Suceava... (3)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Margot spune:

"La multi ani" sucevencelor.O primavara frumoasa( care sper sa vina curand)in suflet si-n simtiri.
V-am dat pe spate.......
Ia spuneti voi ati primit sau ati dat martisoare?
Eu am pus bani si am luat cadouri simbolice la barbati.Mi s-a parut asa o tampenie ca nici nu vreau sa ma mai gandesc, dar na... nu puteam face nota discordanta.Sotul meu a venit decorat,cu sticle de vin si alte prostii.
Fiica-mea a primit de la baieteii de la gradinita martisoare.Macar ea sa intre in rand cu traditia, ca numai la noi e pe invers de 1 martie.
Eu stiu ca femeia trebuie sa primeasca si pe 1 si pe 8 martie.
Corect?
Va pup
Marga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Buna fetelor!
Margot: BINGO! asa stiu si eu si de obicei ma conformez, nu dau la barbati nimic, in schimb am primit de la sot ceva! Noroc ca la munca nu am barbati, asa ca am scapat, dar si cand aveam colegi intram in "discodanta" si nici ca imi pasa...
Fiecare ma accepta asa cum sunt!
Va pup si sa chemam caldura ca nu mai suport!
Elena

Mami ”de George”
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36561" target="_blank">Povestea_nasterii
www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaRosu spune:

Ethe ca se strica forumu' si s-au disparut fo tri-patru mesaje... hai sa ducem iar topicu pi prima pagina... Elena, Carmen, Marge... uer ar iu?

Dana
And, yes, I am a blonde!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Eu aici sunt mereu, ca aseara si dimineata vorbeam ca bolunda pe aici si nimic nu mergea! Am zis ca gata, s-a stricat netul la mine si ma bate "huzbandul", ca l-oi fi virusat!
Noroc ca am gasit explicatia!
Hai pe topuri!
Uite ce v-am scris eu ieri:
"Carmen, te muti la casa??? Te invidiez daca e asa, eu nu am curaj acum cu piata asta imobiliara aiurea. Mai astept, dar si eu vreau!
Si vremea asta nu ma incanta de nici o culoare!
O saptamana buna si poate macar de ziua noastra sa fie cald!
Mergeti maine la concert la casa de cultura??"
So, ati fost la concert???
Elena

Mami ”de George”
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36561" target="_blank">Povestea_nasterii
www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen spune:

Helen_c,
deja m-am mutat din sept 2004 dar mai este ffffff muuult de lucru, stam doar in partea de jos a casei; oricum e mai bine decat garsoniera in care stateam; despre bani nu mai discut ca la cate credite si datorii avem cred ca nici bani de chiloti nu mai am pana in 2014.

Carmen & Ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004)

carmen

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Carmen, macar ai bucuria de a nu iti sta cine stie ce nesimtit in cap, iar faptul ca ai curte si vei avea si spatiu dupa ce termini casa... merita toate creditele din lume si chiar sa nu ai bani de chiloti.
Dar sa nu uit... fetele la multi ani, ca doar e ziua noastra, sa fim fericite si sanatoase sa ne crestem pruncii!
Elena

Mami ”de George”
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36561" target="_blank">Povestea_nasterii
www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Iar ninge... Oare cand trece frigul asta??
Elena

Mami ”de George”
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36561" target="_blank">Povestea_nasterii
www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Fetele, iar vorbesc singurica pe aici?Bag seama ca frigul asta nu va da pace! Hai sa mai povestim ca acushica vine primavara!
Elena

Mami ”de George”
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36561" target="_blank">Povestea_nasterii
www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaRosu spune:

Rileks Elena, ca vini-ndata primavara... si hasteniile io am un mare fix cu asta

In alta ordine de idei... s-ar parea ca avem putin varsat de vint, zic putin pen ca scapam ieftin (ca si la rubeola de altfel) cu 4 (da, patru) bubutze, relativ mititele... nij macar nu se sinkiseste sa le scarpine

Pupam

Dana
And, yes, I am a blonde!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Am auzit eu de varsatul de vant ca bantuie iar pe la noi, ai scapat super ieftin, nasol e ca trebuie sa stea in casa!
Nu mi-e teama de "hasteniile" de primavara, ca le prefer frigului astuia de acum care mi-a inghetat si unicul neuron care il mai am!
Pup, "vikend nais"
Elena

Mami ”de George”
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36561" target="_blank">Povestea_nasterii
www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput