cum a venit pe lume Ioachim

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

gandacel, multumesc pentru poveste si eu o asteptam
multa sanatate copilasilor tai dragalasi

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clio spune:

Felicitari , Gandacel!Pentru Ioachim, pentru mamica din tine, pentru femeia din tine si...pentru talentul pe care il ai la scris!!!!!!!Sincera sa fiu, ma uitam mereu pe forum la "Mamici de noiembrie-decembrie" ca sa vad daca nu cumva ai aparut!Si in cele din urma ai aparut, plina de farmec ca de obicei!

PS:Sa nu zici ca nu ti-a prins bine cursul de pragmatica al lui Vlad Alexandrescu!

Clio si bebelusa de 22 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby-boom spune:

pentru voi.....si mult respect!
Noi, fetele, Florina & Elise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Minunata poveste!!!

Sarbatori Fericite!
alina si Alex(22.11.2003)
poze cu Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lai spune:

Am sorbit si eu fiecare cuvintel si pozele cu gandacei - cu mult drag! Pupici multi la mamik, bebik, Ile si tatik

Lai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Meeei,gandacika,nu po' sa spun decat ca ma bucur nespus ca mi-or tasnit lacrimile serios de la-nceput,astfel incat am putut ceti linijtita in continuare,cu mimica ta pe fata,si anume asta !...C-am mai stors ceva si la sfarsit,asta-i partea a 2-a!
Sa traiesti ca ne-ai facut cadou asa clipe superbe si sa te bucuri,alaturi de tati,clipa de clipa de minunatele tale creatii,Ile si Ioachim !
Copilasi dragalasi,sa fiti sanatosi si fericiti la maxim!Faptul ca sunteti pruncii mamicii voastre,ma face sa nu ma-ndoiesc nici o clipa de asta!
Pupaceala gramada de la vevrite!



Irina,veve & croko
pozici


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns descintec spune:

fetita draga

Sapte dintr-o lovitura!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joanna spune:

Gandacelu,felicitari pentru cei doi copii superbi!
M-am gindit in timpul in care nu ai fost pe forum la nasterea ta.
Frumos tare numele baietelului tau si sa-l ocroteasca Bunul Dumnezeu alaturi de tine, fetita si sot.
Poate fi folosita povestirea ta ca o incurajare pentru fricoasele de nastere naturala ,ca mine .
Craciun fericit in patru!

Joanna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura T spune:

M-ai uns la suflet cu povestirile tale, desi eu nu sunt o fana a nasterilor naturale...Dar tare bine le mai "zici", gandacico! Sa-ti traiasca cele doua comori si...de ce nu, asteptam al treilea gandacel...

Laura si bebitele: Bianca (5 ani si 7 luni) si Ramona (2 ani jumate)
poze_cu_fetele_mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smillaraaq spune:

Gandacelu
Tare drag mi-e de tine!

Pupici,

www.terrapininc.com/Dental/Smile%20Crocodile.jpg" target="_blank">Smilla crocodila

Mergi la inceput