Suceava... (3)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Sa-ti traiasca fina mai Dana si sa fie sanatoasa!
Apai dk e rost de botez... distractie sa fie, nu?
Mama lor de ploi ca ma depresez la asha o vreme!(na, ca scriu si io cu carctere mici sa nu se 'nerveze ploaia pe mine)
Hai va pup, ca vad soarele acu', sper sa il tina!
Elena

Mami ”de George”
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36561" target="_blank">Povestea_nasterii
www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymellda spune:

Dana, sa-ti traiasca finuta si sa aiba parte numai de noroc in viata! Si mare distractie la botez. Asteptam poze !!

Fetelor, tot cautam subiectul... ca n-am mai apucat sa intru de mult tare, sa va spun ca "Invierea Domnului sa va aduca numai bucurii si multa lumina in suflete" si... tot caut eu pana pe pagina a sasea de subiecte... nimic, cand colo... era primul subiect. M-am bucurat .... enorm. Multumesc, Hellene, mi-ai facut o mare bucurie.
Va pupicesc pe toate si va doresc numai bine !!

Alina si Andra - Ioana (in curand 3 anisori)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Alina, pana la Inaltare tot avem timp sa ne uram intre noi cele bune! Dar ce cautai pe pagina 6??
Nu ai zis cum ai petrecut pe la Suceava de Paste? (desi vremea nu te-a ajutat cred prea mult...)!
Elena


Mami ”de George”
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36561" target="_blank">Povestea_nasterii
www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymellda spune:

Mai, a fost super la Suceava, mai ales pentru Andra care a facut cunostinta cu puii de gaina si puii de gasca. A fost o minunatie. Am sa pun cateva poze in album, dar cu timpul meu...
Oricum, acuma s-a facut frumos afara, dar saptamana in care am fost noi acasa .... jale :).
Pupicuti la toti.

Alina si Andra - Ioana (in curand 3 anisori)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Buna fetele... dar ce codase am ramas in ultima saptamana!
Alina, puii de gaina sunt fermecatori, mai ales pentru "puii" nostri mici, George are grija mereu de ei, ca doar e fermier, si are 8 puisori tare dragalasi. Uite ca am ratat sa ii fac poza cu puii, dar musai duminica! Sa pui poze cand ai vreme! Cand face Andra 3 ani? (observ ca mai toate de pe aici avem copii din 2002)!
Dana, pe unde mai esti? Ce face Ania?
Pupici, Elena

Mami ”de George”
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36561" target="_blank">Povestea_nasterii
www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen spune:

Buna fetelor,

Am mai pus si eu cateva poze in albumul nostru.
Astazi a trebuit sa stau in casa si mi-am facut timp sa mai uploadez niste poze. Sper sa va placa.

http://community.webshots.com/scripts/controlPanel.fcgi

carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen spune:

Am gresit adresa, scuze.
http://community.webshots.com/user/niculas


carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymellda spune:

Mai, fetelor dragi, sa va traiasca puiutii !! Tocmai m-am "plimbat" oleaca prin albumele voastre. Super !!

Hellene, scuze, semnatura aceea este cam veche, am actualizat-o si am facut-o cu ... prelungire :). Andra are 3 ani 5 luni (ieri pe 17.05.2005 !).
In alta ordine de idei, am intrat oleaca in panica: mai avem o luna jumatate pana plecam spre Canada - timp in care... sunt atat de multe de facut... incat... imi vine sa plang, sa rad.. si toate la un loc.
Sper sa fi facut un pas corect, pentru Andra, in primul rand, si sa ne fie mai bine.
Andra a ajuns la concluzia, din cate ma mai revars eu, ca vom merge "pe luna" :).

Pupici la toate !

Alina si "copilu' de la 3 la 5 ani" Andra - Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Buna fetelor!
Carmen, ti-am vazut pozele cu minunile tale, mult prea frumoase ca sa nu vreau sa le "fur" un pic! Glumesc! M-am indragostit de amandoua bubulinele tale!
Alina, dupa ce pleci in Canada, DC-ul va ramane tot acolo, asa ca sa ne ma scrii, k? Multa bafta, stim si noi pe cineva care pleaca in iulie (cred ca oarecum ca si voi) si are emotii, desigur. Pentru Andra sigur va fi mai bine, dar si pentru voi! Tzin pumnii sa va fie bine!
Dana... probabil alergi dupa Ania! (ca tot e un pic de soare).
Va pup si hai mai des la povesti!
Elena


Mami ”de George”
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36561" target="_blank">Povestea_nasterii
www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumitan@k.ro spune:

vreau si eu detalii despre doctor coca

Mergi la inceput