FIV 26

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Laurici, merci ptr. pupi mare si sustinere, ieri a fost cea mai grea zi, in care m-am simtit fara iesire. Azi sunt ok: sunt scorpion si stiu sa pierd fara sa ma distrug; am un instinct de conservare puternic, fapt ptr. care mi-am pus la cale strategia de atac, ma voi face bine si o voi lua de la capat cu forte mai puternice ...cand s-o putea daca s-o mai putea. Important e ca eu ma simt super bine fizic, ieri eram varza psihic, dar gata! La atac! Pentru ce exista medicii? ca sa ma faca bine, nu?
Eu niciodata nu consider ca pierd ceva ci, ca inchei un capitol pentru a incepe altul.

Doar orice sfarsit e un inceput de drum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

Gabi...analizle poti sa le faci unde vrei tu..te primesc cu ele la GIulesti.
Nici eu nu le-am facut la Giulesti..nu mi s-a parut laboratorul prea performant!

Nicole si Nounou ...bafta multa de tot! Sa fie cu ochisori!



AniS

"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Gabi, stii ca eu initial am vrut sa fac fiv la giulesti; si mi-au spus ca toate analizele le pot face unde vreau eu dar spermograma trebuie obligatoriu facuta acolo; si conditia asta cu spermograma o pune cam orice clinica si mi se pare normal pentru ca trebuie sa fie siguri cu ce "material" lucreaza.
Pupi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nounou spune:

MULTUMIM TUTUROR, marea noastra familie!
Greul a trecut, ramane partea frumoasa!
Avem incredere si abia asteptam sa va dam vestile bune.
Dar voi, dragutelor mamici de 2005, de ce nu scrieti la Povesti de succes? Sunt sigura ca acolo este apa vie a multor aspirante, asa cum a fost si pentru mine ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zisaCami spune:

fetelor!
In sfarsit mi-a venit azi dimineata CM, dupa 20 de zile de la ET. Cred ca nu voi mai intra prea des pe forum cel putin o vreme, probabil pana ma voi intoarce in tara, asa incat va urez de pe acum tuturor sarbatori fericite si un nou an aducator de sanatate, bucurii si implinirea celei mai arzatoare dorinte, aceea de a avea un ingeras in viata voastra!
Va multumesc inca o data pentru tot sprijinul, alaturi de voi am suportat mai usor esecul decat prima data.
Nounou si Nicole 74: va doresc mult succes si sa incepeti noul an cu vestile cele mai bune!


Cami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabid spune:

NouNou...am scris mesajul,l-am trimis si imediat mi-am amintit de voi dar ieri nu am mai avut timp sa intru si sa rectific!Imi pare tare rau pt gafa pe care am facut-o!Ma iertati?Stiam ca sunteti in tratament dar pur si simplu mi-a scapat!O floricica pentru voi ca sa ma iertati si acum asteptam vestile bune de la voi in preajma Craciunului.




Gabi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Buna dimineata fetitele!
Sunt printre noi fete care fac week-end-ul asta fiv la medsana? ca am inteles ca e ultimul lot pe anul acesta.
Oricum eu le urez acelor fete mult mult mult noroc!
Si tuturor o zi frumoasa si un sfarsit de saptamana superb!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns thea_m spune:

Pumnii stransi pentru toate fetele care mai fac FIV anul acesta.
Am sapentru ca anul care vine sa fiti.

Teodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Fetelor, in afara de Medsana mai stiti ceva laboratoare in Bucuresti care fac analize de sange de azi pe maine? Nu conteaza cat costa.
Le-am repetat la Medicover dar o sa am rezultatele doar Miercuri-joi.
Va multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Lachi vezi Centrul medical Unirea.



Esentele tari se tin in sticlute mici.

Mergi la inceput