Miresele anului 2005 (4)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Degetzel spune:

Pufishor !! Spune-ne de unde ai aflat de targul de nunti din decembrie !! Si unde ??

Sau vroiai sa zici ca nu lasi pregatirile pentru targul de nunti si o sa vii mai devreme in Bucuresti (adica in decembrie) ca sa-ti aranjezi unele treburi ?

Fetelor, la ce disperate suntem noi, nu cred ca ne-ar ajunge nici un targ de nunti lunar... ,

Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxygeo spune:

Fetelor ma bag si eu in vorba...

dar nu cred ca ati inteles voi bine...miresica nu vrea sa astepte pina la Tirgul de nunti asa ca va veni la Bucuresti, luna viitoare, pentru cumparaturi....

Pupici...

roxygeo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pufishor spune:

miresici....m-ati inteles gresit

Nu este nici un targ de nunti in decembrie...singurul targ de nunti care-l stiu este cel din martie anul viitor.
Am spus ca nu vreau sa ma las cu toate pregatirile pentru targul de anul viitor asa ca voi veni in bucuresti in decembrie sa sondez piata cum s-ar spune.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Pupici la miresici!!! Fetelor am vesti noi! Am fost aseara la restaurantul pe care il alesesem si se pare ca ne-am sucit. Normal localul este pentru 60 de persoane dar patronul spunea ca il renoveaza luna aceasta si ca va fi de minim 120 persoane. Ma rog.. noi ne-am dus sa vedem cum arata..etc si ne-am sucit ca nu ne-a mai placut! Nu suntem normali!!! Iuby al meu zicea ca tot Herastrau sa ramana asa ca... am fost la Herastrau si am batut palma..in mare. Sa vedem ca mai avem o propunere undeva..asteptam. Nu mai pot de fericireeeeee!!!! Kopilash cum il chema pe nenea cu care ai vorbit? Era mai la 40 de ani asa..putin grizonat? Tot terasa de la lac am rezervat-o si noi. Bine ca nu ai aceeasi data cu mine Kopilash!
Alta veste..minunata: mi-am cumparat pantofiorii!!!!
Acum avem in cap verighetele... am fost prin Titan, nu ne-a placut nici un model. Cred ca astazi o sa mergem prin Unirii... poate..cine stie?! Sa-mi tineti pumnii!!!
Pufishor iubita, ce noroc pe tine cu pantofiorii! Sa stii ca nu sunt demodati deloc. Nu stii ca moda revine?!
Flafiiiii?????? Ma mai iuby???

Pupici dulci

"You only live once, but if you live right, once is enough!"
Roxxy

Daca vreti sa ne cunoastem :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Listuta reactualizata

Miresele 2005

Andrei (fratele Ancai)+ Ramona ............ 5 Februarie 2005 - C-ta
Lua ..................................................... 5 Martie 2005
Zam ................................................... 21 Mai 2005
Degetzel ............................................. 28 Mai 2005
Moiraine7 ............................................ 4 Iunie 2005 - Hotel Caro
Lory04 .............................................. 4,11 Iunie 2005
Roxygeo .............................................. 5 Iunie 2005 - Bucuresti
Toma_lly ............................................ 11 Iunie 2005 - Bucuresti
Lavinia (prietena Ancai)+ Catalin ......... 11 Iunie 2005 - Colonade
Kopilash ............................................. 11 Iunie 2005 - Rest.Herastrau
Alexuta81 ................................ 25 Iunie 2005 - Club Residence, Biserica Visarion
A_N_N_E ............................................ 25 Iunie 2005
Pupezica .............................................. 2 Iulie 2005 - "Polo Club" Bucuresti
Alecsia ................................................. 2 Iulie 2005 - Bacau
Pufishor ................................................. 2 Iulie 2005 - Iasi
Andreea c ................................................. 2 Iulie 2005 - Yda Club
Alehiam .............................................. 16 Iulie 2005 - Bucuresti
Bibyrox ............................................... 16 Iulie 2005 - Rest.Herastrau
Ellamiss ............................................... 16 Iulie 2005 - Bucuresti
Misi ................................................. 16 Iulie 2005 - Restaurantul Picadilly (Buc.)
Ioana07 .............................................. 30 Iulie 2005
Vmariejeane ........................................ 30 Iulie 2005 - "Polo Club" Bucuresti
Flafi .................................................... 20 August 2005 - Casa Alba Baneasa
Musca tzetze ................................................. 20 August 2005
Creatza ............................................... 27 August 2005 - Mc'Monis Bucuresti
Niccostea .............................................. 4 Septembrie 2005



"You only live once, but if you live right, once is enough!"
Roxxy

Daca vreti sa ne cunoastem :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luiza1318 spune:

fetelor , eu o sa ma nunta in august 2005, in Ploiesti

v-as ruga sa-mi spuneti unde as putea gasi un magazin de inchiriat rochii de mireasa?

am cutat pe net dar nu am gasit nimic!

un mare pentru toate

bibyrox ai fost super la subiectul cu 'manele'

pa

iza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lory04 spune:

ciao fetele!
eu voi fi mireasa de 2 ori pentru ca viitorul meu sot este din Vaslui asa ca eu voi fi mireasa pe 4 si pe 11 iunie 2005
v-as ruga sa ma treceti si pe mine in lista voastra cu miresele anului 2005
pupici dulcipentru toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana07 spune:

I'm baaaack!!! Mi-au reparat calculatorul!!!

Lory04...cum adica vei fi mireasa de doua ori???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lory04 spune:

PAI VOI FACE NUNTA DE 2 ORI .O DATA LA TARGOVISTE SI O DATA LA VASLUI LA DIFERENTA DE O SAPTAMANA PENTRU CA NU AVEM CUM SA ADUCEM INVITATII 350 KM, ACESTIA FIIND FOARTE MULTI.
ASA CA VOM FACE 2 NUNTI
PA PA NE "VEDEM" MAINE
V-AM PUPAT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leyla spune:

Si eu, si eu, tot de doua ori! O data aici si o data la Istanbul...

Mergi la inceput