Miresele anului 2005 (6)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Fetelor, eu am o mare problema in ceea ce priveste costumul meu pentru cununia civila: nu stiu ce culoare sa-l aleg. Logodnicul meu va avea fie un costum bleumarin fie unul bej, in functie de ceea ce gasim. Dar pentru mine inca nu m-am hotarat la vreo culoare. As vrea sa fie in ton cu costumul lui, dar nici nu pot purta orice culoare. Eu sunt bruneta dar am fata alba-alba, adica palida. Imi plac culorile pastelate dar nu ma prind, ma fac si mai palida. NU vreau costum roz, rosu sau portocaliu. Ce ziceti fetelor, am sanse sa gasesc ceva dragut pe galbui? Sau ce alta culoare imi sugerati?

I wish I were an angel...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Buna miresicilor,

Vreau si eu tiparul de carduri de masa, va rog....
Si o rugaminte pt deeapui
- vreau si eu texte pt invitatii, dar nu din astea clasice ...la mine nu se pot aplica textele cu parintii...

Bibyrox: 1.300.000 lei cu tot cu bauturi e un pret chiar bun, eu am pretul asta fara bauturi, fara tort.

Si inca o intrebare: la atcom mai au si alte modele in afara celor de pe pagina web? as vrea sa ma duc pana acolo.

V-am pupat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miezure spune:

Anangel si eu sunt bruneta cu tenul alb si imi sta bine cu roz sau grena sau bleu.
Sunt sigura ca si tie iti sta bine. Insa in nici un caz nu merge galbui. Asta e exact o culoare de ocolit. Pai tocmai asta o sa te faca si mai palida decat esti!
Sper sa -mi asculti sfatul!
Pupaturi!

miez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flafi spune:

biby stai calma ca au mai trecut si altii prin asta saptamana trecuta, orice ati face, va certati va bateti etc, dar nui va culcati suparati! (sfat de la bunica)
daca nimic nu tine cu el, spune cum arata si ti-l aranjam noi de ii ies gargaunii din cap!
te pup!

So if you tried to understand me
Would you crucify or damn me
Or stand by me
Like smoke around the flame

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Miez ce draguta esti cu pozatul costumaselor... Pai nu ne pui si noua poza sa va vedem???? Pai asa ne fu' vorba??? Referitor la invitatii..pai iti dai seama de calitate cand le vezi (live!)... nu prea am vazut invitatii proaste calitativ ci de un design care lasa de dorit. Acum depinde doar de gusturi!!
Alexia pentru tipare PM Leyla! Multumesc pentru raspuns referitor la meniul total... mi se parea cam marisor; acum m-am linistit!
Ingerash Miez are dreptate cu galbuiul... poate ceva mai aprins...nu stiu: poate un orange, un albastru, un ciclam... culori vii! Si eu sunt bruneta cu tenul alb! Si optez pentru ROZ! (A-propos voi stiati ca de fapt pe mine ma cheama Rozalia? Uite ca v-am dezvaluit in secret!)

Pupici la miresici


Orice este posibil daca nu stii despre ce vorbesti...
Roxxy

Poze Revelion 2005
Creatiile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

quote:
Originally posted by flafi

biby stai calma ca au mai trecut si altii prin asta saptamana trecuta, orice ati face, va certati va bateti etc, dar nui va culcati suparati! (sfat de la bunica)
daca nimic nu tine cu el, spune cum arata si ti-l aranjam noi de ii ies gargaunii din cap!
te pup!


hihihi... calma stau dar suparata tot sunt si n-o sa-mi treaca asa cu una cu doua. Bine macar ca va am pe voi aici si mai uit si eu de-ale mele... Suparati nu ne culcam niciodata! Ne pupam ne luam in brate si dimineata incepe show-ul!

Te pup si eu si multumesc mult pentru sustinere!!!


Orice este posibil daca nu stii despre ce vorbesti...
Roxxy

Poze Revelion 2005
Creatiile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R.Cata spune:

deeapuias vrea si eu daca se poate textele de invitatii.
Am si eu o intrebare....pe lista lui Bibyroxm-am vazut dar pe lista lui Catalin tot nu apar. Poate se remediaza cumva....poate ma aude Catalin. Eu fac pe 20 august in Buzau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea c spune:

Eu tot nu am inteles...pana la urma exista un tipar pentru marturii si un tipar pentru carduri care se transforma in plicuri sau este o neintelegere la mijloc. Daca exista si tiparul pentru carduri, il vreau si eu....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamadalina spune:

an angel,
Si eu cred ca galbui te face si mai palida...la fel si vernil. Cred insa ca ceva intre....o nuanta de piersica...poate. Si poate ceva usor sidefat ca sa-ti atenueze paliditatea. Eu as incerca si o palarie. Vezi ca am vazut niste palarioare dragute pe Lipscani...si fac si pe comanda...erau si ieftine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_pisi spune:

buna miresicilor!
Ingerashse pare ca suntem tot mai multe brunete cu tenul alb, sfatul meu ar fi sa incerci un roz sau un bleu, sigur te-ar prinde bine.
Fetelor am o intrebare la voi... cum e cu chestia aia la nunta ca trebuie sa ai ceva nou, ceva imprumutat, ceva vechi si ceva albastru...asa e sau ma insel eu?

vreau sa va spun ca abia astept targul de nunti. am sunat la agnes toma si mi-au zis ca la cel de la marriot se vor da voucher-e de 30%... asaca daca va gasiti ceva sa va placa, puteti cumpara la pret mai mic...
va pup

Mergi la inceput