Bebelusi de martie-aprilie 2004 (29)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katalina spune:

La multi ani
RAUL ANDREI
MARIA CRISTINA
MALINA IOANA
RADU PAUL
Sa cresteti mari, frumosi si voinici!
Mamicilor, sa va traiasca flacaii si mindrele!

Clau ',o tineti intr-o petrecere...!Distractie placuta!
Sa nu cumva sa nu listezi scrisorica cuscrei tale pt. Raul care este foarte...originala si ...bestiala.Bravo Elena!!!

Mickyyy, deci nu numai io sunt 24/24 cu okii scosi ca melcu peste DC.Tare bine mai e...chiar acum ma uit pe la bucatarie...sunt fana.Odihna placuta azi, si sa-ti traiasca Malina, chiar daca azi e 01.

Laura, suntem cu tine, nu fi trista, spor la treaba, adica pe DC, mai lasa hirtoagele azi!(si poate v-aduce Mosul o camera video s-o filmati pe dolofana!)

Ruprich, La multi ani nepotelei tale si poate intr-o zi va veti revedea!
La multi ani Stephanie!

Simona, vrem poze cu o fetita cu cercelusi!...si cu un baietel scump foc...



O zi insorita!


Catalina, ROBERT CATALIN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns spic de grau spune:

Malina Ioana
Radu Paul
Maria Cristina
Raul Andrei


Sa cresteti mari si sa aduceti numai bucurii parintilor vostri!
Felicitari si voua mamicutzelor ptr copii vostri!

Luminita si www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=spic%20de%20grau" target="_blank">DAVID - 11.03.2004

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34758" target="_blank">Povestea nasterii lui David

"Il y a des fleurs partout, pour qui veut bien les voir" (Henri Matise)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LaviB spune:

La multi ani !!!

Maria Cristina

Raul Andrei (incl.pt ziua sfanta de ieri)

Sa cresteti mari si frumosi si....la punga grosi

Kata mance mama baiatul scump. Uite-te la el dragutzul cum sta el acolo de cuminte cu mosu craciunosu'. Parese ca se da bine pe langa el sa-i aduca ceva frumoooooooooooossssssss .
eu am fost cu Hanna duminica la un fel de balci aici (cu ocazia apropierii craciunului) si i-am cumpaarat cocolinei o ciupilica de mos craciun cu luminitze si i-am pus-o pe cap. Vreau sa-ti spun ca mi-a pleznit inima de fericire si mandrie cum vedeam nemtalaii ca se uita la ea si o sorb din priviri, ba una a venit si mi-a cerut voie sa o fotografieze. oaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Am sporavait de numa azi pe YM si am uitat sa te intreb ce face mama.E ok, asa-i?? de la noi

Clau cred ca nu sunt ardeleanca doar cu originea ci si cu fapta. Parese ca la mine imbinarea asta nu prea functioaneaza (deh eu latru ca si cainii din Ardeal no ham, no ham adica rar stii bancul nu?)
pusilici la al tau raulici sa-ti traiasca si sa te fericeasca toata viata ta.

Elenoooooooooooooo sa-ti traiasca ginerica si....ce dibace esti la scris scrisori.(te dai bine pe langa ginerica sa -ti grijeasca bine fata pe viitor 's-ai?)

Ruprich sa-ti traiasca nepotica si.....nu -ti pierde speranta,viata ne ofera surprize la fiecar colt, asa ca....nu se stie cat de aproape va fi Danemarca.de la noi pt o mamica (matusica) trista


Simo vezi ce usor a fost?! Sa-ti traiasca gemanutza

Laura am ras de m-am prapadit. Si Hanna are toane din astea si cand ma gandesc cate vor mai veniiiiiiiiiiiiiiii. Sa speram la cat mai multe ca....sunt super dulci

Fetele hai ca iar tre sa plec nu de alta da se apropie ora de papica la Hanna si....apoi somnic (desi azi mi-a dormit vre-o 30 min completare la somnulde dimineata ca ne-am trezit la 9 inloc de10)

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa si pupice la cine n-am mai apucat sa ma adresez






Lavinia-mama si micutza Hanna ( 16.04.2004 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rayuela spune:

neatza fetelor!
Luminitza,Mickyyy si Laura,v-am trimis Codul in format zip.Lectura placuta!!
Aveti grija,ca daca va apucati de citit,uitati de cupil,de barbat,de mincare pe foc!
Sper ca nu am uitat pe nimeni!

Elena si pisicutza Amelie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rayuela spune:

si eu imi cer scuze ca am uitat de piticotii nascuti pe 31!!
MALINA(iti doresc tie ,in mod special,cadou, un fratior dragalas ca tine)
RADU PAUL
Sa cresti mare si cuminte!

Elena si pisicutza Amelie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Multumesc Elena, tocmai am primit e-mail tau! Uraaaa am ce citi in week-end.

bebelusa DARIA si mamica LAURA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

La multi ani!
Raul Andrei,Maria Cristina,Malina si Radu Paul!
Sa fiti fericit si toate visele sa vi se-ndeplineasca!!!!

Si pentru ca ieri n-am intrat (a se citi "postat"),
La multi ani,Katja mea scumpa!Sa fii fericita,printesa mica si sa obtii tot ce-ti doresti de la viata!
Pentru mami de Katja multe-multe,poate se-ndura si ne mai baga-n seama si pe noi!
Multumim pentru urari!
Noi nu ne-am petrecut ieri pen' ca mami-i cu curu-n sus si si-a petrecut juma'de zi-n pat,iar cealalta jumate asteptand sa treaca ziua sa se bage iar in pat...Azi nu se prevad schimbari majore,in plus mai ploua si-afara,asea ca va ocolesc sa nu va molipsesc!
I'll see you soon!



Irina,veve & croko
pozici


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alona spune:

La multi ani!
Raul Andrei

Maria Cristina
Malina

Radu Paul

Sa aveti parte numai de bucurii in viata si sa fiti fericiti.


Crokodelu fotomodelu, felicitari!

Anca, Vlad si Thea
http://photos.yahoo.com/alina_stoica

"O zi in care nu ai ris e o zi pierduta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Malina Ioana
Radu Paul
Maria Cristina


Fetelor, nu stiu cum faceti cum nu faceti ca ati reusit sa ma faceti sa si plang azi!! Suneti niste scumpe si va iubesc mult de tot pentru ca existati!!! Sa ne traiasca copilasii!!!

Elena, te iubim mult mult de tot! Mi-a placut mult de tot scrisorica ta si chiar daca ar fi fost mai mult de ras, eu am plans ca proasta, de s-a speriat Clau ca inund soriceii Si cum nu posed imprimanta, i-am dat la Clau tema de casa ( de servici) sa mi-o scoata la servici (a se intelege "scrisoarea")
vad ca azi ma uiti cu nerusinare, prima data la scandinavi si acum cu cc Codul asta a lu Da Vinci...

Veve, fumos Croko avem pe prima pajina Ti-ai decupat dejtele alea pline de chiuluri?? Si de ce esti mama cu curu in sus, tin' te-a suparat??? sa treaca!

Kata, am vazut pozele, sunt frumosi foc baieteii tai!!! Sa-ti traiasca!

Lumi, imi pare rau pentru ca n-ati primit viza!

Corina, succes mult!!! Si la Stephie pentru ziua de nume! Imi pare rau dar nu stiam de aceasta zi, probabil e doar la catolici, nu???

Laura, pai tu la munca intr-o zi atat de speciala??? Frumoasa faza cea cu Daria! Pai cum naiba sa nu te enerveze astia cu politica lor, ca nici macar azi de ziua noastra nu se pot abtine de la certuri, azi cand trebuie sa dam dovada de unitate si dragoste pentru fumoasa noastra tara! mama ce texte am in mine

Mickyyy, zici ca nu ne mai scapam de tine! tot pe capul nostru o sa fi??? Am glumit!!!!

Simo, felicitari pentru cercelusi!!!

Ruprich, si nepotelei tale! sa va ajute D-zeu ca in viitorul apropiat sa va vedeti!!!

Lavi, eu sunt ardeleanca convinsa! sa nu zica cineva ceva de Ardeal ca-l pap cu puf cu tot!

Daniela, da' tu chiar ai nanasit! Bravo tie!!!




Claudia si www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Raul
Sarbatori fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Multumim de urari!!

Elena, am primit mailul, multam fain . Am incercat sa citesc direct de pe calculator, da' mi-e imposibil cu galusca in brate, asa ca maine mi-l scot la imprimanta!

Veve, sa-ti traiasca crokodelu, acum am bagat si eu ochiu pe prima pagina sa-l vad, scumpic foc!!

Degeaba am net acasa....ca de fie-mea vad ca nu scap....e-n brate la mine si maraie....n-am sanse sa scriu mai mult....am plecat sa tragem o tura de-alergat prin sufragerie....ne-ntoarcem repede


Mickyyy si Malina Ioana (31.03.2004)


Mergi la inceput