FIV 28

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

E clar... Tia, tu esti binecuvantata... doar printr-o minune cereasca se poate intampla asa ceva.... in ziua in care trebe sa faci diphe.. se anunta si sarcina....Super!!!!
Cum ce faci acuma?
Vinzi fiolele, probabil ca mie,... tii restul banutilor pentru bebe.
Te pup si sa fiti sanatosi si fericiti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anca Wish spune:

Doamne, Tia, ce frumos. Naturalllll????

Se intampla minuni, fetelor, asta-i clar. Doamne-Doamne stie el ce face. Ne da sufletelul atunci cand trebuie.
Un lucru e clar, Tia. Ridici moralul multora. Iti multumim pentru asta.
Fie sa ai o sarcina usoara, bebe sa se nasca la termen si sa fie sanatos.

Din tot sufletul: FELICITARI!!!!


Zambeste ...maine poate fi mai rau!
anca...poate intr-o zi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Tia,mi-au dat lacrimile....asa ca atunci cand anuntai ca ti-a reusit FIV-ul,lacrimi de bucurie,por'ma altele de necaz k nu a fost pina la urma si acum altele de bucurie,INCREDIBIL....m-ai lasat masca....cu trompe infundate tu ramai gravida....stau si ma uit la mesajul tau si nu-mi vine a crede... si totusi ai bb la purtator!
Sa-ti dea Dumnezeu sanatate,sarcina usoara,dusa cu bine si un bb sanatos si mancacios de care sa te bucuri!
Atinsa de ingeri esti...pe bune ca da...


Speranta moare ultima!
Valentina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Tia, felicitari! Sa-ti ajute Dumnezeu sa duci sarcina la termen si sa-ti strangi bebele in brate!
Si mie mi-au dat lacrimile, chiar ca se intampla minuni!

Andreea 22 sapt.
Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anemona spune:

Tia, felicitari si sa-ti traiasca minunea, chiar ca e o minune mica!!! Dumnezeu v-a binecuvantat cu ea, sa ai grija de ea si de tine!
Nicole, nu am apucat sa te felicit (de secole parca am avut pc virusat si nu ma mai puteam loga), asa ca iti urez si tie sarcina usoara si sa ai grija de bebe!
Ma bucur cand vad aici atatea vesti bune. Multa sanatate tuturor proaspetelor gravidute si sa le trageti si pe celelalte fete dupa voi cat mai curand!

Anemona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

Tia, felicitari ! Stiu ce simti, deoarece si eu am trecut prin acelasi lucru, doar ca dupa 2 FIV-uri.
Da, fetelor, minuni se intimpla intotdeauna, minunea mea are 2,1 ani si tot la Ancar si tot natural. TOTUL E SA NU-TI PIERZI SPERANTA !

Tia sa dea Domnul sa ai o sarcina usoara si un bebe intreg si sanatos. Ai grija de tine si de bebe.

Si inca o data FELICITARI !



Karina + Bogdanel

Nu traim ca sa mincam, ci mincam ca sa traim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelia alin spune:

Tia,frumoasa poveste.....si atat de reala!!!
Incredibil cum e viata....te urca...te coboara.Frumos!Am vazut filme cu povesti ca aceasta,dar uite ca se pare ca sint inspirate din realitate.
Multa,multa sanatate va doresc si sa ajungem sa vedem si poze cu minunea.


Pe mine ma dor ovarele,adica ma inteapa.E bine sau e rau?A mai reactionat cineva asa la menogon??
Adelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nounou spune:

Adelia, faptul ca te inteapa ovarele este semn ca ele lucreaza, ceea ce e foarte bine.
Bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicole74 spune:

Adelia asa cum iti spunea si nounou este normal sa te intepe ovarele.
Bafta multa!

Anemona, merci mult de tot!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns thea_m spune:

Tia m-au trecut fiorii citindu-ti povestea. Inca o data FELICITARI!
Adelia mult succes!

Teodora

Mergi la inceput