Biserici in Bucuresti

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lucia-mihaela spune:



Hihi... biserica lui Kreliutz....
O vazui... da mandra vrea ceva mai mare
Mersi....


HAI STEAUA!!!!

Nunta noastra
Poze
Nu te ascunde in spatele unei imagini false: oamenii te vor iubi mai mult daca esti sincer
[/quote]


of, of, of,nu mai stiu altceva, mai Andreiuto... dar lasa ca gasesti tu, trebuie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

quote:
Originally posted by andreea_trend

Hihi... biserica lui Kreliutz....
O vazui... da mandra vrea ceva mai mare

Da' Icoanei, ce are, soro???
Ia vezi..cu "maretia" ta....ca, nemultumitului i se ia daru'..
...hotaraste-te odata la o biserica...da-le-ncolo de scari ca..la cata-i fustele o sa ai cu tine..sa vezi tu kinuiala naibii la urcat/coborat...


No more kinky stuff! Soon to be a married woman!

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

N-am soro nimic cu biserica ta... ti-am zis am fost, si mie personal mi-a placut ... insa mai sunt si alte opinii....
Sa nu credeti acum ca is io aia nebuna.... da recunosc ca le am si eu pe ale mele
Pana acum am o ora programata la Bis Sf Ilie Gorgani ( www.gorgani.ro ) care insa nu e batuta in cuie pt ca am timp de gandire pana duminica cand trebuie sa dau avansul...
Dar pana duminica imi mai dadu Blonda Creatza o lista cu cateva biserica care trebuie sa le vizionez pana duminica...
Dar cel mai mult vreau s-o vad pe faimoasa Nicolae Tabacu... si mai zari una Visarion... si inca una cu pile SF Vasile cel Mare.


HAI STEAUA!!!!

Nunta noastra
Poze
Nu te ascunde in spatele unei imagini false: oamenii te vor iubi mai mult daca esti sincer

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blanca000 spune:

quote:
Originally posted by andreea_trend

N-am soro nimic cu biserica ta... ti-am zis am fost, si mie personal mi-a placut ... insa mai sunt si alte opinii....
Sa nu credeti acum ca is io aia nebuna.... da recunosc ca le am si eu pe ale mele
Pana acum am o ora programata la Bis Sf Ilie Gorgani ( www.gorgani.ro ) care insa nu e batuta in cuie pt ca am timp de gandire pana duminica cand trebuie sa dau avansul...
Dar pana duminica imi mai dadu Blonda Creatza o lista cu cateva biserica care trebuie sa le vizionez pana duminica...
Dar cel mai mult vreau s-o vad pe faimoasa Nicolae Tabacu... si mai zari una Visarion... si inca una cu pile SF Vasile cel Mare.


HAI STEAUA!!!!

Nunta noastra
Poze
Nu te ascunde in spatele unei imagini false: oamenii te vor iubi mai mult daca esti sincer



Dar biserica Sf GHEORGHE nu te tenteaza...chiar am ramas uimita acum cateva zile cand am vazut-o, doar pe dinafara dar...
E mare, are o gradina imensa si scari..tot ce doreai.
Chiar mi-a placut mult...si am inteles ca au si renovat si e o curatenie in gradina aceea..

Nunta noastra
Nasi de cununie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

Poate ca m-ar tenta da nu cred ca o stiu...
Dar sigur m-ar tenta daca are scari... si gradina...
Mersi mult.


HAI STEAUA!!!!

Nunta noastra
Poze
Nu te ascunde in spatele unei imagini false: oamenii te vor iubi mai mult daca esti sincer

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blanca000 spune:

quote:
Originally posted by andreea_trend

Poate ca m-ar tenta da nu cred ca o stiu...
Dar sigur m-ar tenta daca are scari... si gradina...
Mersi mult.


HAI STEAUA!!!!

Nunta noastra
Poze
Nu te ascunde in spatele unei imagini false: oamenii te vor iubi mai mult daca esti sincer



Ba cred ca o stii...si toata lumea dar nu o baga de seama..este cea de la Sf Gheorghe unde intoarce tramvaiul 21 cred..intre univeritate si Cocor..dar crede-ma arata BINE.

Nunta noastra
Nasi de cununie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalynaa spune:

Noi facem nunta la Biserica Sfanta Treime-este in 13 septembie,vis-a-vis de Prosper Center.Ne costa 3 milioane lei.Are scari,cor..atata doar ca n-are gradina mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

De Biserica Sf MARIA , cea de langa PArcul Regina Maria , de pe B-dul Turda ce stiti???PArca am citit ca RAza de Soare are tot acolo?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

quote:
Originally posted by cristina_26

De Biserica Sf MARIA , cea de langa PArcul Regina Maria , de pe B-dul Turda ce stiti???PArca am citit ca RAza de Soare are tot acolo?


Ce anume vrei sa stii?

AMR 24 de zile pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Buna Raza de Soare,

Eu am platit la biserica 2 milioane avans, acum vreo luna. Preotul ( mai in varsta si cu o barba stufoasa, nu stiu exact cum il cheama) ne-a zis, mie si prietenului meu , sa mai mergem acolo inainte cu 2 sapt . de nunta sa ne spovedim.
Dar nu ne-a zis nimic de cor, de cati preoti vor fi in total si nici cat mai trebuie platit in continuare.Mai erau si alte perechi care asteptau , in afara noastra, cred ca de aceea era grabit.
Multumesc mult!!!!

Mergi la inceput