Miresele anului 2005 (6)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns floricika spune:

Nu am stabilit inca ora la Casin, a ramas in sarcina nasilor si din cate stiu ei, preotul de acolo face programarile incepand din februarie....Voi ati stabilit-o?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminita100 spune:

Buna dragutelor, sunt si eu o viitoare mireasa si daca ma primiti, as vrea sa fac si eu parte din clubul vostru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Neatza miresicile mele scumpe!!!! Imi cer scuze dar am fost in concediu cateva zile si de acasa nu-mi merge site-ul... Moamaaaa da' cate ne-am adunat!!! Luminita1000 bine ai venit scumpo! Sigur ca te primim si abia asteptam sa auzim mai multe despre nunta ta. Cand va fi marele eveniment? Sa te trec pe listuta!!!
Catalin sunt supi pe tine!! Cum lipsesc putin cum n-ai grija deloc de fetele mele si nici de listuta! Pai n-am facut eu lista??? N-am eu grija de ea??? Vrei sa te las pe tine? Doar spune-mi!
Asadar pana primesc raspunsul lui Cata sa continuam listuta noastra frumoasa!

MIRESELE 2005
Februarie
05.02 Andrei (frate Ankalaura) C-ta
Martie 1 miresica
05.03 Lua
Mai 2 miresici
21.05 Zam
28.05 Degetzel Crowne Plaza, Restaurantul Primavera
Iunie 15 miresici
04.06 Moiraine7 Hotel Caro
04,11.06 Lory04
04.06 Miezure Casa Armatei, Bucuresti
05.06 Roxygeo Rest.Polo (Floreasca);Biserica Domnita Balasa
11.06 Toma_lly Hotel Caro Bucuresti
11.06 Lavinia (prietena Ankalaura) Colonade
11.06 Kopilash Rest.Herastrau
11.06 Acina
11.06 Before-after Restaurant Perla
12.06 Ioana Pisi Restaurant Aro Palace, Brasov.
18.06 Alexia28 Rest.Terasa Doamnei; Biserica Stavropoleus
25.06 Alexuta81 Club Residence, Biserica Visarion
25.06 A_N_N_E
25.06 Pufishor Rest.Caraffa Iasi
25.06; 16.07 Leyla Clubul Diplomatilor (25.06); Tuzla (16.07)
Iulie 14 miresici
02.07 Pupezica "Polo Club" Bucuresti
02.07 Alecsia Bacau
02.07 Andreea c Yda Club
02.07 Luminita100 Rest.Johan Strauss
09.07 Alehiam Rest.Cocosu' Rosu, Biserica din Politehnica
09.07 Ancasoare Rest."La provence"
16.07 Bibyrox Rest."Pizza&Pasta" Bucuresti
16.07 Ellamiss Bucuresti
16.07 Misi Restaurantul Picadilly Bucuresti
17.07 Olguttza Casa Universitarilor
23.07 Oana-Paula
30.07 Ioana07
30.07 Vmariejeane "Polo Club" Bucuresti
30.07 Blanca000 (Nasa) Student Club
30.07 Codita Rest.Balbeck; Biserica Sf. Nicolae
August 6 miresici
20.08 Flafi Casa Alba Baneasa
20.08 Musca tzetze
20.08 Katle
20.08 R.Cata Buzau
20.08 Floricika Yacht Club; Man.Casin
27.08 Creatza Mc'Monis Bucuresti
Septembrie 6 miresici
04.09 Niccostea
10.09 Pisu_miau Bis.Sf.Elefterie; Rest."A.Ro Club"
10.09 Roxy79ro Rest.Flora, Mamaia
10.09 Blonda Rest.Pizza&Pasta, Bucuresti
24.09 Ianuta Club A.Ro.
25.09 Deeapui Craiova
Octombrie 2 miresici
01.10 Lucia-Mihaela Rest."Taverna Romaneasca", Buc.
22.10 Anangel_lexi

Pupici la miresici muahhhhh


Orice este posibil daca nu stii despre ce vorbesti...
Roxxy

Poze Revelion 2005
Creatiile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminita100 spune:

As dori sa ma treceti si pe mine pe listuta. Nunta este pe 2 iulie la restaurantul Johan Strauss, iar cununia religioasa am vrea sa o facem la biserica Sf. Alexandru, asta pentru ca parintii mei au tinut ca biserica sa fie aproape de casa si de restaurant, pt ca mie si iubitului meu ne place alta biserica, la care mergem cu drag, cea de pe Calea Victoriei, se numeste Sf. Ciprian. Pentru cameraman si fotograf am fost la Bon Mariage, iar dj-ul o sa fie cel de la restaurant. Astept cu interes revista mireasa, in care va aparea colectia pe 2005 si targul de la Marriott.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminita100 spune:

Multumesc pentru primire bibyrox si nu uita te rog sa ma treci si pe mine pe lista. Asa cum am mai spus marele eveniment va fi pe 2 iulie la restaurantul Johan Strauss Bucuresti. Va pup si sper ca intalnirea aia de care voi ati mai vorbit sa aiba loc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

quote:
Originally posted by Luminita100

Multumesc pentru primire bibyrox si nu uita te rog sa ma treci si pe mine pe lista. Asa cum am mai spus marele eveniment va fi pe 2 iulie la restaurantul Johan Strauss Bucuresti. Va pup si sper ca intalnirea aia de care voi ati mai vorbit sa aiba loc.



Sigur Lumi, esti pe lista! Nu uitam pe nimeni! Despre intalnire... pai hai sa stabilim! Cand, unde vreti???
A-propos de revista Mireasa, aveti idee cand apare? Vreau sa mi-o cumpar si eu sa si sa la rochite...
Flafi????? Ce ai mai facut? te-ai impacat cu iuby??? Nu ne mai tine in suspans si spune-ne!
Ioana vrea si fata sa stie de magazinul ala cu invitatii!

Pupici fetele


Orice este posibil daca nu stii despre ce vorbesti...
Roxxy

Poze Revelion 2005
Creatiile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chesh spune:

Floricika, la noi a aranjat mama tot si, din cite mi-a spus, ora e deja stabilita: 16.30. eu te-as sfatui sa nu astepti pina in februarie... dupa ce-am patit-o cu restaurantul (abia am gasit ceva liber in august) eu una suflu si-n iaurt.
acum am intrat iar in panica cu fotograful si camaramanul. si lunile astea in care planuim si aranjam ar trebui sa fie cele mai frumoase din viata.... :)
chesh

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricika spune:

Chesh, ai dreptate, dar atat timp cat nu depinde de mine...si depinde de nasi, nu prea am ce sa fac. Nasii nostri au avut nunta anul trecut in mai si si-au aranjat prin februarie la biserica, tot la Casin. Tinand cont ca la noi este pe 20 August, sa speram ca nu vor fi probleme. Oricum noi vrem mai pe seara, dupa 18.00. Sa ai parte de o nunta de vis!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricika spune:

Mai fetelor, sunt in mare pom cu formatia! Ma poate ajuta cineva? DJ-ul e asigurat de restaurant (apropo, Yacht Club, nu mi-a raspuns nimeni daca stie ceva despre cum ies nuntile acolo), dar la formatie este mare problema. Nu stim unde sa cautam, de unde sa incepem. Azi am fost la Bon Marriage si cea mai ieftina formatie la ei incepe de la 1500 euro. Parca e cam mult....Va rog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Buna miresicilor,

M-am vazut pe listuta
Aceeasi problema am si eu. Initial noi ne doream doar DJ, acum au venit nasii si socrii cu idei cum ca la nunta trebuie sa ai si formatie, dar ce formatie?
Imi recomanda si mie cineva o formatie buna si nu f scumpa si de asemenea un DJ bun?

Ioana07 - Astept si eu mesajul cu magazinul unde sunt invitatiile ieftine.

O zi buna!

Mergi la inceput