Mamici din Arad...???(21)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Ceau fetelor!
Eu sunt foarte obosita, azi ne-a apucat mutatul de mobile , doar eu cu mama...cand au venit barbatii nostri acasa au zis ca nu suntem normale ca am mutat singure mobila Am vrut sa facem o schimbare!

Anto, ce telefon i-ati luat la Deni?? Eu tot trag de telefonu meu care a fost super bun, ma tinea bateria 8 zile, semnal ff bun, pana cand i-a facut Clau baie cu putina apa minerala...si acum ma mai tine cam 4 zile, dar mi se blocheaza si-mi pica semnalu cand mi-e lumea mai draga
Si da, impresia asta o am si eu, ca Raul tinde sa semene tot mai bine pe Clau, doar ochii sunt ai mei! Pai la par nu a avut prea mult de lucru deoarece vreau sa-l las sa creasca!

Gabi, se vor primi doar o singura data banii, fara avans care asa cum zici tu este nesemnificativ! Dar problema e ca eu nu prea stiu sa-i administrez si imi convenea sa ii primeasca de 2 ori, dar mai putin si merg si eu la munci si atunci totul va reveni la normal!

Diana, nu te bucura prea mult pentru ca noi nu vom primi 7,8 mil ci doar cele care isi depun cererile pentru CIC in 2005...asa ca noi ne vom "linge" pe degete doar cu 6,5 mil ca ai nostri nu au aceleasi nevoi! Si pentru TV cred ca trebuie sa mergi la RCS, pentru ca e oferta, dar nu stiu daca si pentru cei care au deja contract sau numai pentru cei care acum isi fac!

Toate sunteti niste scumpe, va multumim de urari!

Cel mai tare ma bucur ca am scapat de mers la porc...imediat am bagat motive, ca-i frig, ca se poate raci Raul, etc...asa ca stam acasa si e mult mai bine asa!!!


Claudia si Raul
Martie-Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Am uitat sa va intreb...nu stit unde gasesc brad artificial?? Dar nu de ala cu 2 fire pe 3 carari, ca la Billa, ci de ala bogat?? Ca ne-am hotarat sa luam artificial...anu trecut am avut de ala din export, frumos foc, am dat 850.000lei pe el, dar n-a tinut nici 2 saptamani, tot s-a scuturat si am hotarat sa luam artificial! Si mai iau niste ornamente si gata treaba!

Claudia si Raul
Martie-Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Claudelu am vauzt si eu poze cu micutzul Raul, este un scump.. mi se pare sau seaman cu sotzul tau? Sa itzi traiasca si sa itzi aduca multe bucuri

PS: Avem si noi poze noi, daca doritzi sa le vedetzi ...


1. Nov07,2004-Nov24,2004
2. mami.tati,bb_Julian
3. 2-3 ani


Gabbriela & Julian
www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

quote:
Originally posted by Claudelu

Am uitat sa va intreb...nu stit unde gasesc brad artificial?? Dar nu de ala cu 2 fire pe 3 carari, ca la Billa, ci de ala bogat?? Ca ne-am hotarat sa luam artificial...anu trecut am avut de ala din export, frumos foc, am dat 850.000lei pe el, dar n-a tinut nici 2 saptamani, tot s-a scuturat si am hotarat sa luam artificial! Si mai iau niste ornamente si gata treaba!

Claudia si Raul
Martie-Aprilie 2004



Si noi vrem sa luam brad artificial. Am zis ca e mai bine pentru Tudor. Ca astia naturali tot se scutura la un moment dat si mi-e frica sa nu bage ace in gurita. Si noi am vrut sa laum de la Billa, dar cand am vazut ce paralitici sunt ne-am razgandit. Si mie imi plac aia bogati(sa nu se vada tulpina. Am vazut la targul "Daruri de craciun", toate felurile si marimile. Am fost aseara, dar numai eu cu Tudor, asa ca nu l-am putut lua. Dar o sa mai mergem zilele astea.

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Pana cand e targu Darurilor de Craciun?? La ce pret ai vazut brazii??? Poate merg si eu maine daca am cu cine! Mersi mult!

Gabi, eu ti-am vazut ieri pozele, sunteti o familie frumoasa!


Claudia si Raul
Martie-Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Buna fetelor,

Nici eu n-am mai scris de mult , dar mereu cind am vrut sa scriu intervenea ceva.
Diana, Alina, vreau intii sa va intreb ceva:Carina a cazut luni si a dat cu nasul de usa, i-a curs putin singe, a plins putin, nu mi s-a parut prea grav.Binenteles ca s-a invinetit. De durut nu cred ca o mai doare, dar de marti are putin nasul infundat si stranuta. acu nu stiu daca e de la lovitura sau e putin racita. Voi ce ziceti? Sa merg cu ea la doctor?
Clau, am vazut si eu pozele. Sunteti frumosi si parca semanati...
Gabi sunteti o familie frumoasa. Ce ai mai vazut pe la tirg?
Anto, cind mergi in Ro?
Tanja, poate revine sotul tau la sentimene mai bune...
Gabbriella, multumim pt listuta. Sa-ti traiasca Julian!
Alina 33, sper ca sunteti mai bine acum.
Linda, nu mergi la concert?
Fetelor, m-am bucurat ca a iesit Basescu. sunt curioasa acum cum face guvernul.

Va pupam ,
Cristina si gemenutele

Va pupam, Cristina si gemenutele

--

http://cristinacsa.bei.t-online.de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Cristina, eu cred ca mai degraba e racita decat sa-i fie nasu infundat de la lovitura...pupicei de la noi!
Si Raul a dat ieri cu capul de oglinda...ii place sa se uite in oglinda...il tineam in brate in fata oglinzi, el se distra de minune, vroia sa se ia in brate si la un moment dat se zmuceste si da cu capu de oglinda...m-am speriat eu mai tare decat el...el n-a plans dar eu da...acum are un frumos cucui in frunte
Si noi ne-am bucurat, dar acum tot ma gandesc ca asa a fost lumea si in 1996, bucurosi si cu o mare nevoie de schimbare si ce au facut ei, nimic, a fost cea mai proasta guvernare! Acum problema e cu guvernu, pentru ca trebuie sa fie majoritar Uniune...iti dai seama guvern format majoritar din Uniune cu presedinte din Alianta


Claudia si Raul
Martie-Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Clau,
Pupicei pe cucuiul lui Raul.
Mie Basescu mi se pare mai hotarit, Constantinescu era un papa lapte. in plus cred ca si cf constitutiei are m multe prerogative8era pregatita pt Nastase). Oricum se impunea o schimbare...

Va pupam,
cristina si gemenutele

--

http://cristinacsa.bei.t-online.de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Mie sincer nu-mi place Basescu dar pe cine sa fi ales daca nu pe el?? Sper si ma rog la D-zeu sa fie bine, sa nu-si fi facut omu sperante degeaba!

Claudia si Raul
Martie-Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Clau, nici eu nu sunt fan Basescu, dar decit Bombo... Oricum eu cred ca se impunea o schimbare...

Va pupam,
Cristina si gemenutele

--

http://cristinacsa.bei.t-online.de

Mergi la inceput