cameramanul si fotograful).Mai avem invitatiile,costumul mirelui si acesoriile pe care speram sa le gasim la targul de la marriot.
Restaurantul unde facem noi nunta este amenajat special ptr nunti,asa ca nu mi am putut alege eu culoarea huselor dar am avut noroc sa mi placa aceea pe care deja o aveau(este un ton de culoare intre portocaliu si roz,nu prea stiu exact numele culorii).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Iael,noi am ales sa decoram sala in alb si rosu...asa ni s-a parut noua ca ar fi mai romantic,mai vesel...

zozela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxygeo spune:

Buna ziua miresici!

Am lipsit doar cinci zile si ati umplut o gramada de pagini Mi-a luat ceva dar am reusit sa le citesc pe toate...ma bucur mult sa va ca grupul nostru se mareste de la o zi la alta ...in alta ordine de idei le multumesc celor care au scris despre tirgul de la Sofitel - chiar imi parea rau ca eu eram in delegatie si l-am ratat - dar m-am lamurit, mai ales ca eu rochie mi-am luat asa ca nu asta ma interesa.

Bibyrox si nu numai - ce facem cu intilnirea ?????? ca nu ati mai spus nimic de ea

Felicitari pentru concursurile cistigate!
Pupici

roxygeo

Mergi la inceput