Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Prieteni dintotdeauna...

Suceava... (3)

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 17
Margot
Margot

261 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Margot un Mesaj Privat
"La multi ani" sucevencelor.O primavara frumoasa( care sper sa vina curand)in suflet si-n simtiri.
V-am dat pe spate.......
Ia spuneti voi ati primit sau ati dat martisoare?
Eu am pus bani si am luat cadouri simbolice la barbati.Mi s-a parut asa o tampenie ca nici nu vreau sa ma mai gandesc, dar na... nu puteam face nota discordanta.Sotul meu a venit decorat,cu sticle de vin si alte prostii.
Fiica-mea a primit de la baieteii de la gradinita martisoare.Macar ea sa intre in rand cu traditia, ca numai la noi e pe invers de 1 martie.
Eu stiu ca femeia trebuie sa primeasca si pe 1 si pe 8 martie.
Corect?
Va pup
Marga
Mergi la inceput
HelleneC
HelleneC

1908 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite HelleneC un Mesaj Privat
Buna fetelor!
Margot: BINGO! asa stiu si eu si de obicei ma conformez, nu dau la barbati nimic, in schimb am primit de la sot ceva! Noroc ca la munca nu am barbati, asa ca am scapat, dar si cand aveam colegi intram in "discodanta" si nici ca imi pasa...
Fiecare ma accepta asa cum sunt!
Va pup si sa chemam caldura ca nu mai suport!
Elena

Mami ”de George”
Povestea_nasterii
Poze

Mergi la inceput
DanaRosu
DanaRosu

823 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui DanaRosu Adauga semn de carte la raspuns Trimite DanaRosu un Mesaj Privat
Ethe ca se strica forumu' si s-au disparut fo tri-patru mesaje... hai sa ducem iar topicu pi prima pagina... Elena, Carmen, Marge... uer ar iu?

Dana
And, yes, I am a blonde!
Mergi la inceput
HelleneC
HelleneC

1908 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite HelleneC un Mesaj Privat
Eu aici sunt mereu, ca aseara si dimineata vorbeam ca bolunda pe aici si nimic nu mergea! Am zis ca gata, s-a stricat netul la mine si ma bate "huzbandul", ca l-oi fi virusat!
Noroc ca am gasit explicatia!
Hai pe topuri!
Uite ce v-am scris eu ieri:
"Carmen, te muti la casa??? Te invidiez daca e asa, eu nu am curaj acum cu piata asta imobiliara aiurea. Mai astept, dar si eu vreau!
Si vremea asta nu ma incanta de nici o culoare!
O saptamana buna si poate macar de ziua noastra sa fie cald!
Mergeti maine la concert la casa de cultura
??"
So, ati fost la concert???
Elena

Mami ”de George”
Povestea_nasterii
Poze

Mergi la inceput

carmen

1339 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Apasa aici pentru MSN MSG. a lui carmen  Trimite mesaj yahoo luicarmen Adauga semn de carte la raspuns Trimite carmen un Mesaj Privat
Helen_c,
deja m-am mutat din sept 2004 dar mai este ffffff muuult de lucru, stam doar in partea de jos a casei; oricum e mai bine decat garsoniera in care stateam; despre bani nu mai discut ca la cate credite si datorii avem cred ca nici bani de chiloti nu mai am pana in 2014.

Carmen & Ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004)

carmen
Mergi la inceput
HelleneC
HelleneC

1908 Mesaje
Carmen, macar ai bucuria de a nu iti sta cine stie ce nesimtit in cap, iar faptul ca ai curte si vei avea si spatiu dupa ce termini casa... merita toate creditele din lume si chiar sa nu ai bani de chiloti.
Dar sa nu uit... fetele la multi ani, ca doar e ziua noastra, sa fim fericite si sanatoase sa ne crestem pruncii!
Elena

Mami ”de George”
Povestea_nasterii
Poze

Mergi la inceput
HelleneC
HelleneC

1908 Mesaje
Iar ninge... Oare cand trece frigul asta??
Elena

Mami ”de George”
Povestea_nasterii
Poze

Mergi la inceput
HelleneC
HelleneC

1908 Mesaje
Fetele, iar vorbesc singurica pe aici?Bag seama ca frigul asta nu va da pace! Hai sa mai povestim ca acushica vine primavara!
Elena

Mami ”de George”
Povestea_nasterii
Poze

Mergi la inceput
DanaRosu
DanaRosu

823 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui DanaRosu Adauga semn de carte la raspuns Trimite DanaRosu un Mesaj Privat
Rileks Elena, ca vini-ndata primavara... si hasteniile io am un mare fix cu asta

In alta ordine de idei... s-ar parea ca avem putin varsat de vint, zic putin pen ca scapam ieftin (ca si la rubeola de altfel) cu 4 (da, patru) bubutze, relativ mititele... nij macar nu se sinkiseste sa le scarpine

Pupam

Dana
And, yes, I am a blonde!
Mergi la inceput
HelleneC
HelleneC

1908 Mesaje
Am auzit eu de varsatul de vant ca bantuie iar pe la noi, ai scapat super ieftin, nasol e ca trebuie sa stea in casa!
Nu mi-e teama de "hasteniile" de primavara, ca le prefer frigului astuia de acum care mi-a inghetat si unicul neuron care il mai am!
Pup, "vikend nais"
Elena

Mami ”de George”
Povestea_nasterii
Poze

Mergi la inceput
Pag. din 17 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com