Suceava... (3)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DanaRosu spune:

Ethe, Elena, ca veni si primavara (cel putin la amiaza) cu hasteniile ai cu tot ...

Ce mai faceti, fetili?

Dana
And, yes, I am a blonde!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Bine ca s-a mai incalzit, accept si asteniile, numai sa nu mai vad frrrigul ala!
Va pup, dar unde sunt sucevencele???
Elena

Mami ”de George”
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36561" target="_blank">Povestea_nasterii
www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaRosu spune:

Fra sa zica matali, Elena, nu mai dai pi la calculatior pen ca stai mai mult pi-afara sa te bata soarili... Restul la fel banuiesc...si noi am stat dimineata destul de mult pe-afara, plus ca am si alergat (fi-mea de voie io de nevoie, dupa ea) de pe Marasesti, pe la Baie, pina la Casa de Cultura... unde Ania s-a oprit cica "Gata, mami, oboshit eu..." Ar fi buna o tura de asta in fiecare dimineata

Dana
And, yes, I am a blonde!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Dana draga, zilnic intru pe PC-ul meu drag, ca doar atat am in cursul saptamanii, daca puiul e plecat in deplasare la bunici, insa la soare o sa stau mai mult in concediu, abia astept. Mai am 1 saptamana si imi iau 2 stamani sa il invat pe dumnealui "Goe" sa stea si la olitza, ca ma dispera cu pampersii la 2 ani jumate. Dar vad ca azi iar s-a incalzit, zbor pana la "haerobic" sa ma mai slabesc un picusor!
Pupici, Elena

Mami ”de George”
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36561" target="_blank">Povestea_nasterii
www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaRosu spune:

Hihihi... si noi ne muncim tare la acelasi subiect ... nu e zi sa nu-i cumpar chilotzei care mai de care, roz, vernil, galben, cu dungi, cu maimutzele, cu funditze... am ajuns sa dau si 80.000 de lei pe o pereke de colotzei de cupil mic Azi nu m-a lasat sa-i pun pampers dimineata cind am iesit la plimbare cica "Lusine mami cu pempes" si... victorie! a fost prima zi cind a facut pipi in alta parte decit acasa (la buda de la servici)

Multa bafta!

Dana
And, yes, I am a blonde!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Super cool fiica'ta mai Dana!
Poate ii fac lipeala cu musiu Goe, ca degeaba ii povestesc ca Bianca, iubita lui, face la tanti oala pipilontz, el degeaba, mey! Daca o vede pe Ania, care e un pic mai mica parca (o luna din cate imi amintesc), sa spuna si el ca ii e rushine!
Of, cand ajung zilele alea cred ca ma aude toata "Ciuceava" vorba lui ficior'miu!
Elena

Mami ”de George”
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36561" target="_blank">Povestea_nasterii
www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Unde sunteti fetele? prin parcuri???
Elena

Mami ”de George”
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36561" target="_blank">Povestea_nasterii
www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Ati fost pacalite azi???
Vad ca toate fetele au fugit de la PC saptamana asta! Poate in weekend vom avea parte de timp fain sa ne plimbam cu bebeii!



Mami ”de George”
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36561" target="_blank">Povestea_nasterii
www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Fetelor, unde sunteti? Cred ca prin parcuri, macar e cald afara!

Mami ”de George”
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36561" target="_blank">Povestea_nasterii
www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns frunzaverde2 spune:

Ati vazut la Ajutor Umanitar subiectul "tatal ucis in Italia" ?

este vorba despre o familie din judetul Suceava si as vrea sa ma ajutati sa dam de ea. Gasiti la subiect detalii, avem un numar de mobil dar nu raspunde, avem un nume de sat dar nu il cunosc (ma simt si mai "implicata" in povestea asta pentru ca bunicii mei pe linie materna erau in Costina, pe linga Darmanesti, si chiar eu am locuit un an scolar la Suceava, cartier Burdujeni).

Ideea ar fi sa gasim o adresa valabila unde sa putem trimite niste bani sau pachete acestei familii,
precum si un numar de telefon valabil unde sa putem tine legatura cu sotia celui decedat (nu are nici un serviciu si are trei copii, nu au nici vaca in gospodarie ca sa zicem ca asta le aduce putina mincare).

Imi cer scuze ca intru cu acest mesaj la subiectul vostru dar nu am inca vreo idee cum as putea da de aceasta familie.

va urez un wkd placut si va multumesc anticipat pentru tot ce ati putea face

------------------------
If you want to win you have to learn to be a master of the game.

Mergi la inceput