Miresele anului 2005 (5)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

quote:
Originally posted by bibyrox
Bine ai venit Ingeras (anangel_lexi)!!! Te-am trecut pe listuta!


Unde ca nu ma vad?

In fine oricum nunta mea nu e deloc sigura avand in vedere greutatile de acum...

I wish I were an angel...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

quote:
Originally posted by anangel_lexi

quote:
Originally posted by bibyrox
Bine ai venit Ingeras (anangel_lexi)!!! Te-am trecut pe listuta!


Unde ca nu ma vad?


Uite-aici papushica http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37458&whichpage=7 esti singura miresica cu nunta in octombrie! Nu pot pune listuta pe fiecare pagina ca ma cearta Catalin!

Bine ai venit Olguttza!!! Esti si tu pe listutza!

Moraine esti o dulce ca ma susti! Oricum eu sa ma gandesc la o data sa ne intalnim..dar sa se mai incalzeasca putin afara si va anunt. Cine vrea sa vina, vine! Ca vad ca aici nu va prea inghesuiti!

Noi saptamana viitoare mergem la biserica sa vedem ce si cum... si tot de saptamana viitoare ma apuc sa-mi fac invitatiile.
Voi ce noutati mai aveti? Ce ziceti de targul de nunti? Se merita sa mergem sau nu?

Pupici


Orice este posibil daca nu stii despre ce vorbesti...
Roxxy

Poze Revelion 2005
Creatiile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leyla spune:

Please, vreau si eu pe listuta. 25 iunie - Clubul Diplomatilor; 16 iulie - Tuzla, Istanbul. Mii de multumiri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Bine ai venit Miresica Leyla! Esti pe listutza si tu!! Felicitari!!

Vai... abia astept fetelor!!!!! Cand ma gandesc ca mai sunt 5 luni!!!

muahhhh


Orice este posibil daca nu stii despre ce vorbesti...
Roxxy

Poze Revelion 2005
Creatiile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deeapui spune:

salutare..
ma inscriu si eu pe lista voastra...marele pas va fi facut pe 25 septembrie, in Craiova...noi deja am rezolvat cu restaurantul si formatia, mai ramane biserica. saptamana asta am un scop precis: VERIGHETE!!! sunt norocoasa fiindca am deja un model im minte si am gasit si unde sa le fac( se vor sacrifica verighetele mamelor).
stie cineva despre targul de la marriott? eu am inteles ca ar fi superior celui de la sofitel..ramane de vazut..dupa ce am citit mesajele voastre m-am hotarat sa vizitez si eu cateva magazine din bucuresti, pentru rochita...
am emotii..am emotii..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricika spune:

Ma alatur si eu viitoarelor mirese din anul asta. Noi vom avea nunta pe 20 August la Yacht Club, iar cununia religioasa o vom face la Casin. Apropo, stie cineva cate ceva despre cum ies nuntile la Yacht Club? Noua ne-a placut locatia, pe malul lacului, posibilitatea de a face nunta si afara (daca nu ploua )si faptul ca era liber pe 20 August, asa cum am vrut noi. In rest.....nimic. Pana acum, in afara de rezervarea restaurantului...nu am facut nimic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricika spune:

Bibyrox, merci mult ca m-ai pus si pe mine pe listuta!Da' ce prompta esti! Acum cand m-am vazut si eu pe lista parca am si mai mult emotii! Urmatorul pas pe care vrem sa il facem este sa gasim formatia si DJ. Apropo, aveti ceva sugestii? Invitatiile le facem dupa ce stabilesc nasii exact ora la biserica. Dar e bine ca avem deja un text care ne place la amandoi si pe care o sa-l folosim (este scris in stilul lui Caragiale, foarte dragutz!)In rest, vereghetele le avem (cadou de la viitorii socrii) si ne plac, sunt clasice si mergem pe ideea ca nu se vor demoda. Mai trebuie a lui modificata, ca a mea este perfecta! Parca a fost facuta special pentru mine, si cand te gandesti ca sunt cumparate din 1982......Bautura vom incepe sa achizitionam cate o sticla, cate o sticla, cameraman si fotograf vreau sa iau de la o firma impreuna cu machiajul si coafura mea, baloanele si imbracatul scaunelor se rezolva si asta (cei de la Yacht Club colaboreaza cu o firma din asta si preturile sunt foarte bune, 1 euro/scaun), marturiile vreau sa le fac singura....Vom vedea cum va iesi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Degetzel spune:

Bibyrox, si eu vreau sa vin la intalnirea miresicilor din 2005 !!! Doar sunt mireasa in 2005 !!! Si mi se pare super sa ne intalnim ! Haideti fetelor sa ne distram !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flafi spune:


Fetelor, dar ati muncit nu gluma!!
Ne intalnim? Ar fi dragut sa vorbim live!


Am reluat si eu pregatirile. Ma intrebam , marturiile astea, sau cum s-or numi ele, voi ce buget le alocati? credeti ca sunt mai mult de 30.000 de pers? sau cat?





So if you tried to understand me
Would you crucify or damn me
Or stand by me
Like smoke around the flame

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

Multzamim dumneavoastra, Bibyrox, pentru updatarea listutzei! Io am ramas, in continuare, cu aceleasi dileme: DJ + pozar + pretz biserica Icoanei. Mentionez ca vreau sa ma mentzin in limitele decentzei si ale bunului gust - adica nu vreau sa fac pe casa mare aruncand cu bani in stanga si-n dreapta. Ah, si ce m-ar mai interesa: sa-mi recomande cineva o firma de amenajari pt. local, ceva care sa nu depaseasa 1 euro/husa de scaun, de exemplu. Se gaseste cineva sa-mi recomande??

olguttza

Mergi la inceput