Suceava... (3)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ymellda spune:

Fetelor, iaca si la Iasi e cald si bine si frumos.
Andra a avut o saptamana de nas curgator, acuma nu mai are nik, in schimb, ma omoara cu copiii - nu vrea sa mearga la gradi, dar sa ii aduc acasa toti copiii pe care ii vede pe strada. Si aduc si eu cate unul doi, dar dupa jumate de ora de joaca, arata casa mea ca la nebuni. Si in Iasi nu este loc de joaca pentru copii... Si-mi vine sa imi iau campii.
Cred ca voi aplica o alta strategie - voi aduce acasa vreo doi copii de la gradi unde vreau sa o dau, dupa care poate s-a duce si ea cu ei la gradi, nu??
Ma bucur sa aud ca puii vostrii sunt sanatosi, lasa ca or face ei si la oala. Dana, nu-ti fa probleme, singura va decide ca nu-i place sa faca in chilotei, asa ca ... mai acorda-i ceva ragaz.
Va pupicesc pe toate, scumpelor si pe ai vostrii mititei.

Alina si Andra - Ioana (in curand 3 anisori)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Fetelor, bine ca se topeste zapada, ca nu credeam ca o sa o mai vad zilele astea, la ce frumos a fost saptamana trecuta...
Alina, noroc ca avem locuri de joaca, si inca 2, din cate am vazut cel de la Mobila, la Alexia Kids, e tare fain... e mai mare, numai ca e peste mana pentru noi din oras.
Si eu il dau in toamna pe George la camin si sunt curioasa cum se va obisnui, ca nu va sta pana la pranz, trebuie sa il socializez pana atunci cumva, sa nu avem probleme!
Dana, ce mai face Ania? Oricum e o frumoasa, am vazut-o in pozele de la cetate...
Hai va pup si sa vina caldura de-a binelea odata!
Elena

Mami ”de George”
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36561" target="_blank">Povestea_nasterii
www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen spune:

super pozele Dana

Speram sa vina caldura inapoi ca tare bine mai era.
We placut tuturor.


carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaRosu spune:

Uite ce se adunara sucevencele mele... Pupam fetili si puii lor...
Noi (io cu Ania si Laura cu Ioana) am bintuit azi prin oras ba la Alessia Kids, ba la Chicco Planet, si degeaba erea ocopat pisti tot cu pitreciri. Voiam si noi sa lasam fetili acolo la joaca fo doua ore si noi sa cinstim ceva sa ne mai relaxam... Da, ciuciu! Asa ca am fost in trupa completa prin tot orasu, inclusiv la festivalu' de moda, unde astea mici numa n-o darimat standurile.... ce mai numa de relaxat nu ne-am mai relaxat... Mai fetili, chiar asa belea e virsta asta DOIANISIJUMATATI ? Mie mi se pare mai greu ca niciodata...

Pupam si rileks ca vini ea caldura inapoi, in doua tri zile, pina de pasti sigur.

Dana
And, yes, I am a blonde!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Fetelor, s-a pierdut ultima saptamana de convorbiri!
Hristos a Inviat!
Elena

Mami ”de George”
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36561" target="_blank">Povestea_nasterii
www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaRosu spune:

Adevarat c-a inviat!

quote:
Originally posted by HelleneC

Fetelor, s-a pierdut ultima saptamana de convorbiri!


Ghinion... se mai intimpla...



Dana
And, yes, I am a blonde!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen spune:

ce mai stiti de prognoza meteo pentru urbea noastra? ca eu am capiat de atata ploaie si am auzit ca asa va fi toata saptamana.



carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaRosu spune:

quote:
Originally posted by carmen

eu am capiat de atata ploaie


Hehehe, sa ne fi vazut pe mine si pe Ania, simbata dupa amiaza, prin George Enescu... io imbracata normal dar uda pina la piele, iar copilu dotat cu cizmulitze de cauciuc si cu pelerina de ploaie, dar si ea uda pina la piele, pen ca... din goana alergaturilor prin cele mai mari balti, a aterizat taman pe burta intr-o baltoaca de toata frumusetea...
Dar cum speranta moare ultima... ajtiptam si noi vremi mai frumoase...

PS: duminica botez, si nu m-am putut abtine sa nu ma laud macar putin-putin si cu caractere mici-mici... am o finutza.... sa-mi traiasca!
http://community.webshots.com/photo/225157207/323200512cpirFC

Dana
And, yes, I am a blonde!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen spune:

Dana,
M-ai terminat cu poza aia. Cine i-a facut fotografie atat de repede?
Dr, Hicu acolo e cu dr. Coca?


carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaRosu spune:

quote:
Originally posted by carmen

Dana,
M-ai terminat cu poza aia. Cine i-a facut fotografie atat de repede?
Dr, Hicu acolo e cu dr. Coca?


carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004)



Chiar ele... posa a facut-o taticu ... adecatelea cumatru' mio

Dana
And, yes, I am a blonde!

Mergi la inceput