Suceava... (3)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DanaRosu spune:

Abia miine o sa iti pot da un raspuns. Colegul meu care a scris materialul din EVZ zice totusi ca numarul de telefon e intr-adevar al femeii cu pricina si a si raspuns la el, cind a fost in sat pentru documentare. Miine iti voi spune ce am aflat.

Dana
And, yes, I am a blonde!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Am scris la umanitare numarul de la primarie, sper sa va ajute!
Elena

Mami ”de George”
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36561" target="_blank">Povestea_nasterii
www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaRosu spune:

Deja Lorelei a primit adresa exacta si alte doua numere de telefon de la Sergiu Rusu, sint postate la subiectul de la umanitare.

Dana
And, yes, I am a blonde!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymellda spune:

Buna, fetelor !!!
Iaca am doua saptamani de cand am revenit pe plaiuri romanesti si deja mi-e dor de Franta !! A fost super, super, super.
Sunt multe, multe de povestit si talentul meu... e apa de ploaie.

Oricum, m-am bucurat enorm ca sunt impreuna cu familia mea din nou, mi-a fost foarte greu fara Andra (daca stiam ce ma asteapta, nu plecam, sincer). Ea a fost foarte bine la mama, nu a racit deloc, o singura data a mancat cam multe bomboane (deh, bunicii !) si a facut o indigestie, dar ... totul a trecut cu bine.
Deocamdata, am avut o saptamana de concediu si acum incerc sa imi reintru in normal.
Am citit si mai bune si mai rele in paginile voastre, felicitari, Margot, sa fiti sanatosi, Hellene si Dana, sper ca George si Ania sunt bine acuma, ca a venit si primavara, chiar daca mai bate vantul si e capricioasa.
Va pupicesc pe toti si mai vorbim.
Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaRosu spune:

Bine ai revenit, Alina, de pe plaiuri frantuzejti. Lasa, lasa, tu alinturile cu daca stiai nu te-ai fi dus... prinde bine la experienta... de viata

Te pupam si noi pe tine. Si poate ne si vedem curind.

Dana
And, yes, I am a blonde!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaRosu spune:

Fetili da nu mai zice nimeni nimic? Io inteleg ca se facu frumos afara da nici chiar asa... nu mai ajungetz pi la calculator chiar diloc diloc? Fac si io ca la dedicatii la radio "Mai dati un semn de viata!"

In alta ordine de idei, noi am fost az la cetate. O fo foarte fain, Ania foarte incintata. Hai ca pun indata neste poze pi net si va dau linku.

Dana
And, yes, I am a blonde!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaRosu spune:

Asta e linku pt poze de cetate
http://community.webshots.com/album/225157207GzYTwM/1

Dana
And, yes, I am a blonde!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Bine ai revenit mai Alina si bine ca ai vesti bune despre fetita... asta e cel mai important!
Dana, caldura a venit... prin parc am iesit, dar mai important este ca am biruit la "operatziunea olitza", nu prea m-o lasat teroristu' sa intru pe DC cat am vrut eu (cica eram in concediu), insa partea buna e ca avem pampers numai noaptea si asta ma incanta!
Hai ca am venit cu o veste buna - cel putin pentru mine!
Va pup, Elena - o saptamana usoara!

Mami ”de George”
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36561" target="_blank">Povestea_nasterii
www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaRosu spune:

Ehehe, la noi beleaua-i mare, cu pishucu ne-am dresat deja bine, pina si noaptea (desi ii pun scutec de control) se trezeste "Hai mami, a faceu - WC - fac eu pishuc"... in skimb cu trebile mari si problemele-s mari... sa zicema ca din 10 ture face o data la wc in rest derect in kulotzei

Dana
And, yes, I am a blonde!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

La mine nu stiu prin ce minune (ca eu asa am vazut chestia cu pricina) se cere cu de toate, dar absolut... si daca sta pe olitza, spune cand trebuie sa mai stea si nu se ridica pana nu face tot... si asta numai de o saptamana fix, ca pana atunci pe toate le scapa, nu vroia sa spuna cu nici un chip, ba se mai si ascundea prin colturi sa nu il vad!
Deci, Dana, intr-o zi va fi si minunea!
Elena

Mami ”de George”
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36561" target="_blank">Povestea_nasterii
www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput