Oare istoria se va mai repeta?!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mirunaa spune:

Ce ti-e si cu barbatii astia!rau cu ei rau fara ei...
Sa fiti sanatosi , sa va bucurati unul pe celalalt si...mai ales...ai grija la urmatorul


Toate cele bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andruska spune:

Mickyyy Doamne ajuta sa ai un bebe sanatos si frumos indiferent daca va fi fetita sau baiat !!!

Multi pupici



Andra lui Andrei Teodor (18 septembrie 1999) si Matei Daniel (6 februarie 2004)



NIHIL SINE DEO !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

felicitari, mikyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy



sai ai un copil sanatos si cuminte si frumos sisisisisi... dragastos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaemi spune:

tot ce pot sa-ti spun este:PASTREAZA BEBELE!!!Nu-i lua sansa de a vedea lumina zilei!!! pastreaza-l si o sa vezi ca nu o sa va para rau(nici tie nici lui tati)!Sper sa iei cea mai inteleapta decizie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Mickyyyyy
Sa-ti traiasca fetita si bb din burtica!!!!

Sarbatori Fericite!
alina si Alex(22.11.2003)
poze cu Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_si_Doru spune:

Ce m-a emotionat povestioara ta... N-am cuvinte. Sunt sigura ca ai sa pastrezi bebele... Malina e superba, sa-ti traiasca si sarcina usoara in continuare. Sanatate si pupici



Andreea, Doru si Nathalie

Minunea noastra, Nathalie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Multumesc pentru urari, pentru gandurile bune si pentru complimentele aduse Malinei

anaemi, andreea, deja bebe are 13 saptamani jumate si decizia de a-l pastra am luat-o de mai bine de-o luna !


Mickyyy si Malina Ioana (31.03.2004)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenii spune:

Ma bucur ca ati ajuns la aceasta concluzie amandoi. Eu sunt in 28 saptamani si la aceasta sarcina a contribuit foarte tare dorinta sotului meu(eu mai vroiam sa astept un pic). Dar am hotarat sa mai avem un al 2-lea bebelus la o distanta mica de timp de primul( asta eu am hotarat)iar el s-a conformat chiar acum sustine ideea sus si tare desi el mai are un copil din prima casnicie.Asa ca ma bucur foarte tare ca ai fost foarte deschisa si dornica si de al 2-lea bebelus. FELICITARI SI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Felicitari, Mickyyy pt bebelusa din burtica!!! Malina va avea o surioara si o prietena "de sange" ! Eu am o sora mai mare si tare este bine! Este extraordinar cat/ cum te schimba nasterea unui copil si cred ca de doua ori mai mult vei fi mai fericita, mamica de doua comori!!!! Sa va dea D-zeu multa sanatate, noroc si nastere usoara!!!

Vicki si Sebi (04.02.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=39253 nasterea lui Sebi
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=39536 Sebi nazdravanul
http://community.webshots.com/user/sebizzu
http://community.webshots.com/user/mav26

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Minunata poveste. Mi-au dat lacrimile.
Ma bucur din suflet ca ai decis sa ai si al 2-lea copil. Iti doresc sa fie sanatos si sa iti aduca aceeasi bucurie ca Malina.

Luminita 9 saptamani




http://photos.yahoo.com/lumylorv

Mergi la inceput