Rochia de mireasa (4)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andres13 spune:

A!!! Si inca ceva...preturile sunt jos palaria! Va spun asta pentru ca stiu ca nu toata lumea are posibilitatea sa-si cumpere rochite perfecte la preturi de ordinul zecilor de stiti voi...Gata ! Nu mai scriu, dc sunteti interesate gasiti voi singurele Tudor Collection-(spuneti ca v-a trimis Andreea dc vorbiti cu d-na din Lipscani...:*)...Poate ne vedem la Marriott la Targul de Nunti ;)
I'll be there....at least I hope so!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deeapui spune:

multumesc mult Albinuzza..acum ramane sa vad cand imi fac timp sa ajung prin bucuresti..cel mai sigur cred ca la targul de la marriott.
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancalorelei spune:

Fetele cochetele, rochii faine gasiti la casa de moda Adelline (eu de acolo mi-am luat-o si a fost si va ramane rochia visurilor mele). Aici e misto ca sunt modele unicat care intr-adevar merita!!!! Dar pentru asta trebuie sa paziti magazinul!

http://community.webshots.com/user/lbordea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_pad spune:

Salutare! Si eu fac parte din miresele 2005. Nunta noastra e fixata pe 27 august. Imi pare tare bine ca am dat peste forumul asta, pentru ca imi da seama ca nu sunt eu obsedata, ci e ceva normal sa fii ingrijorata in ceea ce priveste rochia si nu numai.Daca stiti ceva magazine cu rochii faine si accesibile ca pret (pana in 10 milioane) poate imi spuneti si mie. Va multumesc. :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:

buna miresicilor.in legatura cu rochita.ati vazut rochitele de la Casa Mirandi din Piatra Neamt(din pacate nu am o adresa de-a lor)?la noi in Constanta au un magazin.mie mi-au placut foarte mult.si preturile sunt foarte bune.va pot da situl acestui magazin.sa vedeti si voi cateva rochite de la ei www.nataly.ro.eu cred ca imi voi lua rochia de la ei.este chiar pe acest site .este ce-a de-a 5 dinrandul de sus.e simpla dar mie imi place tare mult.pretul -6.700.000.ce ziceti?astept pareri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi_turbat spune:

Roxy,
pretul e bun, dar ce te faci cu adresa site-ului ca nu e.... corecta?

daca poti, verifica tu si apoi da un semn pe forum;
ne intereseaza pe toate, garantat!!!!



quote:
Originally posted by roxy79ro

buna miresicilor.in legatura cu rochita.ati vazut rochitele de la Casa Mirandi din Piatra Neamt(din pacate nu am o adresa de-a lor)?la noi in Constanta au un magazin.mie mi-au placut foarte mult.si preturile sunt foarte bune.va pot da situl acestui magazin.sa vedeti si voi cateva rochite de la ei www.nataly.ro.eu cred ca imi voi lua rochia de la ei.este chiar pe acest site .este ce-a de-a 5 dinrandul de sus.e simpla dar mie imi place tare mult.pretul -6.700.000.ce ziceti?astept pareri.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:

pentru pisoi turbat.ok.am gresit cand am scris.adresa este www.nataly.ro
incearca sa intri si spune-mi ce crezi.acum o sa mearga sigur.uitasem sa dau pauza si a intrat si cuvantul urmator in terminatia adresei.
pupici la toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:

chiar nu imi spune si mie nimeni ce parere are de rochitza mea?
www.nataly.ro a 5-a rochitza din randul de sus.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blanca000 spune:

E foarte frumoasa rochita aleasa de tine, super frumoasa....genul meu e mai degraba nr 3 din randul de sus.

Eu am avut rochita de la Christian Philippe superba..zic eu..

http://community.webshots.com/user/blanca_000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deeapui spune:

blanca000...se pare ca avem cam aceleasi gusturi in materie de rochitze..si eu vreau tot cam acelasi model ca al tau...daca nu chiar identic rochitza ta a fost superba...am gasit ceva dragutz la agnes toma, dar astept cu nerabdare colectia noua..si poti fi sigura ca voi da o raita si pe la magazinul Christian Philippe!!!

Mergi la inceput