Mamici din Arad...???(21)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Claudelu eu nu pot vedea pozele decat cele din Martie Aprilie 2004, celelalte nu se deschide pagina, imi da eroare.

Gabbriela & Julian
www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

quote:
Originally posted by Gabbriela

Claudelu eu nu pot vedea pozele decat cele din Martie Aprilie 2004, celelalte nu se deschide pagina, imi da eroare.

Gabbriela & Julian
www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Poze



Insista, insista ca asa am patit si eu...nu-mi explic ce se-ntampla, ca daca dau sa ma uit pe alte poze de la alte fete si tot de pe yahoo, merg!

Alinushule, stai sa vezi ca noi mergem saptamana viitoare la Billa si parca vad ca nici macar cos nu mai gasim...asa am patit anu trecut!

AAAAa, Gabi, sa-ti spun ultima bomba!...din ian veti primi salariile doar in data de 15

p.S: Ati citit ca se maresc impozitele cu 50%??


Claudia si Raul
Martie-Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

quote:
p.S: Ati citit ca se maresc impozitele cu 50%??

Da' ati auzit ca din ianuarie se maresc alocatiile la copii cu 15.000 lei,adica va fi 225.000 lei!

Alina & Dragos (2,5 ani)
pozici
Sarbatori fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

quote:
Originally posted by alina morostes

Da' ati auzit ca din ianuarie se maresc alocatiile la copii cu 15.000 lei,adica va fi 225.000 lei!

Alina & Dragos (2,5 ani)
pozici
Sarbatori fericite!






Asta e cea mai tare!!...15.000 lei=1 pachet biscuiti...eu zic sa facem reclamatie, e prea mult ...in seara beau de fericire (un ceai cald)


Claudia si Raul
Martie-Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

quote:
AAAAa, Gabi, sa-ti spun ultima bomba!...din ian veti primi salariile doar in data de 15


Clau, eu nu am auzit de chestia asta. Cum? O sa ne dea o data pe luna, fara avans??
Poate intr-un fel e mai bine. Ca si asa de avans nici nu ma simteam. Am zis o data ca vreau avansul mai mare, dar mi l-a dat doar in luna respectiva

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanja spune:

Buna fetelor,
Nu mi-am mai facut aparitia cam de multicel pe aici,dar mirare ca sotul meu a stat saptamana asta acasa si bineinteles si la calculator;asa ca eu nu prea am avut loc nici macar 5 minute.
Stefan al meu e foarte cuminte de cateva zile,azi l-am cantarit si are 10 kg.De manacat mananca tot ce ii dau,ma bucur ca pana acum nu a facut alergie la nimik.
Asa de mica este alocatia copiilor?Nu-mi vine sa cred.Bine ca le scumpesc pe toate dar cand vine vorba de marit salarii sau alocatii se fac ca nu aud sau ca nu inteleg .Eu cred ca in curand va veni o a-doua revolutie,daca lucrurile vor continua asa.
Clau super faine sunt pozele facute acum.Esti o tipa super!
Acum va las ca trebuie sa gatesc .Va pupic si va urez o zi placuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anto spune:

Nu de mult am ajuns si eu acasa ,am fost de i-am luat cadoul lui Deni de craciun (telefon)ca nu am mai avut pace cu ea.

Mai Clau ,nici nu zici nimic ce mult ai slabit .Te-a tuns f.fain ,cam asa ai fost si data trecuta ,doar ca acum ti-a lasat in spate mai lung si in fata mai scurt .I-ti sta f.bine .Da´Raul e nemaipomenit,doamne ce mare e .Mi se pare mie ca seamana pe Claudiu?

Aici e un friiiig de-ti ingheata fata.Eu nu am rezistat sa merg prea mult pe jos .Cum e vremea la Arad?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Clau ce copil frumos ai!!!Sa-ti traiasca!!!Si parca seamana pe sotiorul tau...Freza ta e super ok...
ceau!!!la toate fetele

Magda si Bianca 6 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare!
Clau,subscriu si eu,e fain freza ta.

Anto,cred ca e bucuroasa Deni de telefon.Ce telefon i-ai cumparat? La Arad e destul de frig,dar nu e chiar ger.Zapada nu avem,desi eu as vrea sa fie zapada de sarbatori.

Tanja,crezi ca sotul tau isi revine la "normal" de a stat asa mult pe acasa? Iti doresc sa fie bine si sa fiti ca la inceput,sa-i viana "mintea la cap".Pupici la Stefan.

Alina33,Diana,pe unde sunteti ca nu ati mai aparut pe-aici in ultimele zile?

Alina & Dragos (2,5 ani)
pozici
Sarbatori fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Alina M n-am disparut, doar nu am avut ce sa va scriu noutati, dar v-am citit. Vasile e in concediu si ne batem pe calc.
Claudelu, lista arata super acum cu completarea de la Gabriella. arati foarte bine si Dragos e un scump. Spuneai ceva la un moment dat de RCS ca dau un televizor? Noi avem extra plus de peste 2 ani, vreau televizorul!!!
Si eu si barbata-miu luam banii intr-o singura transa pe card.
Da' am auzit ca va creste indemnizatia CIC la 7,5 milionane!
Ati vazut luminitele din centru?
Au aparut brazii romanesti? Ce preturi sunt?

Noapte buna!

Diana & Vladut (16.05.2004)
Vladut 6 luni

Mergi la inceput