FIV 26

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabid spune:

Lachii,sper sa fie bine1sa dea dumnezeu sa iti revii curand si sa o iei de la capat cu FIV-ul pt ca dorinta noastra cea mai mare este sa avem un bb si restul numai conteaza!
Si eu ma programasem sa fac FIV in martie anul acesta!Anul trecut in oct am fost la Ancar cu tot setul de analize...hormonale,imunologice si i-am spus ca dupa craciun ne vedem ca sa vedem cum incepem procedurile FIV pt febr-martie.Din pacate nu am mai ajuns la el pt ca am avut probleme fff mari financiare...adica am pierdut fff multi bani si am ramas pe drumuri fara serviciu amandoi cu un copil de 2 ani acasa caruia trebuia sa-i luam de mancare si imbracat.Nici acum nu au trecut greutatile...avem datorii inca dar am reusit sa ne angajam ca sa putem trai...nu am reusit sa gasim locuri de munca cu salarii mari.De unde am plecat nu ne-a mai primit inapoi...si speram ca in oct anul viitor sa facem un credit la banca ca sa fac FIV.Am avut firma noasra si am pierdut fff multi bani numai din cauza noastra!Sotul meu s-a ales cu diabet si un stres ingrozitor si eu si el!

Suntem increzatori ca va fi bine pana la urma!Dupa atat suferinta trebuie sa vina si o bucurie!


Ardit,pe mine Ancar m-a primit cu toate analizele facute in Bacau.Asta vreau sa fac si acum pt ca in Bacau analizele sunt mai ieftine decat la Medsana sau oriunde in Bucuresti.Crezi ca lqa Giulesti le accepta?anca avea mare incredere in analizele facute la Bacau.


Cred ca s-au terminat toate FIV-urile pe anul acesta!Cine face FIV in primavara?Eu si Ardit suntem pe toamna abia!Pana atunci stam cumintele...asteptam sa vina mosul,sa mergem la mare...


Ce va aduce mosul?





Gabi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

lachione, Dumnezeu sa-ti fie alaturi! Sa nu-ti pierzi speranta! Si nu uita, pe umarul tau, intotdeauna va exista Ingerul pazitor!
Sanatate si numai bine iti doresc!

(M-am nascut de ziua mea...)
Mereu cu voi,
Astery

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauricipani spune:

BUNA FETELE, VA PUP PE TOATE!!!

Io nu scriu la voi dar va citesc si por sa spun ca va stiu povestile cap coada. Motivul pentru care scriu acum este ca pentru prima data de cand sunt pe DC m-am speriat citind ce a scris lachione si vreau sa o sustin si sa-i trimit un pupi mare ca sa-si revina.
Pupi la toate

laurici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nounou spune:

quote:
Originally posted by gabid
Cred ca s-au terminat toate FIV-urile pe anul acesta!Cine face FIV in primavara?Eu si Ardit suntem pe toamna abia!Pana atunci stam cumintele...asteptam sa vina mosul,sa mergem la mare...

Ce va aduce mosul?





Gabi.


reao! reao! nu s-au terminat! ...
noi am facut azi-noapte injectia .. maine e punctia
Multumesc tuturor pentru sustinere si incurajare!
De duminica o sa fiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GeorgianaI spune:

NouNou bafta multa si sa-ti ajute Dumnezeu sa reusesti!
Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Bafta Nounou si Nicole 74!
Lachi orice lucru are o rezolvare hai curaj si de la capat.


Esentele tari se tin in sticlute mici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luli spune:

Nounou- bafta multa si te asteptam la mamici 2005
Lachi - sus fruntea - curaj mult - ce-i al tau e pus deoparte.
Data viitoare vei face doi odata



Luli
Viitoare mamica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicole74 spune:

Multumim mult de incurajari, avem nevoie
Sa dea Domnul sa ne vedem la mamici de 2005, sa fim toate
Bafta nounou
Ne vedem maine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodoran spune:

Bafta multa, Nounou si Nicole, sa fie cu ochisori....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Saluti fetitele mele,
Azi scriu doar acum pt ca dimineata am fost sa-mi refac analizele in alta parte, dupa care am avut 3 sedinte consecutive de conducere auto...am ajuns de putin timp la birou si mi-am baut si eu prima cafea pe ziua de azi, am papat, etc.

Nounou si Nicole, fiti cat mai relaxate maine la punctie, va tin pumnii si sa dea Domnul de Craciun sa fiti gravidute chiar daca rezultatul il veti afla ceva mai tarziu!! Mult noroc si sanatate fetelor!
O sa recuperez si eu si sper sa va ajung din urma!
pupici tuturor!

Mergi la inceput