Miresele anului 2005 (6)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Blonda spune:

Buna ziua miresici!!!Dupa ce am asteptat o luna sa ma inregistrez si eu, in sfarsit am reusit.Si eu ma marit anul acesta, pe 10 septembrie la restaurantul Pizza & Pasta (cel de pe sos Fundeni).Biserica aleasa este Manastirea Radu Voda.Am vazut ca mai e cineva care face acolo...poate mai vorbim despre asta.
In rest ma bucur sa va cunosc si sper sa gasim impreuna multe lucruri folositoare in asa fel incat sa avem o nunta de vis.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:

leyla,multumesc mult pentru tipar si celelalte idei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leyla spune:

Cu mare placere fetelor, sper sa va fie intr-adevar de folos si sa va iasa numai lucruri minunate. V-am pupat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

Salutare,fetele miresele!
In sfarsit,m-am mai linistit si io cu una-alta. De exemplu,am gasit biserica - Biserica Icoanei (superba!!!), am dat aconto la DJ, cred ca mi-am ales si rochitza (de la Christian Phillipe) si....invitatziile!!! Ingerash, cred ca ne-am ales acelasi model de invitatzie si chiar si acelasi magazin, pare-mi-se....numai ca io stiu ca are site (TBZ),dar oricum nu este actualizat. Si eu tot papirushi o sa am, tot la 26.000/bucata...Lucrurile incep sa se aseze de la sine si simt, pe zi ce trece, ca luna iulie se apropie din ce in ce mai repede si nu prea mai am rabdare!!!!

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana-paula spune:

Mai fetelor ajutati-ma si pe mine,va rog mult.De 2 ore ma chinui sa gasesc locul in care s-a vorbit despre cardurile acelea de pus pe masa la care zicea cineva ca are tipar.Cele care pot fi folosite ca si plicuri pentru pus darul.vreau si eu tiparul, dar nu stiu cui sa-l cer, asa ca astept sa-mi ziceti voi care-l aveti ca sa va trimit mail-ul meu.pls,pls

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

Si io-l vreauuuuuuuu!!!

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codita spune:

si eu vreau modelul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Si eu, si eu, si eu!!! Nu ma uitati, va rooog!!!

I wish I were an angel...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Buna fetele mele !
Blonda bine ai venit in randul nostru, al miresicilor! Esti pe lista! Si eu tot la Pizza&Pasta fac nunta!!! Ati incheiat contractul? Cate persoane veti avea?

Fetelor care vreti tiparul pentru marturii, trimiteti-i lui Leyla un PM cu adresa voastra de mail. Ea il are... de fapt mi l-a trimis si mie, daca vreti vi-l dau numai sa-mi trimiteti mail-urile voastre.

Cam atat ca astazi sunt foarte necajita...m-am certat cu al meu rau de tot!

Pupici la miresici


Orice este posibil daca nu stii despre ce vorbesti...
Roxxy

Poze Revelion 2005
Creatiile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miezure spune:

Salutari!
In sfarsit mai am si eu un ragaz sa va mai scriu! Uff!
Bibyrox, si noi o sa ne imbracam la cununia civila la fel cum vreti si voi: eu costumas roz si el costum negru cu cravata si camasa roz. Noi le-am si cumparat. Acum in perioada reducerilor e cel mai potrivit moment de achizitionat haine de ocazie. Noi chiar am iesit super bine la pret.Ne-am si fotografiat imbracati asa. Mie imi place la nebunie cum ne sta.
Blonda, eu sunt cea care o sa fac cununia religioasa la Manastirea Radu Voda. Tu stii cam cu cat timp inainte ar trebui sa facem rezervarea acolo?
Vreau si eu tiparul acela de carduri care se pot transforma in plicuri!
Si inca ceva! Cum va dati seama daca sunt bune calitativ invitatiile? Ce fel de carton etc?
Cam atat. Astept reactii.

miez

Mergi la inceput