Miresele anului 2005 (4)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flafi spune:


ralucah ai raspuns asa de codat ca nu am inteles nimic!

florile naturale se usuca si arata sinistru in piept
petrecerea burlacitelor daca nu mi-o organizeaza nimeni o organizez si singura dar tot cu das pe masa si barbati dezbracati se va lasa!
fara crinolina- m-au speriat povestile cu mirese carora li s-a ridicat fusta in cap
eu vreau ambele nume, dar nu ma lsa omu...
Haideti viitoare doamne, astept cu interes parerile~!
biby (ti-am ranjit cu un subinteles neinteles nici macar de mine)

So if you tried to understand me
Would you crucify or damn me
Or stand by me
Like smoke around the flame

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

quote:
Originally posted by flafi
florile naturale se usuca si arata sinistru in piept


Pai daca le faci la "tanti de la coltzul blocului" - vrb Ralucai sigur vor arata sinistru chiar si dupa 10 minute. Cand vorbim de flori naturale... pai vorbim de ceva de calitate! la nunta nasilor nostri au avut exact asa cum ti-am spus ca voi face si eu.. si tin sa-ti spun ca au tinut floricelele alea (trandafiri) 2 zile!!!!

quote:
petrecerea burlacitelor daca nu mi-o organizeaza nimeni o organizez si singura dar tot cu das pe masa si barbati dezbracati se va lasa!

Nici nu ma gandeam ca se "va lasa" altfel! Numai sa te abtii sa bagi banutzii in chilotei.. Crezi ca vei rezista?

quote:
fara crinolina- m-au speriat povestile cu mirese carora li s-a ridicat fusta in cap.

loool pai tu iti iei rochie sau fusta??? Nici nu ma gandesc sa renunt la crinolina!

quote:
biby (ti-am ranjit cu un subinteles neinteles nici macar de mine)

As fi curioasa... cu ce "subinteles" ma pupi! Ia de-aici !!!

Multi pentru Ralucah!!!



"You only live once, but if you live right, once is enough!"
Roxxy

Daca vreti sa ne cunoastem :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Poi...sa lamurim: vara, cand ginerica asuda in costum si isi doreste sa o rupa la fuga numai in chiloti si sa se arunce in primul ochi de apa care ii iese in cale, miresa cea smechera cu crinolina beneficiaza pe sub poale de un fel de ventilatie, aer conditionat, etc....pt. ca crinolina are un maaaaare avantaj: tine toate randurile de fuste departe de picioare iar cand mergi sau dansezi si te invarti vine un curent de aer pe la picioare! Chiar si una mitica cu un singur cerc jos la poalele rochiei tot asigura "ventilatie".
Florile naturale se usuca daca sunt marfa proasta .

Si de-as avea darul prorociei si tainele toate le-as cunoaste si de-as avea atata credinta incat sa mut si muntii din loc iar dragoste nu am...nimic nu am!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Degetzel spune:

Buna fetele dragele ,

"Care e site-ul de la Agnes Toma? Hai ca pana la urma ma corupeti si pe mine cu vizionarea site-urilor.. obicei pe care nu-l aveam pana acum."

Pentru Bibyrox: site-ul de la Agnes Toma e www.agnestoma.ro, dar nu cred ca sunt toate modelele pe site...


In ceea ce priveste schimbarea numelui, si eu am stat sa ma gandesc, pentru ca imi place mai mult numele meu si suna mai bine impreuna cu prenumele Nici nu cred ca e bine sa pastrez ambele nume(al meu + al lui) pentur ca ar fi prea lung si ma mai gandesc si la copii... daca si or sa vrea sa-si pastreze numele cand s-or casatori si sa mai adauge si numele partenerului/partenerei.... o sa ajungem ca o familie regala cu 10 nume.. .

Asa ca am hotarat sa iau numele lui si GATA... o iau si ca o dovada de dragoste fata de alesul inimii mele !

Va pupic !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flafi spune:

la agnes toma preturile sunt peste 180 euro

So if you tried to understand me
Would you crucify or damn me
Or stand by me
Like smoke around the flame

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flafi spune:

Fetele! Am steluta! M-am facut membru nou!

So if you tried to understand me
Would you crucify or damn me
Or stand by me
Like smoke around the flame

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vmariejeane spune:

Nu imi vine sa cred cat de mult ati scris ... suntem deja la partea a IV a!
Eu am inceput sa ma uit prin vitrinele agentiilor de turism la ofertele pt luna de miere. Am innebunit!!!! Nu am facut nimic deosebit pt nunta dar deja ma gandesc la luna de miere. Nu am rochie, nu am invitatii, nu am nimic, dar bine ca ma interesez pt luna de miere.
Bine macar ca am rezervat restaurantul si formatia...ca cine stie la ce ma mai gandeam acum....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kopilash spune:

buna fetele!!!!

flafi felicitari pentru steluta!!!esti mare de cum :P

sa raspund si eu la intrebari:flori naturale pentru familii si nasi...artificiale pentru restu....iar in cazul in care se vor ofilii...desi am sa am grija de unde sa le cumpar...o sa iau unele de rezerva...sac ca la asta nu v-ati gandit,nu??

petrecerea burlacitelor...mai intrebi...deja e planificat weekendul la munte...cu fetele....el sa se descurce cu baietii lui...desi ma bate un gand sa- fa co surpriza si sa-i organizez eu petrecerea...vedem...daca e baiat cuminte pana atunci si daca sare la interval cu vre-un obiect de pus pe deget...il va astepta o surpriza placute din partea mea....daca nu ...nu.

crinolina....si da si nu...da pntru ca aveti dreptate ..o sa fie cald si o sa ne mai aerisim asa.
dar aveti grija la materialul de deasupra...daca e prea subtire se va vedea urma de la cercurile crinolinei prin material(chesti care mie nu-mi place)si inca un lucru....mersul la toaleta...o sa fie si mai dificit cu crinolina.....eu nu m-am decis inca.

flafi daca mai ai idei...mai zi ...ca avem contra raspunsuri pt tine

sa-mi tineti pumnii sa pot sa-l conving sa mearga in weekend cu mine sa rezervam restaurantul

pupici la fete kopilash



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vmariejeane spune:

Ma bag si eu iar in discutie:
1. flori naturale pt mire, nasi si socrii, aritificiale pt nuntasi.
2.Petrecerea burlacelor...ma gandesc de pe acum la ea...oricum va fi sigur "o nebunie".
Petrecerea burlacilor nu ma intereseaza...sa o faca el, dar depinde unde....ha ha
3. Fara crinolina categoric! Arata ciudat atunci cand te asezi pe scaun, se ridica in sus, stai cu grija sa nu ti se vada una, alta.
Sunt pt tiul(sau tull-cum s-o scrie)...vreau multe straturi de tiul!!!
Desi e vara si o sa mor de cald...

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corina v spune:

quote:
Originally posted by bibyrox

[font=Arial]Miresele 2005 Bine ai venit Corina! Cam greu te-ai hotarat sa te inscrii pe lista noastra! Ti-au convenit conditiile de la Restaurantul Riviera?? Acolo am fost si noi prima oara pentru ca imi place la nebunie cum arata...dar conditiile lor mi-au lasat un gust amar. Si noua ne-au spus sa venim dupa 6 ianuarie ca atunci deschid agenda pentru 2005...

Pupici

"You only live once, but if you live right, once is enough!"
Roxxy

Daca vreti sa ne cunoastem :)


Si noua ne-au spus sa venim dupa 6 ianuarie, dar tare mi-e frica ca or sa zica ca s-au ocupat locurile. Asa a patit o prietena de-a mea si i-au cerut spaga 5.000.000 ca sa le rezerve restaurantul pentru data ceruta de ei. Noua nu ne-au spus nimic de nici o conditie. Voua ce conditii v-au pus? (ca sa stiu la ce ma astept)




Mergi la inceput